Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:10 21.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема “Изблизване до чисто”  
Автор Chavdarov (ПрофЯсор)
Публикувано21.08.06 10:01



Сексуална практика, при която след нормален вагинален секс мъжът изблизва вулвата на партньорката си от сместа от сперма и вагинален секрет. Тази техника е особено харесвана от жените, защото позволява удължаване на “плато”-фазата на възбуда и може да доведе до многократни оргазми. Същевременно, това е и начин, използван от по-опитните любовници да привикнат свенливите жени към орален секс. Тъй като жените (както и мъжете) при върхова възбуда частично губят чувството си за срам, непосредствено след пълноценен и задоволителен вагинален секс, завършил с оргазъм, те нямат против оралната стимулация.

1. Има ли почва у нас ?
2. Удебелил съм думички, които ми правят впечетление-така ли е ?
3. Жени харесва ли ви?
4. Мъже правите ли го?
5. Коментар /свободен стил

/

С уважение
Чавдаров

Everything in this world is a manifestation of your own free will, for good or ill.

Тема Re: “Изблизване до чисто”нови [re: Chavdarov]  
Автор unlimitted (на границата)
Публикувано21.08.06 10:23



намирам го за съвсем нормална проява на желание, страст, отдаденост....мотивите са срама не ги разбрах съвсем...харесва ми....щом ми харесва, значи се случва, значи има почва у нас)))
и не знаех, че е приоритет на "по-опитните любовници", по-скоро е въпрос на желание





Тема Re: “Изблизване до чисто”нови [re: Chavdarov]  
Автор devilish (Кръвожаден)
Публикувано21.08.06 10:24



Аз го правя понякога. Мястото не е от значение - вулва, гръб, гърди, лице.. В крайна сметка - мое си е, а и на жените им е приятно, струва ми се. По-скоро - възбуждащо. Съмнявам се, че изпитват някакво огромно физическо удоволствие.



Тема Re: “Изблизване до чисто”нови [re: Chavdarov]  
Автор unlimitted (на границата)
Публикувано21.08.06 10:38



само това "до чисто" не ми харесва никак....в секса ако вземеш да ближеш, за да почистиш.....кофти работа...



Тема Re: “Изблизване до чисто”нови [re: Chavdarov]  
Автор kieker (непознат )
Публикувано22.08.06 21:38



Ами аз го правя и то с удоволствие. Жена ми може да получи няколко оргазма в рамките на съвсем кратко време, затова почти задължително е след като аз се изпразня да продължа - най-често с пръсти и едновременно с това с език. Така тя става адски мокра, а аз просто се опивам.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.