Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:03 25.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Брак по сметка и секс.нови  
Автор Slona_sf (джедай)
Публикувано19.08.06 15:08



Има ли място секса в един брак, сключен на основата на взаимен икономически интерес? Става въпрос не за еднопосочно, пряко финансиране от единия към другия партньор, а за извличане на финансови изгоди само от имено на брачния партньор. Възможно ли е след време да се появи нестихваща сексуална страст или парите убиват всичко? Как мислите вие? Имате ли някакви наблюдения върху подобни двойки?

Just Do It........



Тема Re: Брак по сметка и секс.нови [re: Slona_sf]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано19.08.06 15:17





Финансирането вингаи е било афродизиак...


Помня имаше тема, Неприлично предложение, ако някой обяви, че ще плати 1 мильон, ще ли се наебете с него....и всички скокнаха....хехе.....


Тавтология, Слоне, тавтАлогия....

И тебе та й ударила жегата....я си направи една доматена салата...





Тема Re: Брак по сметка и секс.нови [re: Roxana]  
Автор Slona_sf (джедай)
Публикувано19.08.06 15:23



тук не става въпрос за това. основното е друго. дали извличането на изгоди от партньорството с някой е обещаваща основа за възникването на сълни сексуални желания и емоции.
Пример. Събирате се. Не се харесвате физически. Обаче неговите позиции ти носйт на теб високи доходи, твоите на него също. От подобно уравнение би следвало, дори и при липсата на физическо привличане, че двамата ще се праснат, при условие, че и двамата могат да си хойкат и да продължават да се омазват с пари?
Дали е от доматите или от жегата или от водката в доматите и жегата....?



Just Do It........

Тема Re: Брак по сметка и секс.нови [re: Slona_sf]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано19.08.06 15:26



Слоне, не съм спец, ама според мен сексуалната страст или я има още в началото, или я няма - няма да се появи.
Ако вземеш близкото ни минало обаче, почти всички бракове са били "уредени".И сега по целия свят пари за пари се женят, та наистина незнам какво да ти кажа

.

Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!


Тема Re: Брак по сметка и секс.нови [re: Slona_sf]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано19.08.06 15:35



МИ аз знам сума ти такива бракове.

Обикновено реве мъжа, защото една жена яко си дига краката даже с овлажнители. Обаче ако го няма обратното...мъжа търси заместители...не че и жената не търси де...

В моите очи поне....ама поне половината бракове, които съм виждала, са такива.....

Най-добрият приятел и роднина на хм....няма да кажа на кой мой най-близък човек, имаше една невероятна споделена любов с една жена. Тя обаче го напусна. Той се запи, срина се за около 5 години. С 300 000 зора намери една изключителна красавица, ама бледа ти е фамтазията за каква красива жена става дума.

Ожени се за нея, имат си момиченце.

Той още тъгува за любовта си....тя също беше красива, но ...там я имаше онази безсмъртна любов, за която се пише по романите.

Съпругата му усети...тя всъщност знаеше, но може би е имала илюзии...и самочувствие...абе....


Не се карат, но....просто бутат живота. Той настрани я нарича кучка, а тя му слага рога. Той също. Малкото момиченце го гледат нейните родители. Пари имат колкото искаш....и какво от това?

Спомни си Чарлз и Камила...и Даяна...


Според мен темата е тавтология. Извини ме, знам, че е горещо.



Тема Re: Брак по сметка и секс.нови [re: Roxana]  
Автор Slona_sf (джедай)
Публикувано19.08.06 15:47



за няколкото години в които пиша, смея да кажа, че няма не тавтологична тема вече.... няма за какво да те извинявам. права си.

Привнеси в картината на твоят пример факта, че те предварително влизат в брак с ясната представа за това. те дори не са правили секс преди брака. Обаче за сметка на това парите са много силни. Ще се появи ли секса или ще остана едни "търговски" партньори под фасадата на един "щастлив" брак?

Явно отговорът е ДА.

Just Do It........



Тема Re: Брак по сметка и секс.нови [re: Slona_sf]  
Автор Ghostwriter (aficionado)
Публикувано19.08.06 16:06



Това намирисва на някакъв особено интересен казус...Фамилно ООД от нов тип, в който "брандът" (името) носи изгоди и на двете страни? Баси, не знаех, че и в БГ вече има империи, тип Рокфелер, Хилтън, Сваровски или Тръмп.





Тема Re: Брак по сметка и секс.нови [re: Slona_sf]  
Автор O!Sag (exquisitesinner)
Публикувано19.08.06 16:09



Правят си секс... Стерилен и еднообразен.



Тема Re: Брак по сметка и секс.нови [re: Ghostwriter]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано19.08.06 16:09



E Гости, преди 50 години как е било тук бе? Да не би да е имало много свадби "по любов" ???
Всичко ново е добре забравено старо, нали?



Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!


Тема Отклоняваме...нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Ghostwriter (aficionado)
Публикувано19.08.06 16:16



се от темата, но точно в последните 50 години - за какви пари и финансови изгоди говорим, Надя?

При национализация, соц-реализъм и равен старт ( и финал ) в бедността?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.