Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:25 21.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Имам следния проблем - искам мнението Винови  
Автор Selianingogo1 (новак)
Публикувано30.07.06 18:26



значи нещата стоят така - запознах се с една мацка в интернет селянка като мен и се изчукахме още на първа среща в софия което стана в началото на юли. много я аресах и тя също мен и ми се усмихваше като ми казваше колко съм страхотен. разбрахме се по майл да се видим две седмици след срещата като аз отида до нея. внезапно тя ми праща майл че нямало да стане защото трябвало да замести майка си на работа. после като я попитах дали ще стане следващата седмица тя отговори че сега започвали отпуските в работата и нямало да стане скоро. вече минала почти месец от нашето ебане в горещата софия обаче тя все не намира свободен ден за среща под един или друг предлог но дебело подчертавам тя продължава да се държи много добре с мен и се оплаква че наистина няма свободни дни. понеже работи някаква държавна работа на компютър и непрекъснато е и в интернет и я засичам кога е кога не е. и засичам че има дни в които тя не работи а и е съмнително че във всички тези дни замества майка си на работа или помага за нещо друго. въпросът към вас е следният - кажете като хора с богат социален опит след колко време ще стане съмнително че ме мотае за среща? примерно да допуснем че сега наистина няма време и има задачи да допуснем по закона на мърфи четова продължи и през целият август - няма отпуска и всеки свободен ден от работата си трябва да помага вкъщи кога ще стане съмнително дали ме мотае? по мое лично мнение ако минат два месеца от нашта първа и единствена среща в софия и не сме се срещнали втори път значи нещата са ясни - мотае ме и не иска среща. съгласете се разумни люде че няма начин колкото й да е заета да не намери поне един единствен свободен ден за два месеца време! вече мина почти един месец и ми е подозрително защото има дни в които я засичам да я няма онлайн в интернет-сайта където се запознахме и следователно тя в тези дни не е никаква работа има свободни почивни дни. и няма никаква логика през всичките тези свободни почивни дни да е заета с едно или друго и вече един месец да не намери нито един свободен ден за среща! а ако станат два месеца значи нещата са ясни. искам вашето компетентно мнение на опитни в тез нешта хора. все пак работната седмица е 5 или 6 дневна не 7 дневна





Тема Е то като бял ден ясно,нови [re: Selianingogo1]  
Автор Jitterbug (непозната)
Публикувано30.07.06 18:29



че не иска да е с тебе. Нещо не й е било таман. Ти си знеш.
Ама в такива случаи просто устата се ползва по предназначение и ти го казва с думи прости.

Ти какво - свършиха ли жените?



Тема добре защо тогава се държи идеално в интернет?нови [re: Jitterbug]  
Автор Selianingogo1 (новак)
Публикувано30.07.06 18:33



при това положение защо тогава продължава да се държи супер с мен в интернет да казва че съм страхотен и че много иска да прави любов с мен?



Тема Re: добре защо тогава се държи идеално в интернет?нови [re: Selianingogo1]  
Автор Jitterbug (непозната)
Публикувано30.07.06 18:35



Ох, сори, ама ще опитам да не съм цинична по темата, щом правене на любов споменаваш. А щом иска ще намери начин, ама от прочетеното горе - май толкова й се иска.

Просто не я брой тази.



Тема abe ti kakuv agent siнови [re: Selianingogo1]  
Автор Pablito (demon)
Публикувано30.07.06 18:37



cheti kakvo ti pisha i naizustiavai

KOGATO EDNA JENA TE ISKA SHTE NAMERI VREME DA SE VIDITE I NIAMA DA E ZAETA I DA ZAMESTVA.............................AZ KATO MI KAJE NIAKOIA CHE IMA RABOTA KAZVAM OKEI SLEDVASHTIA PUT-AKO I VTORIA PUT PAK SE OPRAVDAE-I KAZVAM AZ MI PISNA NIAMA TI ZVUNIA POVECHE.i OTIVAM PRI DRUGA,jENITE NEZNAIAT KAK DA TE OTREJAT I ZATOVA TE MOTAIAT KAKTO TAIA TVOITA,ZABRAVI IA,NAI MNOGO DA BIAGASH ZAD NEA I DA SE NADIAVASH NAPRAZNO I NIAKOI SLUNCHEV DEN DA USETISH CHE SI ZAGUBIL MNOGO VREME V GONENE NA MIHALIA,MISLI TREZVO,NESHTATA OT JIVOTA SA IASNI,IMA SI PRAVILA,OT KOITO NIAMA IZKLJUCHENIJA,AKO SI MAZOHIST I SI PIKLIO PRODULJAVAI DA IA TURSISH TAIA

bUDI MUJ GORD SUS SEBE SI,NE MUHLIO



Тема да допуснем че наистина няма временови [re: Jitterbug]  
Автор Selianingogo1 (новак)
Публикувано30.07.06 18:40



аз имам приятели в софия които работят като мен и наистина нямат никакво ама никакво свободно време защото почиват един ден седмично и през този ден бачкат вкъщи. сега кажете ми след колко време след първата ни и единствена среща става подозрително че ме мотае - две седмици, месец, два? тъп съм просто и ако трябва ми кажете истината колкото и тя да е цинична! просто ме отрезвете!



Тема cheti pak i zapomniai!!!!!!нови [re: Selianingogo1]  
Автор Pablito (demon)
Публикувано30.07.06 18:41



MNOGO JENI OBICHAT DA IMA BALUCI KOITO TICHAT ZAD TIAH I IM SE MOLIAT ZA SRESHTA I EBANE ZA DA MOJE DA SI PODDURJAT EGOTO,TAZI I TIA E TAKAVA,A TI SI MNOGO NAIVEN I VLJUBEN,ABE TOI JIVOTA SHTE TRE NAUCHI,KATO SREHSTNESH 3-4 KAT TAIA SHTI DOIDE AKULA V GLAVATA I SHTE SE SETISH ZA MOITE DUMI,RAZBERI KOGATO EDNA JENA TE ISKA-TIA NIAMA DA TI OTLOJI SRESHTATA SI S TEB,DAJE SAMA SHTE SE POSTARAE DA SE VIDITE CHAS PO SKORO





Тема мати не разбирашнови [re: Pablito]  
Автор Selianingogo1 (новак)
Публикувано30.07.06 18:43



тя ма търси мен в интернет не аз нея тя ми се умилква и иска да прави любов с мен не аз с нея и къде е логиката да ме мотае? ами ако я отрежа а тя наистина няма свободно време и я нараня? не е ли прибързване това? въобще колко време е срокът след който се разбира че ме мотае - месец два? колко време е срока?



Тема Re: да допуснем че наистина няма временови [re: Selianingogo1]  
Автор Jitterbug (непозната)
Публикувано30.07.06 18:43



Абе, човек, да не сте сбъркали чукането с правенето на любов.
То и аз да съм и някой от онази вечер да ми каже - "да правим любов", ще бягам, не, ами ще полетя в стремежа си да избягам.



Тема ма тя ми казва да правим любовнови [re: Jitterbug]  
Автор Selianingogo1 (новак)
Публикувано30.07.06 18:48



тя ми пише че иска да правим любонв не аз на нея и тя ме търси и в интернет не аз нея-. освен това ние си писахме майл два месеца и през тези два месеца тя искаше да се запознаем и наистина не можеше да намери свободно време и едва-едва успя. така че отново ви питам като опитни ора - в дадената ситуация след колко време става наистина подозрително даже и при остър недостиг на време - месец, два?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.