Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:29 28.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: дайте примери за по-грозни отговоринови [re: Selianingogo1]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано30.07.06 19:57



Gogooo, ацида ти е дал супероптимистичния вариант. Ето ти го моя - просто забрави !!! Ако искам да съм с даден мъж, ако той тръпне по мене - е ще намерим начин да се видим.Другото са оправдания. И може би страх да не те нарани с отказа си.някои хора трудно разбират, че истината боли много по-малко от ненужното разтакаване.Жалко !!

Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!


Тема ще нахвърлям няколко идеинови [re: Selianingogo1]  
Автор maminsladak (дружелюбен)
Публикувано30.07.06 19:59



Пич, ще си мия банята, така че ще ти дам ВЪЗМОЖНИ няколко варианта..не казвам че те са истината в случая:

1. Тя си има гадже или е семейна, но има проблем във връзката, поради тая причина е решила да отпусне с подходящ Далечен партнър на неутрална територия. И те държи леко объркано за да може пак да те ползва.

2. Тя си има гадже или е семейна, но мъжа и / гаджето са в чужбина задълго, а на нея и се иска, но пък е от село и ще пламнат клюки, затова се възползва от теб ..на неутрално място.

3. Ти си интелигентен, но не си богат и не умееш да танцуваш


4. Ти умееш да танцуваш, но не си богат и умен
5. Ти си богат, но не умееш да танцуваш и не си умен

6. Ти си свястно момче, но чакай да видя оня Пешо от Дупница, както и Стефчо от Ихтиман какви ще се окажат.



Тема Re: втори по-труден въпроснови [re: Selianingogo1]  
Автор another_boabab (ентусиаст)
Публикувано30.07.06 20:03



уф ама много питаш, анализираш
оня опитния с жените ти каза потрай малко и не му мисли толкова, а като си влюбен ще трайш
и да не звуча като някоя кучка, ще ти кажа че ми е ясно как се чувстваш и тая несигурност и т. нат.

много го мислиш

влюбване кво е това бе,





Тема вариант 1нови [re: maminsladak]  
Автор Selianingogo1 (новак)
Публикувано30.07.06 20:17



благодарение на вас приятели от форума наистина ми се изясни точно за какво става въпрос - почти е сигурно, че тя си има сериозно гадже но има някакви проблеми с него и ме е ползвала и в най-добрият случаи отново ще ме ползва. Просто колкото и да не ми се иска така нещата наистина се връзват иначе къде е логиката да не намери нито един свободен ден поне за един месец??? И без това някъде я четох през април че иска мнение относно своя настояща връзка и точно през това време се запознахме в сайта. всеки случаи аз я дебна да се издаде за другият като си давам вид на достатъчно глупав да не забележи нещата човнек.



Тема Re: вариант 1нови [re: Selianingogo1]  
Автор maminsladak (дружелюбен)
Публикувано30.07.06 20:23



брей..ти си бил тежък случай наистина..ще ми дадеш ли 2000 лв назаем, ще ти ги върна - обещавам



как пък позна че е точно вариант 1..ммммм, може последния да е - да речем че е навързала 10тина отсяти кореспонденции и иска да ви прослуша всичките с цел възможно най-добър избор. И просто графика + служебните ангажименти запълват времето.

Ти никога ли не си излизал на кафе с момиче, сещайки се че на другия ден трябва да се обадиш на друго тоакова?



Тема важен въпрос към НАДЕЖДАнови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Selianingogo1 (новак)
Публикувано30.07.06 20:25



веднага след като срещата ни се провали аз я попитах директно иска ли да бъде с мен? тя се шокира от този отговор изразявайки пълно недоумение! при положение както вие смятате че само си намира оправдания да не се срещнем защо изразява недоумение на констатацията ми че не иска да се виждаме? изащо ме търси в интернет и ми праща толкова майли с целувчици?нещо не се връзва!





Тема Сори ако звучи кофтинови [re: Selianingogo1]  
Автор Bronson (Charlie)
Публикувано30.07.06 20:29



ама може да те държи за резервен вариант. случвало ми се е



Тема Re: Сори ако звучи кофтинови [re: Bronson]  
Автор Selianingogo1 (новак)
Публикувано30.07.06 20:33



да това също е много вероятно - може да ме държи като резервен вариант. и съм абсолютно сигурен че единствената причина за това да бъда резервен вариант е че не сме от един град! защото наистина много ме харесва и това личи по погледънт й!





Тема Re: важен въпрос към НАДЕЖДАнови [re: Selianingogo1]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано30.07.06 20:34



Виж не съм експерт, не знам.Но не смятам , че целувчиците в мейла или кю-то значат нещо.Именно, според моя опит, това е страх да се изправиш срещу другия като човек и да му кажеш ДО ТУК. дано при теб да не е така !!!

Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!


Тема ще трая до началото на септемвринови [re: another_boabab]  
Автор Selianingogo1 (новак)
Публикувано30.07.06 20:37



ако до два месеца от първата ни и единствена среща тя не намери и един свободен ден да се видим отново независимо от изключително милото и влюбено отношение към мен излиза че просто не иска да се види с мен най-вероятно поради наличието на друго момче.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.