Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:21 26.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Метросексуалните мъже  
Автор oнзи (този)
Публикувано25.07.06 18:27



Какво мислите за тях



уау..

Тема Re: Метросексуалните мъженови [re: oнзи]  
Автор _Sexy_ (Hot)
Публикувано25.07.06 18:29



....аз лично си падам само по МЪЖЕ....



Всичко е въпрос на вкус, желание и усет

Тема Re: Метросексуалните мъженови [re: _Sexy_]  
Автор oнзи (този)
Публикувано25.07.06 18:36



ето и една дефиниция на термина "метросексуален мъж": Метросексуален мъж е мъж, който обръща изключително внимание на външния си вид, ходи на козметик и т.н. Мъжът на новото време, рожба на метро-полията. Това е новият пазарен обект, към когото са насочени маркетинговите кампании. Неговата баня е пълна с лосиони и кремове. Обича да пазарува маркови облекла в бутици. Някои биха казали, че е феминизиран и не е мъж, но той харесва жените колкото и коравия мачо и иска да им се понрави. Рожба на рекламата и модните списания, той иска да изглежда като от корица на издание, или герой в рекламен спот.

Поведението на метросексуалните се обяснява с основния мъжки полов инстинкт. Те обичат да са добре облечени и да изглеждат привлекателно. Това, което ги ръководи преди всичко, обаче е фактът, че жените харесват елегантните мъже, които ухаят приятно и умеят да водят интересен разговор.

уау..


Тема Re: Метросексуалните мъженови [re: oнзи]  
Автор wasted_youth ()
Публикувано25.07.06 18:42



Само да не станат много приказки, много интересни разговори, за няма нищо.

бау..



Тема Re: Метросексуалните мъженови [re: oнзи]  
Автор love_affair (еver...never)
Публикувано25.07.06 18:42



няма нищо лошо в това един мъж да се поддържа - разбира се нищо прекалено не е прекрасно

...Винаги прекрасна, понякога опасна...


Тема Re: Метросексуалните мъженови [re: oнзи]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано25.07.06 18:45



Ако не са гейове и си пазят главата - става.





Тема Re: Метросексуалните мъженови [re: oнзи]  
Автор Coнaтa (лед)
Публикувано25.07.06 19:07



Сещам се за Патрик Бейтмън.

Хм, опасен тип беше.



Love is blindness
I don't want to see
Wrap the night around me...


Тема Re: Метросексуалните мъженови [re: oнзи]  
Автор _Sexy_ (Hot)
Публикувано25.07.06 19:14



Благодаря за тълкуването.... знаех го и преди да го напишеш


Все пак наистина се изразих малко прекалено кратко, затова ще допълня: Харесвам Мъже, които се поддържат и то които са добре поддържани. На мнение съм, че не само жените трябва да полагат грижи върху своето тяло, външност, физика... Напротив - щом аз се поддържам: ходя редовно на фитнес, на маникюр, на педикюр, на козметик, на фризьор..... старая се да се обличам с хубави дрехи, да съчетавам чанти и обувки.... накратко щом аз полагам усилия за да изглеждам добре, то очаквам и мъжът срещу мене да го прави.... НО (едно голямо НО) при условие че го прави в умерени граници и че при всички положения ще си запази Мъжкото в себе си т.е. не очаквам той да се превърне в по-голяма `пудра` от мен.... Не, благодаря! Предпочитам тази роля аз да я играя! Някак си не ми допада идеята той да прекарва по-вече време от мен пред огледалото.... няма нищо лощо в това той да изглежда перфектно, но предпочитам МЕН да забелязват първо, а не него. За сега в живота си успявам да постигна този баланс - да бъда с мъже, които изглеждат добре и най-важното се поддържат перфектно, НО дори в тяхната компания, аз да играя ролята на кинозвездата, а не те. Това е накратко моят отговор.

Всичко е въпрос на вкус, желание и усет

Тема Преди няколко днинови [re: Coнaтa]  
Автор Ocoroвeц (отвъд границата)
Публикувано25.07.06 19:16



случайно го гледах. Учудих се, че в познато за мен заглавиe "Американски психар" играе мъжът от Еквилибриум.





Чак да му завиди човек.



Тема Re:нови [re: Ocoroвeц]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано25.07.06 19:20



Като ги гледам, няма никаква тръпка в тия хора, но ... може и да се появи, знам ли. ... Когато те овладеят идеята, а не ходят по акъла на други.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.