Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:28 02.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Съществува ли вагинален оргазъм?  
Автор пpoзpaчнo (импулс)
Публикувано19.07.06 03:11



Може ли да се постигне оргазъм само от вагинално дразнение, без участието на клитора?

Една приятелка веднъж ми каза, че във вагината имало много малко нервни окончания, поради практически причини, защото все пак от там се раджа детето..
От жените, които познавам и с които сме говорили по тази тема, никоя не е
споделяла че е изпитвала такъв оргазъм, а повечето от тях изобщо трудно свършват с мъжете, ако сами не се включат, дразнейки клитора си...

Приятелят ми твърди, че жените могат да свършват само вагинално (от къде ли знае се чудя, но както и да е). Всички знаем, че жените също често симулират, за което аз съм твърдо против.

Моля, споделете вашето мнение по въпроса!

П.С. По подразбиране, въпросът ми е отправен към жени и очаквам само представителки на съответният пол да се включат в тази тема.

Злото и липсата на съзнателност са едно и също. Няма зло извън човека.


Тема Re: Съществува ли вагинален оргазъм? [re: пpoзpaчнo]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано19.07.06 08:04



П.С. По подразбиране, въпросът ми е отправен към жени и очаквам само представителки на съответният пол да се включат в тази тема.

Ако правилно разбирам какво си написала в цитираното от мен изречение това означава мъжете да си мълчат, независимо от наблюденията си и от това, което знаят?

Game over... understand?
GAME OVER!!!


Тема Re: Съществува ли вагинален оргазъм? [re: пpoзpaчнo]  
Автор love_affair (еver...never)
Публикувано19.07.06 09:01



има, при мен няколко сантиметра навътре във влагалището е адски чувствително място, за което доста съм слушала, че и 5 см стигат - само да са правилно употребени (което не е съвсем така, но връзва)

иначе - има и маточен май....

...Винаги прекрасна, понякога опасна...


Тема Re: Съществува ли вагинален оргазъм? [re: Фpeди]  
Автор EVlL (ходещо зло)
Публикувано19.07.06 09:03



А какво знаят мъжете по въпроса? Дали имат индикатор на члена , който им съобщава да оргазма на жената е бил клиторен или вагинален??? Или просто знанията им се градят върху това, което им е съобщено от жените??? А дали понякога жените не лъжат???



The religion is opium for the masses

Тема Re: Съществува ли вагинален оргазъм? [re: EVlL]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано19.07.06 09:14



Те може и да лъжат, но има моменти, когато се чувства дали една жена лъже или не.

Game over... understand?
GAME OVER!!!


Тема Re: Съществува ли вагинален оргазъм? [re: Фpeди]  
Автор EVlL (ходещо зло)
Публикувано19.07.06 09:15



Тоя път нищо не каза!



The religion is opium for the masses

Тема Re: Съществува ли вагинален оргазъм? [re: EVlL]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано19.07.06 09:22



Ти можеш ли да опишеш усещанията си? Аз не винаги мога, но за сметка на това зная кога мога да им се доверя и кога не мога.
Още нещо?

Game over... understand?
GAME OVER!!!


Тема Re: Съществува ли вагинален оргазъм? [re: Фpeди]  
Автор EVlL (ходещо зло)
Публикувано19.07.06 09:25



Всичко е измамно



The religion is opium for the masses

Тема Re: Съществува ли вагинален оргазъм? [re: EVlL]  
Автор Фpeди (дайди)
Публикувано19.07.06 09:29



Някой ден ще се изправим очи в очи и ще те поканя да се поразходим. Ще ти разкажа някои неща. Може евентуално и да ти покажа някои неща и след това отново ще те попитам дали имам основание да мисля така, както мисля.
Каквото и да си кажем обаче ще си остане само между нас. Тук, на страниците на клуба аз тези неща няма да обсъждам и това е последната ми дума.
пп. Това не е грубост. Това е яснота.

Game over... understand?
GAME OVER!!!


Тема Re: Съществува ли вагинален оргазъм? [re: Фpeди]  
Автор EVlL (ходещо зло)
Публикувано19.07.06 09:36



Моите позиции са ясни и непоклатими, така че не съм сигурна дали едно разговорче с теб ще промени мирогледа ми



The religion is opium for the masses


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.