Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:26 08.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Лошите момичетанови [re: Kotaranko]  
Автор rosovhrast (котка)
Публикувано19.07.06 13:39



Забавно ми е да се включа в дискусията, аз съм силен човек, с опит и самочувствие, аз съм чудесен играч - мога да бъда и светица и дявол, доказала съм се много пъти пред света и себе си. Мога да бъда искрена и наивна, мога да бъда жестока и подла. Котаранко - ти си зелен и наивен недонаибан и недоналъган фукльо. С кеф си представям опуления ти поглед, когато си изоставен недовършен, заради мъжагата с по-скъпата кола /нищо, че може да е педал, който се забавлява с нафуканата курва като котка с мишка и не му е до свирките и изобщо, а искрено се надява да му ударят една пишка в мъжкия кинеф/, ужаса който ще изпиташ /мъжете се ужасяват от болести особено на драгоценната им пишка/ като ти протече пишката, още по-голям ужас, като ти се опразни и портомонето, а жена ти ти бие дузпата, защото си я заразил с нещо и така и писне от глупостите ти, че те изрита от дома ти, защото децата са непълнолетни и има това право. След това ако имаш нужда от помощ обади ми се ще те насоча към колеги психолози, може и да ти помогнат.

доброто винаги побеждава!



Тема Re: rosovhrast с акУ под него !нови [re: rosovhrast]  
Автор Kotaranko (хулиганко)
Публикувано19.07.06 14:56



Откъде тая омраза към мен Ма (или Бе - може и да си педал, знам ли )?

Нито си ме виждала нито си ме чувала някога? Или кво ? Познаваш ли ме ? Не нали ? Аз пък теб още по малко ( щото с "психо" не общувам ), а дори да съм те виждал, едва ли съм те забелязвал ( Твърде си невзрачна вероятно )


... Псевдо психологическите си глупости си ги наври, знаеш къде ) Разбираш от психология колкото аз от китайски

Не съм се пулил. Няма и да се пуля, освен от хорската простотия, на която си представител ( ка )
... Аре сега къш, и не ми навлизай в Аурата, че цапаш и миришеш! И иди непременно на преглед. Вземи си и дружките, заради които си написала това!

Бахти ! Всички луди в тоя клуб що все на мен налит ? Аман бе !

И сега за да не си изтриеш писмото бележката като далия ще я копна отдолу :

Забавно ми е да се включа в дискусията, аз съм силен човек, с опит и самочувствие, аз съм чудесен играч - мога да бъда и светица и дявол, доказала съм се много пъти пред света и себе си. Мога да бъда искрена и наивна, мога да бъда жестока и подла. Котаранко - ти си зелен и наивен недонаибан и недоналъган фукльо. С кеф си представям опуления ти поглед, когато си изоставен недовършен, заради мъжагата с по-скъпата кола /нищо, че може да е педал, който се забавлява с нафуканата курва като котка с мишка и не му е до свирките и изобщо, а искрено се надява да му ударят една пишка в мъжкия кинеф/, ужаса който ще изпиташ /мъжете се ужасяват от болести особено на драгоценната им пишка/ като ти протече пишката, още по-голям ужас, като ти се опразни и портомонето, а жена ти ти бие дузпата, защото си я заразил с нещо и така и писне от глупостите ти, че те изрита от дома ти, защото децата са непълнолетни и има това право. След това ако имаш нужда от помощ обади ми се ще те насоча към колеги психолози, може и да ти помогнат.

Сладолед N=5



Тема Re: Лошите момичетанови [re: rosovhrast]  
Автор Pablito (demon)
Публикувано19.07.06 15:07



ti shto sa zaiajdash s nego ma,da ta iba v psiholojkata i tebe,toi mi e gradski be,ti ko gadno ti e che si vushla li?temata te zasegna mai a



La vida continua

Тема Re: Лошите момичетанови [re: Pablito]  
Автор rosovhrast (котка)
Публикувано19.07.06 15:17



Момчета, момчета, от целият ви вдъхновен ентусиазъм по темата става ясно, че говорим за вашите неосъществени мечти да имате "лоши момичета", защото не можете да си ги позволите .... или материалното или общественото ви положение не ви го позволява, това са среднощните ви мечти... Но истинския живот е нещо друго. Ако имахте поне малко жизнен опит и интелектуален капацитет щяхте да раберете, че аз не съм неуспяла и грозна, а още по-малко смотана жена. Нямам нужда и не искам да ви се харесам. Приятно ми е да ви натривам сополивите нослета.

доброто винаги побеждава!



Тема Маценце,нови [re: rosovhrast]  
Автор Bambi* (усмивчица!)
Публикувано19.07.06 15:32



ти имаш нужда от психолог, душицо нежна!
Господ да ти е на помощ...

Мъркай и дращи колкото желаеш, не очаквай реакция от моя страна



"The man is gone but his spirit will remain." - The Henry Paul Band

Тема Re: Лошите момичетанови [re: rosovhrast]  
Автор Pablito (demon)
Публикувано19.07.06 15:59



az ne sum kazval che imam takava jena,nemoga da si pozvolia a i neiskam da imam takava,takava jena iskat vsichki muje,triabva mnogo da e delia ako sum s nea,kel faida che se pribira pri men,che vsichko e super v kushti,che se gordeia s neia kato ne mi e viarna.......az nevijdam smisul,v kushti ti triabva niakoi simpatichno momiche koeto da te obicha i da gleda kushtata a ti da si vurtish kurvite

Kolkoto do teb,boli ma guza kva si shto si ama shto mi se struva che ti se e doebal kotaranko i sa chudish kak da go svalish

La vida continua

Тема Re: Лошите момичетанови [re: Pablito]  
Автор Kotaranko (хулиганко)
Публикувано19.07.06 16:01



Ако взема на теб да каже защо, свиркай ! Тая нит сам я ибал, нито съм я вижда'л



Сладолед N=5



Тема Re: rosovhrast с акУ под него !нови [re: Kotaranko]  
Автор Pablito (demon)
Публикувано19.07.06 16:03



mi privlichash ludite mai,losha polichba e taia za kluba,shte izgorish mi s struva tsaia ti e furlila oko,nishto chudno da te sledi ne samno v kluba



La vida continua

Тема Re: rosovhrast с акУ под него !нови [re: Pablito]  
Автор Kotaranko (хулиганко)
Публикувано19.07.06 16:39



.......Човърка ме, че това може и да не е жена, а педал ( Не гей , а най-обикновен педерас ) ! Тях ги хваща така беса, когато някой мъж похвали жените. Може и да е някоя грозна, пастърма, която не си е пила хапчетата. Бахти откачалките в туй ГЗС


То и аз не съм наред, ама тук някой направо ми изкривяват шайбата Пишеш, пишеш си глупостите и току някой вземе да те цели с торба нравоучения, щото "някой отгоре му ги говори" или е "свалил покрива за да влязат звездите при него"

Сладолед N=5



Тема Re: Маценце,нови [re: Bambi*]  
Автор rosovhrast (котка)
Публикувано19.07.06 18:17



Бамби, аз мога да си позволя да бъда себе си. Ако имам нужда мога да си позволя и най-добрите специалисти независимо в коя област на медицината. Мога да имам мъжете които искам и затова не ми се налага да се подмазвам на двамата клубари, в чиято защита се чувстваш задължена да се произнесеш. Доволна съм от себе си и живота си. Съжалявам, че ви притеснявам, но това е така, защото нямате нужния опит и контакти с хора за да надскочите тесния си кръгозор и да имате по-точна предценка на хората и обстоятелствата.

доброто винаги побеждава!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.