Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:15 08.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Щом ме нарече "психоложка", неканови [re: Kotaranko]  
Автор Bambi* (усмивчица!)
Публикувано18.07.06 11:14



се тествам да се направя на такава: повечето от нещата, които пишеш, говорят, че имаш дефицит от внимание. Не знам дали е вЕрно, но пък ако е, би било странно, защото си Умньо, при това съвсем не грозен. Сигурно ставаш.
От друга страна, това за зодиите е доста глупаво, защото - примерно - аз съм Водолей, обаче реално съм Овен /как и защо - спестявам детайлите/. Явно ти си фен на зодиите, при положение, че повтори, че съм ти давала уж някаква си идея... Щом за тебе това може да е ИДЕЯ... ок



"The man is gone but his spirit will remain." - The Henry Paul Band

Тема Свиркинови [re: Kotaranko]  
Автор Bambi* (усмивчица!)
Публикувано18.07.06 11:18



не се правят на всекиго, ако ще да е зодия "Бог" /примерно/. Знаеше ли това?

"The man is gone but his spirit will remain." - The Henry Paul Band


Тема Re: Обикновено,нови [re: Bambi*]  
Автор Kotaranko (хулиганко)
Публикувано18.07.06 11:21



Нали си високо извисена , серизона жена? Какви са тези глупости какво е това плезене

Ако пък не си, кажи как се връткаш

Сладолед N=5



Тема Ти май забрави същността на постинга...нови [re: Kotaranko]  
Автор Bambi* (усмивчица!)
Публикувано18.07.06 11:24



и всъщност, май си го пейстнал отнЕкъде, защото ти пишеш пъти по-грамотно от онова, което се съдържа в текста за "лошите момичета". Без четки. Само директност.

"The man is gone but his spirit will remain." - The Henry Paul Band


Тема Re: Щом ме нарече "психоложка", неканови [re: Bambi*]  
Автор Kotaranko (хулиганко)
Публикувано18.07.06 11:31



Особенно твоето внимание .. Аз за него се боря .. и да ми дадеш, по-скоро да ми върнеш 5-те точки които ми отне така безжалостно. Коравосърдечна твар .

Можеш да продължиш на тема зодии ! Тъкмо навлизам в тази област

Сладолед N=5



Тема Уф...нови [re: Kotaranko]  
Автор Bambi* (усмивчица!)
Публикувано18.07.06 11:38



що ли те похвалих преди малко.... Айде, няма да те коригирам повече - имаш си мозък, мисли си сам, ако искаш.
Точките сам трябва да си ги вземеш обратно, но поне - засега - съм "замразила" да не ти отнемам повече


На тема зодии, или каквото друго искаш, се обърни към Гугъл - той е истински приятел /аз ли да те уча на това, "даскалица с даскалица"/.

"The man is gone but his spirit will remain." - The Henry Paul Band

Тема ПС: [re: Bambi*]  
Автор Kotaranko (хулиганко)
Публикувано18.07.06 11:40



Не знам кой те е информирал, но са се избъзикали с теб .. грозничък съм си ..

Затова и си търся нещо за чукане из нета , ама на .. никоя не ми пуска

Сладолед N=5



Тема Хехе [re: Kotaranko]  
Автор Ckaпaния тъпaнap Джoнcън (даврандисан)
Публикувано18.07.06 11:45



аз си познах моето гарджееее... едно към едно, поне на 98,3 процента... Бахти, чак сам взех да си завиждам. Браво на котарака, уиските са от мен, неа се заяждате с него, че шъ въ изплющЪ





Тема Значи си погрознял, [re: Kotaranko]  
Автор Bambi* (усмивчица!)
Публикувано18.07.06 11:47



известно време след като си публикувал разни нещица за себе си из нета. Хайванче си, какво да правиш! Май всеки ще го прихване погрозняването - рано или късно



"The man is gone but his spirit will remain." - The Henry Paul Band

Тема Re: Хехе [re: Ckaпaния тъпaнap Джo]  
Автор paзбиpaм (откачила)
Публикувано18.07.06 11:48



За завиждане си.

Пък и можеш да я понесеш като едно истинско Говедо. Ний носим, нали знаеш? Ядене пиене, тухли-четворки....

Лоша съм, но тези, които могат да ме преглътнат, са хората, с които сме си необходими.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.