Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:39 03.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Противозачатъчни за мъженови  
Автор troy@ (непокорна)
Публикувано15.07.06 18:49



Преди няколко дни в сутрешния блок на Нова ТВ споменаха някаква годишнина от патентоването на противозачатъчни за мъже.
Това, което се спомена за тях ме изуми (меко казано) - надеждност 99% от едно хапче със срок на действие една година и не предизвиквало странични ефекти върху потентността.
И си задавам въпроса, като има такова нещо - де го? Защо не се ползва аджеба?! Едно едничко хапченце за цяла година?!

Има ли някой запознат с темата да даде повечко инфо?



Може да съм зла, ама съм вярна.

Тема Re: Противозачатъчни за мъженови [re: troy@]  
Автор HTTP ()
Публикувано15.07.06 18:58



съмнява ме да е вярно...
жизненият цикъл на сперматозоидите е около 100 дена





Тема Re: Противозачатъчни за мъже [re: troy@]  
Автор Dr.Wonky (лидер)
Публикувано15.07.06 19:35



Абсурд е да взема такова лекарство.
Предпочитам да го вадя или да мина само на свирки




Treating my drinking problem

Тема енови [re: Dr.Wonky]  
Автор Ckaпaния тъпaнap Джoнcън (даврандисан)
Публикувано15.07.06 19:38



Е що? Мисля, че ще ти е ясно година напред смяташ ли да правиш деца или не? щом не вреди на потентността? На мен ми се вижда добра идея..



Тема Re: енови [re: Ckaпaния тъпaнap Джo]  
Автор troy@ (непокорна)
Публикувано15.07.06 19:45



На мен също ми се вижда добра идея, но дали е така?!

Дано някой компетентен се изкаже.

Може да съм зла, ама съм вярна.

Тема Re: Кое е абсурдното?нови [re: Dr.Wonky]  
Автор troy@ (непокорна)
Публикувано15.07.06 19:46



Определено би било по-добре отколкото да се кара само на свирки.

По-добре да си жулиш сам чикии.

Може да съм зла, ама съм вярна.

Тема Re: енови [re: troy@]  
Автор Ckaпaния тъпaнap Джoнcън (даврандисан)
Публикувано15.07.06 19:49



Хм, де да знам, ако е като противозачатъчните за жени... Преживял съм сигурно четири поколения противозачатъчни, децата, получени от бъгове с противозачатъчни, сигур са самите те на възраст да взимат такива боклуци - не знам, ама през тоя доста обширен период не чух НИ ЕДНА жена да каже, че няма проблем с противозачатъчните, и че не я карат да се чувства гадно, и да няма некакви кофти странични ефекти...



Тема Re: Кое е абсурдното?нови [re: troy@]  
Автор Dr.Wonky (лидер)
Публикувано15.07.06 19:56



Ми не,свирките ме задоволяват напълно,чекии не правя
откакто минах 30г.Срамота е голям мъж да си бие чикии




Treating my drinking problem

Тема Re: енови [re: Ckaпaния тъпaнap Джo]  
Автор troy@ (непокорна)
Публикувано15.07.06 20:00



Хм, точно тук в клуба съм чела добри отзиви за противозачатъчните за жени, макар самата аз да не съм на същото мнение.


За надежността на контраценцията е ясно, че не е 100%-ва - най-вероятно и мъжката ще е със същата успеваемост както женската.

Чудя се обаче колко мъже биха пили подобни хапчета?! А не да разчитат на "класиката" с прекъсване на акт, когато предпочитат да не се ползват презервативи.
Опасявам се, че голяма част от мъжете биха предпочели жената да е тази, която да се тъпче с хапове.

Може да съм зла, ама съм вярна.

Тема Re: енови [re: troy@]  
Автор Ckaпaния тъпaнap Джoнcън (даврандисан)
Публикувано15.07.06 20:07



Презервативът не е само за предпазване от забременяване, това поне май че е ясно. Даже и да има такива вълшебни хапове, за които аз гласувам с две ръце, който няма постоянна партньорка, ще трябва да слага противогаза и занапред. Но - ако това е алтернатива на прекъснатия акт, който си е бездруго скапване на всичкия кеф и за двамата партньори, и след който два дена мислиш, "аз сега какво точно направих" и седмица-две чакаш ще дойде ли Червената Армия... ами хапове предпочитам, и не виждам защо някой, освен ако не е пълен идиот, би предпочел друго.

Тук се промърмори по едно време за вазектомия, ама без мен... дамата да си направи хистеректомия или каквото иска, щом смята, че това е нищо работа






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.