Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:11 24.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Прозрение (за кунилингуса)нови  
Автор Karea ()
Публикувано09.07.06 14:14



По принцип най-добрите идеи ми хрумват докато се излежавам, а това при мен става само в неделя сутрин. Отдавна не бях пускала тема, особено пък сериозна (но не се надявайте и тази да е такава), та затова реших да отбележа клубно присъствие с едно питане за кунилингуса. Ако питате защо точно за него... ами имам няколко причини, сред които най- важната е еротичния сън от снощи, но да не се отплесвам...
Най-напред бях решила да задам един директен въпрос към мъжете, който гласеше така: "Мъже, поемате ли инициативата за кунилингус, или чакате жената да си поиска?" След кратко разсъждение сметнах за по-важно да питам жените, защото те май ще бъдат по обективни в случая (все пак нямам нищо напротив да отговорите, момчета).
И така, мислех си да питам: "Жени, имали ли сте партньори, които не се сещат да го правят? И как си поисквате? Само аз ли смятам, че повечето мъже не обичат такива работи. Ако е така, егати, защо?"


И тъкмо да натисна бутончето за публикуване, изкристализиралата брилянтна мисъл ме цапна като с лопата по главата. Да! как не съм го осъзнала по-рано:
Мъжете, с които съм имала сериозна връзка, НИКОГА не са поемали такава инициатива (ааа, май веднъж, но не се брои, защото се пробва за има- няма 5 секунди). От друга страна, мъжете, с които съм имала чисто сексуална връзка лижат, докато им се откачи езика. Хм!Някаква логика?
Айде, кажете си мнението поне поради факта, че току-що написах най дългата си тема тук!




Тема не мисля)нови [re: Karea]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано09.07.06 14:21



За себе си знам- обожавам да ги мани...пулирам по тоя начин. Да Ви.В хубавия смисъл на думата.
Която ще стане как...мм..лингвипулирам?:-)))



Тема бахмаамунови [re: Kиpo]  
Автор E3ДA4KATA (s pqna)
Публикувано09.07.06 14:26



верно си права обаче...случвало ми се е да ме лижат часове наред..4 пъти един след друг...вече почваше да ми е неприятно...
обаче моя хубостник...хем пита що не свършвам,хем като заседне долу-не го питай за повече от 4 минути....питах го последно и той-ти какво искаш,да те лижа безкрайно ли....щях да му обърна бирата в главата....
дрисльовци,....иначе 30%от времето във всеки сексуален акт се отделя на тяхната драгоценна патка.....за пръв път я намразвам...


нагло парче месо,което чака да бъде олигавено,осмукано и обгрижено и потрепва нетърпеливо,докато върха на езика ти е засилен пред поредната капчица на върха на главичката му-продукт на собствените му спермопроводи,слюнни жлезим,невъздържаност и още там каквото си искате

CHEBURASKA RULEZ??

Тема Re: Прозрение (за кунилингуса)нови [re: Karea]  
Автор Ocoroвeц (отвъд границата)
Публикувано09.07.06 14:37



Без кунилингус няма секс.



Her love rains down on me as easy as the breeze...

Тема Re: не мисля)нови [re: Kиpo]  
Автор Karea ()
Публикувано09.07.06 14:37



Много хубаво понятие измисли.


Ама аз сериозно си се чудя от години, защото навсякъде чета колко много обичали мъжете тази лингвипулация, а на практика са ми я правили веднъж в годината (на рождения ми ден). А една приятелка се оплака, че нейния постоянно иска свирка, а респонс- никакъв. Даже не знаел как да си поиска. Натискал я, моля ти се, по темето. А той нея я търкал по клитора със сухи пръсти, и я питал: "Готова ли си?" Но отговорът нямал значение... Хванала си любовник- съвсем друго нещо. Не е само при мен. Та затова се питам защо така постоянните ни партньори не щат.



Тема Re: не мисля)нови [re: Karea]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано09.07.06 14:39



наистина ли намирате връзка във вида отношения с човека и неговото отношение към вашето удоволствие?
аз не...ако е добър в леглото, в каквито и отношения да сме е добър в леглото.

Сега в пустинята бушува дъжд...


Тема Re: не мисля) [re: Karea]  
Автор E3ДA4KATA (s pqna)
Публикувано09.07.06 14:40



и аз бях веднъж потърпевш от подобна сцена...пипа ме със сухи пръсти ВКАРВА ГИ ВЪТРЕ,лиза ме на сухо,накрая ми каза-хм,мммм,аз съм ебаати лизача-щях да падна

CHEBURASKA RULEZ??

Тема Re: бахмааму [re: E3ДA4KATA]  
Автор Karea ()
Публикувано09.07.06 14:42



Ужас! Аз затова си мисля, че мъжете по принцип не обичат. Само дето постоянните си го показват, щото им се струва, че няма да ги зарежем за такава "дреболия". Пък любовника трябва да се докаже като такъв.



Редактирано от Karea на 09.07.06 14:48.



Тема Re: не мисля) [re: rainy_season]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано09.07.06 14:43



Абе не толкова от вида връзка, ама може би в един момент идва навика, рутината, претупват се нещата...де да знам.
Отделно, че както има жени, дето не обичат да правят свирки, така има и мъже, които не обичат да лижат.

ТОЗИ СВЯТ И ПРЕКРАСЕН, И ГРОЗЕН Е МОЙ
ТОЙ Е КАПКА ОТ МОЕТО СЪРЦЕ !!


Тема Re: не мисля) [re: HAДEЖДA™]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано09.07.06 14:46



предполагам...всеки си има предпочитания
просто мен ме втрещи случая с приателката на кареа. щото 1) ако тоя пич е смотан с нея, ще е смотан и с любовницата си и 2) тя си хваща любовник и всичко е ок...а аз не бих могла да имам сериозни отношения с някого, ако секса куца (което май е за отделна тема).



Сега в пустинята бушува дъжд...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.