Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:43 30.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Само моята жена ли е.....?  
Автор Manekena (непознат )
Публикувано25.06.06 04:06



Пускам тази тема провокиран от следното мнение на Разбирам:
...това да се ожениш, доста често се оказва причина да си седиш на сухо повече от необвързаните с брак. Като се имат предвид причините, поради които повечето хора предприемат тази стъпка, като добавиш към тях и типичното поведение след брака.....

Аз съм жив пример за това - женен съм, а правя секс много по-малко от преди да се оженя. На всичкото отгоре жена ми е хубава, аз много си я харесвам и желая, но тя не иска да правим секс. Така се случи, че два поредни дни бяхме на заведения заедно - танцувахме, говорихме си, прегръщах я (само аз), докосвах я.... съвсем нормално беше като се приберем у дома да си поискам, но нъц! - не ще и да чуе за секс щото било късно, била уморена....... и това се случва два поредни дни. И за да бъда по-ясен ще спомена, че по независещи от мен причини не сме правили секс десетина дни. Не иска да прави секс с мен, (предполагам, че въобще не й се прави секс) като в същото време иска да й бъда верен. Казвала ми е, че ако разбере, че изневерявам - веднага щяла да ми го върне тъпкано. Та в този ред на мисли ми се ще да попитам следното:
Повечето жени ли са толкова тъпи путки, или само моята е такава?
Защо трябва да започна да изневерявам, за да прави секс и тя (но с други мъже) ? Не е ли по-добре да има секс в семейството и да си живеем в мир и сговор?
По-старите клубари знаят, че не се оплаквам за първи път от асексуалността на съпругата, но вече не се трае





Тема Re: Само моята жена ли е.....? [re: Manekena]  
Автор Гaдeн_пyxчo (Пухеста гадина)
Публикувано25.06.06 09:09



A-ами!Трънки!И моята е същата,а всичко тръгна от там,че след първото раждане на майтап помолих доктора да я направи по-тясна,а той да вземе да И каже!Нати едно тясно вече 20г.А преди това беше отличничка!Аз много бързо реших въпроса,но тя и до сега не ми е направила и забележка какво правя.И за групи ми е угаждала преди време.....
Но,за да съм откровен,няма да се сетя за друга,ако се държи както на времето.
Сега седи "наказана"без секс,но като я гледам....хич не и е зле....абе ЖЕНИ!Иди че ги разбери!





Тема Re: Само моята жена ли е.....? [re: Manekena]  
Автор Johny^^^^ (lego my ego)
Публикувано25.06.06 09:12



MI razvedi se , jeni bog e dal.



Тема Наистина не е честно, [re: Manekena]  
Автор MamaNetty (блондинка)
Публикувано25.06.06 10:35



жена ти да постъпва така!

Далеч не мога да приема, че всички омъжени жени са като твоята и тази на сладура- Пухчо. Според мен и двамата имате проблем с партньорките си, който не е в самия секс.

Разбира се, първо трябва да се изключат причини като възраст - над 45-50 години за някои жени - либидото си спада по естествен път - но далеч не при ввсички, защото има и такива, при които може дори да се увеличи.
Другите причини са здравословни проблеми, физическа или психическа умора, силен стрес свръзан с деца, работа или смърт на роднини, намалено либидо, поради това че вече не харесват тялото си, но най вече трябва да се изключи - липса на истинска близост или чувства от нейна страна към вас.
---------------

За мен нормалното повечение на един уверен в себе си мъж, който иска секс от партньрката си, независимо дали са в брак или не е да седне и ПРЕДИ пак да му дойде музата за секс да ПОГОВОРИ с нея.

И да каже твърдо и ясно на най близкия си човек, че " безсексието":

1. ...е МЪЧЕНИЕ за него, защото сексът е вътрешна потребност и без него няма начин да чувства, е живее пълноценно, камо ли щастливо.
/ дори и да и го е казвал хиляди пъти - пак да го каже!/

2. Че като го лишава от секс, ЗНАЕЙКИ, колко е важно за него, той пък е в правото си да реши, че тя го прави НАРОЧНО и това е опит за манипулация от нейна страна. Нека не го прави на глупак, защото това лесно се връща!

3. Че независимо, каква е причината за липса на желание от нейна страна, дори и тази причина да е примерно, здравословна - това ВРЕДИ на връзката им. Тоест има ОБЕКТИВЕН риск да се разпадне най-хубавото между тях, неща които, сигурно са градили от много време заедно...
Никой не е длъжен да продължи да обича партньора си в ситуация, в която с години се чувства неудволетворен и непълноценен, редом до него.

4. Че и ДВАМАТА носят отговорност за връзката си.
Но отговорността за липса на желание у нея си е предимно НЕЙНА и тя трябва да положи някакви усилия да премахне причините водещи до това положение.
Ако нещо не и харесва в самия секс, в техниките, позите, мястото, времето, ситуацията... и прочие - има уста да го каже!
/Това последното, понякога е една от причините, които доста мъже не осъзнават, че водят до постепенен отказ от секс у една жена...
Има жени, които докато са влюбени или имат други цели в началото на връзката си, дълго време лъжат партньора / съзнателно или несъзнателно/, че неговият начин на правене на секс им харесва, даже много, докато всъщност не е така - поддържането на тази илюзия може да трае с години.
А после, когато балонът на тази лъжа се спука и тяхното собствено либидо почне да пада, поради логичната причина, че те всъщност не се любят по начина, по който действително искат...и така постепенно подтискат тръпката си, тогава вадят от сто кладенеца вода, само и само да не си признаят, какво точно не им харесва...и че са едни глупачки, които не знаят как да си го поискат.
Мълчат си също поради страха от промяна в статуквото, за да не обидят мъжа, а понякога и защото не знаят, как да изразят истинските си желания.
А всъщност, драги мъже, често става дума за такива дреболии - превърнати в генерален проблем, че свят да ти се завие от женската глупост, невежество и крайно неуместна свенливост по въпроса...

5. И в заключение мъжът трябва да заяви - спокойно, но недвусмислено, че това положение няма да се търпи повече, защото животът е един единствен и никой няма право да бъде ограбван по този начин!
Той не я държи гладна и жадна, нали?
Нека и тя не го държи незадоволен и самотен в леглото!
Предлага и се тя да избере - развод / раздяла/ ли предпочита по взаимно съгласие или изневяра.
И ако до .... / тук се слага някакъв конкретен срок - примерно 3 -6 месеца/ - нещата не се променят радикално, вече да не си прави илюзии, че е мъжът и е верен.
С този последен аргумент - мъжът сваля половината от тежестта, която носи на раменете си в следствие на този проблем - много важен момент!
Никой не е длъжен да носи цялата отговорност за сексуалното щастие на партньора си. Достатъчно е да поеме своя дял.

6. В рамките на този срок, който сам е поставил - срока за някаква промяна от нейна страна той самият се променя радикално и ОТКРИТО пред очите и.
/ по възможност докато още и е верен/
Почва да излиза сам навън, купува си ново секси бельо, нова козметика, развива нови интереси, среща се с различни хора... И най вече спира с постоянните молби и вечното мрънкане за секс!!!
Просто спира да и обръща толкова внимание и почва да обръща внимание на себе си.
Ако жената има поне малко ум в главата и ЧУВСТВА в сърцето си - ще се усети.

7. Ако нещата не се променят след установения срок - той е свободен да прави, каквото си иска със своята сексуалност и своето тяло.
В крайна сметка - раждаме се свободни хора и никой не може да държи другия на каишка, освен ако той сам не пожелае това!


Ако в двойката има истински чувства и истинска връзка - те ще намерят начин заедно да преодолеят проблема, защото той е ОБЩ!
---------

А конкретно за Манекена по повод това, което му е казала жена му - Не иска да прави секс с мен, (предполагам, че въобще не й се прави секс) като в същото време иска да й бъда верен. Казвала ми е, че ако разбере, че изневерявам - веднага щяла да ми го върне тъпкано.

Ако е била искрена в думите си - за мен, тя е жена, която няма силни чувства към теб, и до голяма степен не и пука за теб / вече?/ не само като мъж, но и като ЧОВЕК!
За нея ти си по-маловажен от собственото и его.

Ако бях аз на твое място, бих я оставила да се опита " ти го върне тъпкано"!
Нека излезе на сексуалния пазар и сама да види къде е и с кого е?!
И да те оцени отново...
Хич и не си го слагай на сърце!
Жените имат инстинктивно заложена модел и винаги се връщат при истинския мъж / мъжкар/, който хем е желан от другите, хем все пак е избрал тях.
Ако предадеш себе си и собствените си пориви в резултат на това изнудване, на което те подлага тя - ти няма вече да си този мъж / мъжкар/ - в желанието си да я запазиш само "своя" на ВСЯКА цена, отказвайки се от себе си - ти показваш слабост и ще си платиш за нея...

Знаеш ли, Манекен, ако сте под 40 години и двамата, не бих се изненадала, ако тя те изпревари в изневярата...Това само привидно изглежда нелогично.

От мен успех!


И извинявай, че бях толкова многословна...

Non nova, sed nove.

Редактирано от MamaNetty на 25.06.06 14:38.



Тема Иска и се, но вероятно с някой друг [re: Manekena]  
Автор Geronimo_bg (непознат )
Публикувано25.06.06 10:52



Не го приемай лично, пич.



Тема Re: Наистина не е честно, [re: MamaNetty]  
Автор Manekena (непознат )
Публикувано25.06.06 12:18



MamaNetty, едва ли можеш да си представиш колко точен е отговора ти...... имам чувството, че "живееш" в кожата на жена ми. Всъщност това не би трябвало чак толкова да ме учудва, защото ти също си жена и това обяснява познанията ти върху женското мислене и поведение. Ние, мъжете ги нямаме....





Тема Re: Иска и се, но вероятно с някой друг [re: Geronimo_bg]  
Автор Manekena (непознат )
Публикувано25.06.06 12:24



О, няма проблем, дори бих се радвал да е така. Аз откога я врънкам да спретнем една тройка с още един мъж по неин избор, но тя винаги ми е отказвала, при това съвсем категорично.



Тема Re: Наистина не е честно, [re: MamaNetty]  
Автор Manekena (непознат )
Публикувано25.06.06 12:28



MamaNetty, твоя пост ще го принтна и ще го сложа в рамка - мисля да го използвам като настолна книга в отношенията със съпругата.
Това го казвам съвсем сериозно.



Тема Re: Само моята жена ли е.....? [re: Manekena]  
Автор bimbaaa (редовен)
Публикувано25.06.06 12:41



Manekena, да не би да не я задоволямаш??!!!

От доста време чета в клуба Ви, ама за сефте пиша!!!

Това е Минке положението!!!

Редактирано от bimbaaa на 25.06.06 12:42.



Тема Re: Само моята жена ли е.....? [re: Manekena]  
Автор Цap Изpoд (XVIII)
Публикувано25.06.06 13:05



"Не иска да прави секс с мен, (предполагам, че въобще не й се прави секс) като в същото време иска да й бъда верен. Казвала ми е, че ако разбере, че изневерявам - веднага щяла да ми го върне тъпкано."

Кажи и, че това те устройва!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.