Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:35 02.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: mig77]  
Автор Lychezara ()
Публикувано26.06.06 22:29



Ако на твоя мъж му липсва секс и ти му обясниш, че проблемът идва от умората ти в домакинството и семейството, има 98% вероятност той да измисли нещо и да облекчи нещата!

Само отстоявай своята гледна точка, защото той си мисли, че твоята умора не е негов проблем и може често да се разсейва и забравя за какво става въпрос.
Но щом разбере, какво ще се получи при оправянето на този проблем, има голяма вероятност да бъде много стимулиран.
Разбира се, ако не е използвач, каквито често има.





Тема Re: Що за... [re: Ghostwriter]  
Автор 3aдoвoлявaщ (подбиращ)
Публикувано26.06.06 22:34



що за език използваме? тц,тц.
да оставиме настрани злъчта, но досега за толкова години, кога си ме видял да изнасям лична информация, узната от мен извън темите? не си, нали? та всичко което съм споменал е писано от него в този форум. явно си го пропуснал, както и заяжданията които имахме с него. та не е лошо да поемеш дъх и да се замислиш преди да даваш такива определения.

Много отговори са



Тема Re: До "умника" с ник "Задоволяващ"нови [re: Manekena]  
Автор 3aдoвoлявaщ (подбиращ)
Публикувано26.06.06 22:48



не, не си мисля такива неща, а и никога не съм си ги мислел. но явно ти не можеш да изгониш тези си внушения от главата. за твое успокоение мога да ти кажа че не са съвсем грешни



както правилно се сещаш, въпросът тръгва от парите. от твоето позоваване на количеството има при предишен наш спор. доста комплексарска постъпка, във форум за секс да си мериш портмонето. но тогава прекъснах безмислените разговори и както е казал народа "бог забавя, но не забравя)

за пореден път ти казвам че нямам намерение да си меря с теб абсолютно нищо.

и ако обичаш не разправяй че аз лъжа в клуба. защото лъжеца да вика "дръжте лъжеца" е много стар и изтъркан номер. макар и ефективен на моменти, в зависимост от нивото на тълпата. но тук няма да мине (предполагам)

Много отговори са

Тема Re: Наистина не е честно,нови [re: Mopфиyc]  
Автор 3aдoвoлявaщ (подбиращ)
Публикувано26.06.06 23:01



вярно, може и по-кротко. а може и изобщо да не си казва мнението човек. или да лицемерничи, наричайки черното бяло.
не мисля че съм прекалил. на фона на далеч по-ярки и обидни думи дето се леят из клуба..... а и реагирахте остро понеже виждате съвсем ясно че съм прав, но съм се изразил прекалено директно.

и относно п.с'то - понеже аз не забелязвам НИКАКВА връзка между постингите ми, и "отговорите", би ли ми я показал? май нея ти си я извадил от някъде?



Много отговори са

Тема Re:нови [re: Фpeди]  
Автор Lychezara ()
Публикувано26.06.06 23:01



Мислиш ли, че е разумно да се разведеш за нещо малко ?





Тема Re: Само моята жена ли е.....?нови [re: Ckaпaния тъпaнap Джo]  
Автор Lana_6 (...)
Публикувано26.06.06 23:06



Ти това на една дългогодишно омъжена жена ли го обясняваш

.
Макар винаги да ми е интересно да ти чета обясненията - винаги намирам нещо важно за себе си в тях.
А за проблема на Манекена - ние можем само да предполагаме и теоретизираме и то на база собсвен опит - който е вътре в нещата, той би трябвало най-добре да ги познава и да си търси правилното решение.



Тема Re: Не е ли малко грубо,нови [re: MamaNetty]  
Автор 3aдoвoлявaщ (подбиращ)
Публикувано26.06.06 23:13



изобщо не говоря за ранговете. нисък ранг не може да ме накара да обидя никого. той е полезен! (макар и не за собственика си) никога няма да ме чуеш да нареча например морския така. макар да си е нискорангов, той не е мухльо. напротив.

та затова и изобщо не съм поглеждал на въпроса от тази страна.

просто въпросният, периодично се жалва тук от липсата си на секс в къщи, и имам много силното подозрение че го прави с цел да го съжалят някои клубарки и да му пуснат по-лесно. знаеш че това действа понякога. но за мен мъж който се държи така си е мухльо. а може и да греша де, ама едва ли



учудвам се че си видяла акцента в постинга ми да е в думата "касичка". изобщо не е въпросът в това трябва ли да дава мъжът пари на жена си или не. то дефакто и аз съм такава от доста време. но да не навлизам в семейни работи...

Много отговори са

Тема Re: Я, пак помисли? [re: Ckaпaния тъпaнap Джo]  
Автор Lana_6 (...)
Публикувано27.06.06 01:06



Не, не бъркаш, съвсим си прав даже, в отлична форма тази вечер, и Мама Нети също и е цяло удоволствие да ви чета дискусията на двамата.



Тема Re: Само моята жена ли е.....? [re: Manekena]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано27.06.06 05:58



Четох, четох и се сетих за оня стар виц дето ергенът като се прибере в къщи, отива, поглежда в хладилника...."уф, пак ли това..." и отива в леглото, а жененият мъж поглежда в леглото...."уф, пак ли тая" и отива при хладилника...
Всъщност темата не е майтап. Достатъчно сериозна е, за да скапе един брак, значи направо си е много сериозна. Имам известни забележки към някои от коментарите /иначе бяха страхотно верни и не отвлечени, а продиктувани от личен опит или наблюдения/. Та по повод съветите в смисъл "говори с нея". Според мен говоренето за секса /между двамата засегнати/ често е повече вредно отколкото полезно. Не знам дали човек може да бъде такъв тънък психолог, та когато нещо куца да засегне тая тема с другия достатъчно деликатно. Чувала съм, че хората са особено чувствителни на тема секс. В смисъл, че ако проблемът бъде плеснат на масата, той според мен ще се задълбочи и в други насоки. Защото вече се отчита като проблем, защото ТРЯБВА да бъде решен, защото кара човек да се чувства виновен, или обвинител, непълноценен или неудовлетворен повече от преди. Жената знае, че трябва да спи с мъжа си, защото иначе създава проблем. Ми често ще се насилва в началото, после съвсем ще спре....Накрая само като я погали по косата мъжа й, тя ще бяга в другата стая....
Другото, дето Джонсъна го отчете беше, че и най-уморената жена все ще изцеди някоя и друга капка сила и пот когато е заинтригувана, увлечена, привлечена и прочее.... Иначе е вярно, че между запръжката на яхнията, която загаря, напиканите гащи на наследника, който реве и дриска на поразия, и мръсните чорапи на мъжа, който чете вестник и си бърка в носа, някак сексуалните пориви на една жена.....ъ, ами поугасват. Умората й е колкото от физическото натоварване, толково от депресия, породена от осъзнаването, че брачната халка се е уголемила до размер на пранги, а романтиката се дави в пот, умора и досада....Пример: до последно готвиш, та да има за утре /утре естествено ще се окаже, че пак трябва да готвиш/, вече си каталясала от всичко изброено в темата на миг77, тръгваш към леглото залитайки...обаче се сещаш, че миришеш на манджа - оттук има 2 варианта - тичаш в банята да се изкъпеш /връщаш се и мъжът ти вече блажено похърква/ или се довличаш до леглото, без сили за душ, осъзнавайки, че тая миризма и полов атлет ще убие....тук самочувствието ти е убито - вече не си прелъстителка, ухаеща фатално привлекателно, а се чувстваш като леля Цеца от студенския стол.... ама често се случва жената така да се умори, че на човек да не прилича камо ли на жена и ако в леглото не я очаква нещо чак дотам стимулиращо, тя съвсем изоставя женската си роля.
Друго - въпросът със съветите към един мъж как да си представя, че току що се е запознал с жена си или как да измисля тактики за ухажване с цел хубав, несдържан и страстен секс тип "както преди".....ами не може според мен....просто преди е било, а сега е друго....всеки опит ще прозвучи изкуствено. Т. е. това би подействало ако по принцип не си спирал да я изненадваш, ухажваш и прочее...ама иначе, от "Маро, нАпраи салатата по-бързо, ма" до "Марче, миличка, днес си неустоима".....се получава нещо като дупка, абе направо пропаст.

TERROR INCOGNITA


Тема Re:нови [re: Lychezara]  
Автор Фpeди (abyss)
Публикувано27.06.06 07:39



Мисля, че сме засягали с теб тази тема на бележки, но нямам нищо против и публично да го кажа - малко или много... какво е значението колко голяма е била причината, след като тя е съсипала едно семейство? Ако партньорите са си пасвали наистина и сериозна причина не би могла да ги разведе, но ако не си пасват това е просто повода.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.