Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:23 02.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Само моята жена ли е.....?нови [re: Manekena]  
Автор bopara (непознат )
Публикувано26.06.06 11:54



a we pi4 ima i drugi takiva.vagnoto e dane se vpriagash.



Тема Знам какво е.... [re: Manekena]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано26.06.06 12:24



и ти съчувствам! Съветите и мненията на повечето клубари са прекрасни, но не залагай особено на надеждата за подобряване на положението. Помисли сам и прецени дали има шанс нещата да станат такива, щото да те удовлетворяват. Съдейки по собствения си опит и скромните социологични проучвания които съм си правил - не се заблуждавай, положението няма да се оправи при все разговори между вас, ходене по сексолози и т.н. Избирай - тази жена, спокойствие и липса на щастие или търсене на друга, нищо че пак няма гаранция за каквото и да било. И е добре да решиш и действаш бързо, единственото нещо, което не се връща на тоя свят е времето, мамка му!
А добрият секс в семейството (всеки сам преценява за себе си какво е "добър секс", разбира се) е задължително условие за щастлив живот. Много добре знаеш от опит предполагам, че без секса от който имаш нужда не си щаслив. И даже не точно без секса, а по-скоро без демонстрираното желание на съпругата ти за него. А ако жената до теб те иска често и ти го показва - тогава ти се чувстваш най-красивия, най-умния, най-сексапилния, най-успелия, най-желания човек на света, тогава обичаш себе си истински, а когато обичаш себе си можеш да обичаш и света около теб... и да живееш наистина в щастие и хармония със себе си и с хората около теб!
Успех ти желая, трудно начинание е това, но не е невъзможно!
Действай! Нещата не се случват сами - ние ги случваме, не губи време в тюхкане, размисли, обвинения и самообвинения!

П.С. Извинявай, че си позволявам да ти давам съвет, много рядко го правя! Още веднъж - успех!

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема Re: Само моята жена ли е.....? [re: Manekena]  
Автор Karea ()
Публикувано26.06.06 12:56



И аз съм имала такъв проблем. След 3 години заедно той просто не ме желаеше както преди. Най много 1 път седмично, и то ей така за отбиване на номера. А аз исках бурни страсти. Не ми се навлиза в подробности, но имахме проблеми и извън секса. Само дето не ми стана ясно кои проблеми бяха причина за другите, и кои- следствие. Той реши, че трябва да се разделим за малко, за да решим на трезва глава какво да правим. За съжаление (или пък за радост) този метод помогна дотолкова, доколкото да усетим и двамата вкуса на свободата. Сега съм с друг, щастлива съм, и правя най- прекрасния секс.





Тема Re: Само моята жена ли е.....? [re: Manekena]  
Автор Casper. (Добро духче)
Публикувано26.06.06 13:11



Началото на края ... но опитай, открий таз причина, въпреки че всеки има своя истина, в която си вярва ... нежеланието за секс (ако не е болестно състояние) настъпва, когато духовната връзка се е разрушила и трудно от пепелта лумва огън, но знае ли се ... може да раздухаш някое въгленче



Действай и не се оставяй по течението, не хленчи. Промяната, дори и кардиналната не те убива, но може и да те направи щастлив

п.п. Цалифка за Мама Нети

Има на света едно единствено истинско съкровище-доброто сърце

Тема Re: Само моята жена ли е.....? [re: Manekena]  
Автор shibuya (makeup)
Публикувано26.06.06 13:15



Не, не е само твоята.... И аз съм такава

Но ми се струва, че причините са различни в двата случая

Винаги съм си мислела, че никога няма да изневеря ,след като съм се омъжила обичаща,обичана,след като обожавах да правя секс с този човек,както и той- с мене...той и още го прави със същото удоволствие и желание както преди 12 год...
Но не и аз

Причините ли...
Много дълго време имахме проблеми с него...много дълго време бях на втори план (и не заради друга жена дори)...И просто спрях да обичам
Както и да желая...него...макар всичките му възможности, способности и прочие...

Което не означава, че не желая изобщо...че не ми липсва секс...че не го търся другаде
Но бих предпочела да е с него

Бих казала,че нещата при вас стоят на чисто физиологична основа,познавам жени,както сигурно всеки от вас, които просто не харесват секса...по някакви неразбираеми причини...



Тема Re: Само моята жена ли е.....? [re: shibuya]  
Автор Casper. (Добро духче)
Публикувано26.06.06 13:17



Но той го харесва

и ...

Има на света едно единствено истинско съкровище-доброто сърце

Тема Re: Абе [re: Manekena]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано26.06.06 13:25



Моето мнение е, че мъж, който си позволява да нарича съпругата си "тъпа путка", не само без секс трябва да остане, ами и без кур. Ебати примитивното отношение.

If you think you can, you can. If you think you can`t, you right.


Тема Прекрасно си го казал! [re: SHERlFF]  
Автор MamaNetty (блондинка)
Публикувано26.06.06 15:30



Трябва по-често да даваш съвети... бива си те!



Non nova, sed nove.

Тема Ех и ти... [re: Obstinacy]  
Автор MamaNetty (блондинка)
Публикувано26.06.06 15:44



...как пък сега се правиш, че не разбираш

- " тъпа путка" в случая е ползвано като нарицателно и обобщение, а не като лична обида!

И бих казала, че поне на 50 % , според вече изнесеното по темата - има някакво право да се ползва това определение.
Самият израз вероятно е бил написан от Манекена в пристъп на силна фрустрация, афект и неспособност да бъде разбрано "явлението", в което се е превърнал най-близкия му човек.
Повечето хора имаме склонност, когато не сме в състояние да разберем нещо, да ползваме " термини" и обобщения от разговорния език.
Не, не е красиво, но е разбираемо.... особено от един скрит зад анонимността човек, в един създаден за откровеност клуб.

Non nova, sed nove.

Тема Re: Само моята жена ли е.....? [re: 3aдoвoлявaщ]  
Автор mig77 (непознат )
Публикувано26.06.06 16:05



Naistina si много прав, само че аз вече съм приела,че така ще си я караме.Ако знаеш колко варианта опитах за да променя нещата, но уви моичкият е непоправим.Това е до възпитание и манталитет, за съжаление повечето български мъже са такива - приемат за даденост жената, като съзнавам че моят е трагичен случай.Просто се питам къде ми е бил акълът, как можах да си избера точно него за съпруг , и за баща на детето ми( не искам да подхващам и тази темаІ), но пустата му любов.............Как не можах да се осъзная още докато бяхме гаджета, защото сигналите в поведението му ги имаше още тогава.Едно е да "ходите", съвсем различно е да съжителстваш с някого.
Надявам се по някакъв начин да променя нещата , макар че малко по малко губя надежда , все още го обичам........ и смятам че ще нося кръста , който си избрах, ще се боря.............ако друга беше на мое място , не вярвам да беше издържала, защото аз знам ,че съм обичана , но не и уважавана .
Мъчно ми е................






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.