Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:09 02.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Само моята жена ли е.....? [re: Manekena]  
Автор dalya_night ()
Публикувано25.06.06 13:08



според мен вие сте се разминали някъде и в нещо, и то много отдавна
аз не вярвам, че тя не желае и не прави секс,не съм оптимист изобщо за смисъла на връзката ви...
ако трябва да сме реалисти това е много често срещано явление и повод за разпад на хиляди бракове
опитай там, което те съветваха , съветите са добри и обосновани....но на практика е възможно да не доведат до абсолютно никакъв резултат-просто ти нямаш представа там при нея какво става и какво статукво би нарушил, опитвайки се да я приобщиш телесно и духом към връзката ви обратно...
съпругът научава последен....
прости за откровеността



Тема Re: Само моята жена ли е.....? [re: Manekena]  
Автор BERNARD (реабилитиран)
Публикувано25.06.06 13:25



Пич, с дълбоко прискърбие съм длъжен да ти обадя, че вероятността да се "доводите с твойта булка", както казват бабите по селата, е твърде нищожна. Говоря го от собствен опит. Проживях 11,5 години конкубинат(брак без подпис) с много нисколибидна жена. Извън леглото се разбирахме прекрасно във всяко едно отношение, но на нея й се правеше секс максимум 2 пъти в седмицата(на тези, които ще вземат да се подсмихват или да ми подхвърлят, че вероятно се е "изморявала" някъде извън семейното огнище, ще отговоря, че е проверено и доказано, че няма такова нещо). Малосексието в семейното ложе за мен не е било проблем, защото аз през цялото това време не съм си отказвал нищо от свободния сексуален пазар навън. Понеже й бях първият мъж в живота, многократно съм й предлагал да опита с някой друг настрани, да направи сравнение и какво ли още не съм й приказвал. Не, просто нямала желание и това си е. Веднъж решила да опита с някакъв колега, но още на първата целувка скочила и си заминала.
Накрая се разделихме, защото аз остро поставих въпроса за раждане на дете. Тя каза, че още не й било дошло времето, а можело и никога да не й дойде, децата не били важни за нея. Отговорих, че на мен пък ми е дошло и ако не иска СЕГА да си направим дете, то най-добре е кой откъде е. Така се разделихме.
След нея имах няколкомесечна връзка със страшнолибидна жена - с нея в леглото бяхме създадени един за друг, възбуждахме се взаимно само като се погледнем. Няколкото месеца връзка се дължат именно на пълната сексуална съвместимост - извън леглото не можехме да се търпим за каквото и да било. С нея се разделихме заради извънлегловата нетърпимост и заради също поставеното от мен условие за започване процедура по направата на дете.

Вариантите пред теб за излизане от съществуващото положение са:
а) ако толкова е непрежалима и незаменима за теб и държиш да си останете заедно - правиш си секса някъде навън;
б) сядате и обсъждате как да стане така, та и ти да не се чувстваш недосексен, а и тя да не се чувства пресексена. Лично аз този вариант не вярвам да даде някакви трайни резултати, ама послушай Мама си Нети, поне някакво раздвижване може и да се получи...;
в) всеки си лОви торбичката и - файрон, всеки да търси съответен нему сълибидник. Този вариант ми се вижда най-вероятен, независимо кога във времето ще се случи;

Ти си избери кой вариант ще избереш. Или пък изпробвай и трите.

За да върви едно семейство сравнително поносимо е необходимо да няма ДРАСТИЧНИ разлики както в кревата, така и в отношенията извън него. Това показва моят емпиричен опит.





Тема Re: Само моята жена ли е.....?нови [re: Manekena]  
Автор Pablito (don_Pablo)
Публикувано25.06.06 13:36



ebahti gadnoto,ti si urchasan ot sudbata,ebati suprugata imash........da ne bi da si ima drug i zatva da ne i sa ebe s tebe?siguren li si che ne izneveriava?

po dobre na horata v ustata otkolkoto v krakata



Тема Re: Само моята жена ли е.....?нови [re: Manekena]  
Автор wika (oh well..)
Публикувано25.06.06 13:59



Наскоро Далия мисля разказа за една такава двойка нейни познати и за наблюденията след развода.
Ако не намериш темата, помоли я да я изпрати на бележка.
Аз лично останах силно впечатлена...наистина

I was feeding on the need for you to know me
Devastated at the rate you fell below me


Тема Re: Не е само твоята , не е ...нови [re: Manekena]  
Автор sim4o77 (lucky)
Публикувано25.06.06 14:04



Манекенеее , манекенеее,


добре дошъл в клуба на женените, само мога да ти кажа , че не си сам , аз преди 3 години се изнесъх от спалнята на жена ми , и сега си спя в хола ( знаеш ли колко е готино ) когато след неините непрестанни откази за секс ( боли ме главата , изморена съм, краката са ми подути от работа, корем ме боли и т.н. ) аз спрях да си искам секс , изесох се и спрях. След около 3 месеца се сети да пита Що аджеба не съм искал да я гушкам ( ма на време се сеща де ) та тогава аз започнах да и отказвам , с разни там оправдания. След което вече отношенията бяха необратимо развалени , тоест живееме си заедно всеки си спи отделно , излизаме заедно - всичко друго освен секс ( който където иска да го прави ) е на 3 месеца може и да се случи да си легнем и тогава секса е страхотен , ама как да трая 3 месеца - не мога . затова който каквото и където иска и всичко си е ок. Моята така и не разбра за що стана така , не че аз не и го обяснявах 5000 пъти ама

Не мога да добавя нищо след отговора на мама нети , тя го е казала доста точно и съвсем вярно . Дано твоята се усети за какво иде реч и да не те загуби ( както моята мен )

успех братле



Тема Re: Само моята жена ли е.....?нови [re: Manekena]  
Автор ClownTown (лидер)
Публикувано25.06.06 14:05



Ами според мен,няма нищо страшно в това да
правиш секс веднъж на десет дена с жена си.
Важното е тя да си стои в къщи,да ти гледа децата,
да се грижи за домакинството,да те обича,да не
ходи по чужди мъже и т.н.
Ти спокойно можеш да си намериш любовници
и да правиш секс със тях .

All rights reserved


Тема Добре, добре...нови [re: Manekena]  
Автор MamaNetty (блондинка)
Публикувано25.06.06 14:16



Само да не би да се окаже, че със съпругата ти вече се познаваме...



Не, шегувам се.... но да ти кажа - съвсем скоро си размених няколко бележки с една жена на около 35 , която пък искаше съвет, може ли нещо да се направи, за да и се върне желанието за секс отново...със СЪПРУГА и!
Той постоянно искал секс, не бил лош любовник, нежен и внимателен, уважавала го, мислила си че още го обича... но след известен / немалък/ преживян стрес от друго събитие - тя не искала да прави секс с него - просто не чувствала никакво желание за физически контакт.
С времето беше започнала да се съмнява дали изобщо желае да прави секс по принцип - търсеше какво не е наред в нея...Според мен, макар че не го конкретизираше с думи - тя си мислеше съвсем логично, че това може да доведе до развод или поне до сериозни проблеми във връзката им.

Както виждаш, щом има желание една жена да е партньор в любовта - тя ТЪРСИ начин да си върне и партньорството в секса...колкото и трудно да и е в дадения момент.
Всичко, което трябва е да бъде подкрепена и да и се даде някакво време да се справи с проблема си.

В крайна сметка жената реши, че ще говори с психолог/ сексолог и ще наблегне на спорта за тонизиране и някои специални билкови чайове.
Може да помогне, може и - не... важното е, че тя е осъзнала проблема, поела е поне отчасти някаква отговорност и търси решение.

Non nova, sed nove.

Тема Re: Само моята жена ли е.....?нови [re: ClownTown]  
Автор Johny^^^^ (lego my ego)
Публикувано25.06.06 14:18



Az poniakoga si mislia che sum seksist ama ti kurtish mivki.



Тема Re: Не е само твоята , не е ...нови [re: sim4o77]  
Автор Johny^^^^ (lego my ego)
Публикувано25.06.06 14:20



Otvrat sa gledat da se ustroiat i posle ... ujast



Тема А откога имате връзка?нови [re: Manekena]  
Автор Льoня (понякога)
Публикувано25.06.06 14:35



От една страна - може просто да сте на различни вълни по отношение на честотата. И въпреки разните алабала как това можело да се "посъгласува" с времето между партньорите - аз не вярвам. никой няма да е щастлив, ако го караш да прави/не прави секс по-често/рядко, отколкото чувства нужда. 100 % съм убедена!
Другият вариант: проблемите в леглото да са ви индикация за някви други проблеми. Не е по-лесно, но поне има някаква надеждица да си решите друтиге проблеми, а оттам - и този.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.