Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:28 26.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема cikulaнови  
Автор stupid_gril (непознат )
Публикувано22.06.06 08:48



zdraveite,molq vi za pomo6t mnogo se nadqvam da mi dadete nqkakav suvet,zna4i zakusnqva mi 4 dena,po princip mi idva na 28 den,no sega mi zakasnqva,imam priznaci,bolqt me leko gurdite,dolu qi4nicite,no ne mi idva.kajete mi kakvo da napravq 4e da mi doide ne6toda qm da piq kakvo?



Тема Re: cikulaнови [re: stupid_gril]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано22.06.06 09:01



спри да се притесняваш, купи една кутия бонбони да почерпиш защото днеска ще ти дойде



обрРквация!!!

Тема Re: cikulaнови [re: stupid_gril]  
Автор Paradise Lost (мрАсник)
Публикувано22.06.06 09:02



Бременна си





Тема Re: cikulaнови [re: stupid_gril]  
Автор Lychezara ()
Публикувано22.06.06 11:20



Има тестове за бременност за такъв ранен период, купи си.
(Лошото при тестовете за бременност е, че ако ти покаже "да-бременна си" -това е сигурно, но ако ти покаже "Не ." - то не е съвсем сигурно.
Но досега не съм виждала при някой да са грешали, така че има смисъл.



А ако не си бременна, при мен , ако ме мъчи и не става, ми идва като пия витамини - комплексни или витамин В (комплекс) или витамин В12. И трите неща ми действат (само че винаги след 4-5 дена от началото на приема). Може би при мен е липса на витамини, но по принцип витамин В12 така си действа.
(А 'витамин С' обратно - се пие за спиране на дълго продължило кръвотечение, но сигурно това го знаеш.)





Тема Re: cikulaнови [re: Lychezara]  
Автор O!Sag (exquisitesinner)
Публикувано22.06.06 13:19



А през останалото време никакви витамини ли пиеш? За тва си такъв зеленчун.



Тема Re: cikulaнови [re: stupid_gril]  
Автор Brave_bg (антидепресант)
Публикувано22.06.06 16:32



Един бурен, страстен секс ще оправи нещата! И като усещане е по-добро от хапчета...
Иначе има и по-рационално обяснение. Контракциите по време на оргазъм (твоя) ще спомогнат за отделянето на запъналата се другарка-яйцеклетка и ще я изритат навън :)

Coitu(s) - ergo sum!



Тема Re: cikulaнови [re: Brave_bg]  
Автор paзбиpaм (откачила)
Публикувано22.06.06 16:34



Помага само ако не е бременна.



Тема Re: cikulaнови [re: paзбиpaм]  
Автор Brave_bg (антидепресант)
Публикувано22.06.06 16:44



А, защо според теб гинеколозите съветват в първия месец-два от забременяването партньорите да се въздържат от секс? Особено от бурния, страстен за който иде реч? :)))

Coitu(s) - ergo sum!



Тема Re: cikulaнови [re: Brave_bg]  
Автор Ocoroвeц (Петър Осоговец)
Публикувано22.06.06 17:04



Нидацията се осъществява чак след седмица. Няма да стане тоя номер с "бурен секс" толкова скоро.




---
Igne Natura Renovatur Integra

Тема Re: cikulaнови [re: stupid_gril]  
Автор SKYRANGER (LORD)
Публикувано22.06.06 20:12




ТУК НЕ Е ДОКТОРНИЦА - ИДИ НА ЛЕКАР (там раздават наистина компетентни мнения, преди това си направи един тест - струва 3-4лв.)



Baby ........the night is on FIRE!


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.