Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:26 18.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема К`во да правя?нови  
Автор БaйПИЧ (непознат )
Публикувано21.06.06 16:43



Женен съм от 5 години. Жена ми преди да роди (преди година и половина) беше направо фурия в секса - стандартен, анален, свирки - абе всичко! Обаче след раждането - само стандартен и тя отгоре - нищо друго! Как да я накарам пак да прави всичко?



Тема Re: К`во да правя?нови [re: БaйПИЧ]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано21.06.06 21:22



Не мога да помогна много на човека по обективни причини, ама поне да му бутна темата нагоре



Slave to love

Тема Изненадвай я!нови [re: БaйПИЧ]  
Автор acid947 (Paladin)
Публикувано21.06.06 21:31



Прави всеки ден да е такъв, че да й е интересно...
Подарявай й дребни неща всеки ден, шегувай се повече, милиони начини има да я накараш да мисли само за теб... Абе накарай я да се почувства Жена... И всичко ще имаш...
Иначе някой друг ще го направи вместо теб... Такъв е Животът...



Откривам Нови Вселени!
Цена – по договаряне!


Тема Re: К`во да правя?нови [re: БaйПИЧ]  
Автор himka ()
Публикувано21.06.06 21:38



все пак си й мъж ти най-добре знаеш какво би я разтопило в леглото



Тема Re: К`во да правя?нови [re: БaйПИЧ]  
Автор Hoвичok (наблюдател)
Публикувано21.06.06 22:57



Мисля че киселинният е абсолютно прав. Прави изненадващи ходове, дребни жестове на внимание или на предизвикателство. Показвай и деликатно и нежно, че я желаеш и че е уникална за теб. Направи нещо щуро - заведи я на панорамен покрив и я предизвикай сексуално или просто и пусни качествен еротичен филм и дискретно се присламчи зад гърба и на дивана... а от лекия масаж на врата и гърба много лесно се стига ситуацията: "Абе майната му на леглото - далече е..." Въобще - впрегни си фантазията. Успех!

...да вземем карта на безкрая - да!
И всеки гледа я като тъпак...


Тема Re: К`во да правя?нови [re: БaйПИЧ]  
Автор Льoня (понякога)
Публикувано21.06.06 23:17



В отговор на:

Как да я накарам пак да прави всичко?



Като първо се опиташ да разбереш защо е започнала да прави секс (с тебе) по един единствен начин. Питай я - как, ти си знаеш.
Освен това, може повече никога да не успееш да я накараш "да прави всичко". Ако примерно "всичкото" по някакъв начин в главата й не й се връзва с майчинството.



Тема Re: К`во да правя?нови [re: БaйПИЧ]  
Автор unlimitted (на границата)
Публикувано22.06.06 18:54



Намери някой да гледа детето
Заведи я на почивка някъде поне за 2-3 дни
Недей да я "чукаш" по часовник...


Предизвикай я, раздразни я, танцувайте, пийте коктейли на плажа вечер, ухажвай я, открадни й цвете от пазара, носи я на ръце по пясъка, спечели й пластмасови гривнички от някое стрелбище, припомни й как си я свалял и искал, в ресторанта излъжи, че имате празник и накарай сервитьора да й запали един бенгалски огън върху десерта, нарисувай й две човечета за ръце върху мокрия пасък, купи й най-големия шоколад в магазина, иди с нея на пазар и я накарай да пробва поне 5 рокли за ужас на продавачката, не й пускай ръце, недей да я целуваш непрекъснато.......Представи си, че е непозната и чакаш първата целувка. Ако тя посегне, усмихни се и се извърти, избягай, играй си.....На първата вечер по-добре мастурбирай тайничко и й направи масаж. Е, на втората няма как да не живне.....Ако не, май е обречена кауза



блазе ти, ако си от тези, за които ми пука

Тема Re: К`во да правя?нови [re: БaйПИЧ]  
Автор SKYRANGER (LORD)
Публикувано22.06.06 20:09




Прочете мненията дотук нали? Каквото и от тях да изпълниш ефект едва ли ще има. След като е спряла явно си има причина, каквото и да правиш едва ли ще има ефект, ако не го съобразищ с първопричината. Седнете (легнете) и разговаряйте. След раждането често има болки, известни деформации (и физически и психически), които лесно могат да те откажат от какво ли не!
Искаш нещата да се оправят - РАЗГОВАРЯЙТЕ!


Baby ........the night is on FIRE!



Тема Re: К`во да правя?нови [re: SKYRANGER]  
Автор unlimitted (на границата)
Публикувано22.06.06 20:32



Абе тия разговори ги имате за спасение свише.....Какво се очаква да я пита? И тя да каже?

Скъпа, нещо си се сдървила - резултатът ще е между гробно мълчание и "Я си еби майката"
Мила, защо не ми направиш свирка преди детето да се е разциврило? - не виждам как ще я вдъхнови така....Едва ли иска просто свирката като техника номер 3 от сексуалното представление

Нека първо се запита неговият секс как се е променил...Същата предигра? Същата продължителност? Същото желание?.....Понякога забравяте взаимността в отношенията....Кръгчето винаги е омагьосано и единственият начин е да го завъртиш.....а то започва от твоята страна....Кръгче и страна? Да търси...

Няма проблеми в секса, които да започват само и единствено в единия....винаги е взаимност...макар е трудно да признаеш...Нека той положи усилията...ако няма резултат, да говорят...

П.С. Скромният ми опит показва, че сериозните разговори на тема " Сексът е проблем " водят единствено до още по-голямо задълбочаване...По-добре да не рови ...или да изчака или да предприеме нещо за своето отношение.... Не знам.......за него дали е същото? Дали намира наедрелия й или поувиснал бюст за най-красивия? Дали може да прекара безсънна нощ ближейки я, целувайки я, любейки я, дали може да .....абе кво да обяснявам....Няма едностранчиво нежелание....взаимно е и ако изобщо може да се възроди....От него започва, в случая той се оплаква....

блазе ти, ако си от тези, за които ми пука


Тема Абе що ми се струва...нови [re: unlimitted]  
Автор acid947 (Paladin)
Публикувано22.06.06 20:39



... от двата ти коментара в тая тема, че лъха на зле прикрито недоволство от мъжете?
Дано не е така де...



Откривам Нови Вселени!
Цена – по договаряне!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.