Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:11 15.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема офтопикнови  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (НКМП-2UNlimited)
Публикувано15.06.06 19:05



Абе, да ви изложа една ситуация,ако разрешите, разбира се, да си кажете мненията при желание.
Ако имам X (мъж) и Y(жена),които си бачкат заедно, флиртуват си, кефят си се, всъщност игрек си флиртува по принцип с мъжете, хикс му се ще да я целуне просто (не говорим за сериозни работи), и в крайна сметка-деня преди да престанат вече да бъдат колеги, той я целува по устните само, а за френска целувка тя не му дава, казва че я е срам. Мен малко ми се сторИ странно,честно казано. Срам от кво-е,да, тя си имала сериозна връзка , но тук не иде реч за някаква разруха на тая връзка,разбира се
абе,странна работа мен,ако питате. Те и жените са си странни де,не назовават нещата с истиснкитеим думи. Аз, да речем,не флиртувам крайно с някоя девойка,която неме кефи чак толкова,а даразреша целувка по устата-забрави,и със сигурност не бих се измъкнал с нещо от сорта,че ме срам? Срам?Хм...



Холандия - Сърбия (&Монтенегро) 1:0

Тема Re: офтопикнови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор bushido (light)
Публикувано15.06.06 19:15



това "срам" ми изглежда като извинение или кокетство нещо ... хммм а Y харесва ли X по принцип? но пък от друга страна ... целувката макар и една си е целувка - може да доведе до нещо повече ... може и да е символ за нещо повече

... ако момичето няма навика да се целува нагоре надолу, може за нея да не е просто целувка, а знак, че нещо в другата връзка се е бъгнало
ами ... нямам идея

If you are going through hell, keep going!

Тема да , две теми на деннови [re: bushido]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (НКМП-2UNlimited)
Публикувано15.06.06 19:19



не съм пускал от три години-т.е.,когато се регистрирах,та са ми избягали някои подробности

пък и не е за мен тая работа д апиша толкова много
Ми аз не знам дали го харесва? Според мен-явно НЕ в тоя смисъл на думата "харесваме",който се влага в случая. Със сигурност е се целува (по устните)нагоре-надолу,но гушкане и целувки по бузите-с повечето мъже,да. Аз мисля,че хикс се е объркал,мислейки сич,е т якато флиртува с негоима по-специално отношение, и се е подвел нещо, а то-отношението й си е било еднакво -кактокъм всички-чисто приятелско.
Ама,и ние мъжете понякога сме си балъкови де,то спор няма

Холандия - Сърбия (&Монтенегро) 1:0

Тема Re: офтопикнови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор XищниK ()
Публикувано15.06.06 20:01



Виж сега, има хора за които целуването е нещо много интимно. Такива които го смятат за по - интимно от секса всъщност.





Тема Re: офтопик [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор troy@ (непокорна)
Публикувано15.06.06 20:06



Таз женска ви е взела здраво акъла в таз фирма.



И естествено, че на публично място мож да я е срам да даде френска целувка. Тя ви нацелувала и напрегръщала целия "футболен" отбор, а е "срам" - верно ли?! Ти що се терзаеш толкова?

Може да съм зла, ама съм вярна.

Тема Re: офтопикнови [re: troy@]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (НКМП-2UNlimited)
Публикувано15.06.06 20:44



Ooooo.....аз ли, бе?
Ами вижкво, аз по бих приел некъв отговр-абе,бей ,са къде ще целувам па тебе, неме кефиш; или -забеи,не може ,заета съм,алабализми такива и пр.тва е Ок,не е казано,че може да целунем всеки,нали

абе,футболни отбори,но май само по бузките,невер евър по други местенца
Като заговорихме за футбол-Англия Т&Т 1:0.Но нямаше ли фаул в нападение се пита в задачата

Холандия - Сърбия (&Монтенегро) 1:0


Тема Re: офтопикнови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано15.06.06 20:48



Аз пак съм изпуснала докато бачкам в офиса - френската целувка престана ли да бъде нещо интимно? И като си казвам привет-мривет и чао с приятели и познати преди и след среща, да им мятам ли и по един език?



Slave to love

Редактирано от Salem на 15.06.06 20:49.



Тема легендата говоринови [re: Salem]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (НКМП-2UNlimited)
Публикувано15.06.06 20:53



че не става въпрос за здрасти и чао,ъф корс. но май две теми дневно,еднаот които поздравителна,верно ми идват множко



Холандия - Сърбия (&Монтенегро) 1:0

Тема Re: офтопикнови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор troy@ (непокорна)
Публикувано15.06.06 20:54



Ми женицата е намерила къде да флиртува и си взима до край.

А на кой, кога, какво е дала - не можеш да си сигурен.
И защо да ти каже така, както ти искаш?! Така й е кеф - така то/ви говори, а ти/вие сте зяпнал/и с отворени уста и чакате да видите дали ще се наместите в триъгълника.

Може да съм зла, ама съм вярна.

Тема Re: легендата говоринови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано15.06.06 20:56



Ама дори и сбогом да е, френската за колеги ли е?

Slave to love



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.