Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:20 20.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Деликатните жени :)нови  
Автор Brett (лейди)
Публикувано14.06.06 19:19



Ей, Богу, дразнят ме.
Тези, които са винаги точни на срещи, изискано, но ненатрапчиво облечени, предпочитат да мълчат, ако нямат какво да кажат, когато кажат нещо, то е винаги на място и с лек хумористичен привкус (тип английски виц), помагат на всеки с фина, недосадлива загриженост, правят услуги, чието връщане деликатно отклоняват, и никога не си им длъжен за нищо, усмихват се сякаш от сърце, ама всичко е само сякашшш...

Виждам, че гореизброените неща не са кофти сами по себе си. Струват ми се кофти тогава, когато въпреки всичките старания на въпросните особи, под лустрото личи някаква плахост, не нежност, не ранимост, а плахост, затвореност, липса на самочувствие... личи опит да се скрие сърце на сърничка под фасон на афганистанска хрътка



Към жените: дразнят ли ви тези, бе? Не ви ли иде да им креснете "Ти си повече от това, което показваш, само остава да се размърдаш малкоооо"

Към мъжете: привличат ли ви с нещо тези съкровища? Дощява ли се да пробудите чувствата и либидото им, за да видите дали ще разцъфнат или ще се спаружат? Кое от двете ще очаквате, кое би ви харесало повече - да ги събудите, или да ги досмачкате?

Това ли са истинските проекто-стари моми?


Днес пътувах в автобуса с една такава колежка. Още ми е в главата тоя жена, сори за обърканото изложение...




Тема Re: Деликатните жени :)нови [re: Brett]  
Автор ClownTown (лидер)
Публикувано14.06.06 19:48



За една жена е важно да е хубава,
другите неща които си изредила
нямат абсолутно никакво значение



All rights reserved

Тема Re: Деликатните жени :)нови [re: Brett]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано14.06.06 19:56



Разбра ли сега...важно да била хубава,другото...майната му...хахахахаха
Самата дума - деликатно- за човек е гнусна)))))А колежката ти...... ми незнам.Не съм общувала много много с такива.Пък и ще ме подразни само ако ми е много близка.Иначе - не ми дреме!



Тема Re: Деликатните жени :)нови [re: Brett]  
Автор Gripen (летящ)
Публикувано14.06.06 20:02



Според мен има две опции:

1. Деликатните (тихите) води са най-дълбоки ......

2. Деликатните мацки определено кур до сега не са видели

А ти що се дразниш - да не е некоя убавица ей ...... шото ако е - да ма запознаеш веднага

...... ше залижа перчема и яхам ЗИЛа още сега

Животът не се мери с броя вдишвания,
а с моментите, които спират дъха ни!


Тема Re: Деликатните жени :)нови [re: Brett]  
Автор Kotaranko (хулиганко)
Публикувано14.06.06 20:20



Не ме привличат. И да се събудят се стряскат от всяка моя прищявка и я "обмислят дълбоко" търсейки под слона кокоше яйце. Добри душици са, но само за приятелки. Рядко стават за секс.
Обичам лоши момичета и порочни души. Те и да мълчат тихичко в някой ъгъл, се набиват в очи от 100 км.

Сладолед N=5

Редактирано от Kotaranko на 14.06.06 20:22.



Тема Re: Деликатните жени :)нови [re: Kotaranko]  
Автор ClownTown (лидер)
Публикувано14.06.06 20:29



Бе те че се набиват,набиват,ама
и ако знаеш и как слагат рога



All rights reserved

Тема Re: Деликатните жени :)нови [re: Brett]  
Автор Фpeди (abyss)
Публикувано14.06.06 20:30



Тези, които са винаги точни на срещи, изискано, но ненатрапчиво облечени, предпочитат да мълчат, ако нямат какво да кажат, когато кажат нещо, то е винаги на място и с лек хумористичен привкус (тип английски виц), помагат на всеки с фина, недосадлива загриженост, правят услуги, чието връщане деликатно отклоняват, и никога не си им длъжен за нищо, усмихват се сякаш от сърце, ама всичко е само сякашшш...

усмихват се сякаш от сърце, ама всичко е само сякашшш...

Без последните думи познавам точно такава жена, но определено тя е далеч от това, което бихме нарекли сърничка и макар и да не е груба това за мен е една силна жена, която изисква до себе си партньор поне от своето ниво. А останалите неща... поне спрямо мен ги е правила.
Нямам какво повече да кажа освен едно - харесвам такива жени, но без двуличието и без вложената плахост а когато са осъзнали силата си и когато това, което правят го правят по свое желание и с ясното съзнание за последствията... и не обичам да им оставам длъжен.



Тема Re: Деликатните жени :)нови [re: Brett]  
Автор SKYRANGER (LORD)
Публикувано14.06.06 20:34




Описанието което си дал е на точна жена, жена на място а не на деликатна! Гореописания вид жена (точна и на място) ми допада и то много.



Baby ........the night is on FIRE!

Тема Re: Деликатните жени :)нови [re: Brett]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано14.06.06 20:38



Афганската хрътка всъщност е доста деликатно създание. И доста глуповато май.

По темата - един път си внуших, че мога да се изкажа така пряко очи в очи с такава жена, не точно деликатна по твоето описание, но в тоя дух.
Нараних, ужасно се изложих и сбърках защото вътрешната плахост и тих темперамент не означават липса на богат социален и емоционален живот, изкачвания, падания и всичко.
Не ме дразнят. Дразнят ме съвсем други хора. Ако моя близка виждам, че е плаха и я е страх да се пресегне за тортата, пак няма да ме подразни, вероятно ще я заведа на сладкарница.
Иначе акъл давам на хората как да живеят мога само ако някой се е мултиплицирал в мен.
Ако проекто-стара мома означава просто да не се омъжиш - не са те.

Slave to love


Тема Относно рогата ... :)нови [re: ClownTown]  
Автор Kotaranko (хулиганко)
Публикувано14.06.06 20:40



... На хубав човек всичко му отива !


Да слагат ... И аз ще слагам ! Ще сме като двойка елени Лопатари

Сладолед N=5




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.