Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:44 27.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Деликатните жени :)нови [re: Brett]  
Автор Edonkey (like donkey)
Публикувано15.06.06 17:37



Не виждам, ама наистина не виждам връзката между деликатноста и секса или говоренето за него. Срежал съм жени, отворени, нахакани, нама'ани и ...., обаче като го видят ( дебелия ) тръгват да го лапат от обратната посока.

Срещал съм и жени,които са винаги точни на срещи, изискано, но ненатрапчиво облечени, предпочитат да мълчат, ако нямат какво да кажат, когато кажат нещо, то е винаги на място и с лек хумористичен привкус (тип английски виц), помагат на всеки с фина, недосадлива загриженост, правят услуги, чието връщане деликатно отклоняват, и никога не си им длъжен за нищо, които, о-о-о как се ебът само, разноглед те правят.

От такт и деликатност написах горното, за да се види все някаква връзка със сека все пак.

А ти Брет-ке как си, правиш ли мъжете разногледи, а?





Тема Re: кога ще се ...нови [re: Brett]  
Автор TeOrEt (бял мишок)
Публикувано15.06.06 18:18



... вземете с колежката

? това продължително мислене сигурно е индикатор за емоционална връзка , няма какво друго да е.

заеби кучето ... зъл стопанин!

Тема Re: Деликатните жени :)нови [re: zlodeika]  
Автор Gripen (летящ)
Публикувано15.06.06 19:20



Ооооо за теб съм лъснал лоста ..... заеби психологията - идвам в пет пред офиса ви и с боен рев са паркирам



Животът не се мери с броя вдишвания,
а с моментите, които спират дъха ни!


Тема Re: Деликатните жени :)нови [re: Бpeт]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано15.06.06 19:29



Нахаканите изкуствени не те ли дразнят?

Slave to love


Тема .............нови [re: Brett]  
Автор Kotaranko (хулиганко)
Публикувано15.06.06 20:03



Защо нищо не пишеш за деликатните мъже. Ето на! Аз съм деликатен и не намирам нито ред за себе си



Сладолед N=5

Редактирано от Kotaranko на 15.06.06 20:25.



Тема Re: Деликатните жени :)нови [re: Бpeт]  
Автор Lana_6 (...)
Публикувано15.06.06 20:12



Много внимателно го прочетох , Брет. И точно затова ти дадох такъв отговор. Дори и да е изкуствено, не е натрапчиво и не пречи никому (освен на "деликатните" жени). Затова не може да ме дразни.



Тема Re: Деликатните жени :)нови [re: Brett]  
Автор XищниK ()
Публикувано15.06.06 20:16



Всъщност деликатните жени не ме дразнят - Дразнят ме простачките.

........

Не може жени да говорят като болшинството мъже, просто не е редно....дразнещо е.

Още не съм наясно обаче кое е по-отвратително мъж простак или жена простачка.........



Тема Re: Деликатните жени :)нови [re: Brett]  
Автор 3aдoвoлявaщ (подбиращ)
Публикувано15.06.06 21:58



според мен те дразнят понеже: винаги точни на срещи, изискано, но ненатрапчиво облечени, предпочитат да мълчат, ако нямат какво да кажат, когато кажат нещо, то е винаги на място и с лек хумористичен привкус са точно обратното на теб

а както знаеме , много често различните ни дразнят
така че не се дразни излишно- трябва да има разнообразие на видовете все пак

Много отговори са

Тема психологиянови [re: Brett]  
Автор skitnichka (пътеводител)
Публикувано15.06.06 22:42



Чета редовете които е написала Brett и лека полека си представям образа на т.н. колежка, но все ми убягва този образ... Аз никога не отивам на време на работа, на среща, на зъболекар, на сервиз и където и да било..никаква тактика нямам, рядко мълча

и на истина си мисля че онзи род хора, описам от Brett
са много самотни хора, който няма какво да мислят...освен това как да реагират в дадени ситуаций...скука...те обикновено нямат много приятели,работят бюрократщина, седят си в "моят дом-моята крепост"слагат винаги чехли на краката си - никога не ходят боси по новия добре излъскан килим, а може и да се случи да имат и чифт подпетени обувки пред външната врата /от бала на татко им/. куфарите за морето са им винаги изрядно подредени, имат плетени покривчици на масата под пепелника които е идеално излъскан и никога не е ползван по предназначение...защото у тях се уши на балкона!
Мога да изреждам още куп безсърдечни неща които ми идват наум, но мисля да се възспра,защото все пак и те са хора и ако ги няма...кой ще ни върши работата...

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от skitnichka на 15.06.06 22:44.</EM></FONT></P>

Редактирано от skitnichka на 15.06.06 22:45.



Тема Re: Деликатните жени :)нови [re: Brett]  
Автор Johny^^^^ (lego my ego)
Публикувано16.06.06 05:30



Tkak e shtoto si jenka i si zlobna ... vsichkite ste takiva...
priroda .. niama kak
poniakoga se chudia dali izobshto s vas sme za edna planeta..

az iskam da vi rugam v dupetata i da vi se praznia po ochite ... vie na kafeta iskate da hodim....

ujasno e ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.