Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:51 27.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Деликатните жени :)нови [re: Фpeди]  
Автор SKYRANGER (LORD)
Публикувано14.06.06 22:07




Аха наплицуках се, къде да е плицукам, не ми остава време тия дни!


Baby ........the night is on FIRE!



Тема Re: Деликатните жени :)нови [re: Brett]  
Автор Alt (amabile)
Публикувано14.06.06 22:08



благодаря за коректното описание



плюс добавката за стара мома е едно към едно, просто!

знам кое е отблъскващото в такива жени. че нямаш терен за изява. няма кусури и женски слабости на преден план, които да тушираш с присъствието си. това са завършени и някак самодостатъчни хора.

аз също не бих се загледала любовно по някоя такава, просто защото още не съм се уморила да си намерам белята.

->



Тема Re: Деликатните жени :)нови [re: Gripen]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано14.06.06 22:13



Ей...ей...алоооооооо,Зил-а няма да го буташ!Той е мой!





Тема Re: Деликатните жени :)нови [re: Alt]  
Автор Фpeди (abyss)
Публикувано14.06.06 22:14



Май не само мъжете ги е страх от силните жени - и жените също не харесват силни жени. Защо?



Тема Re: Деликатните жени :)нови [re: Gripen]  
Автор Фpeди (abyss)
Публикувано14.06.06 22:17



2. Деликатните мацки определено кур до сега не са видели





Тема всъщност, това енови [re: Brett]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (НКМП-2UNlimited)
Публикувано14.06.06 22:18



фаворитът. независомо дали жена или мъж,да при мъж е малко по-различно де.
Значи, на такъвтип ми приличаше една от стар академи,руса-мисля,че виктория се казваше. Но не нея не познавам. Инасче,познавам една-две такива жени,да -приличат си по тези качесвта,общо-взето без да лъха нещо кой знае какво от тях,когато седнеш на маса или поговориш-си личи,пак акзвам,фаворитът. Мен не ме дразнят. Да пробудиш чувство или либодо-за мен би било предизвикателство , обаче като цяло е много трудно. Тъй като те имат наистина Много приоритети пред себе си,и са твърде последовоталени,за да су губят времето с прищявките на някой,който просто не е уцелил момента.по-скоро те трябва да набележат някой. Да ги досмачквам-не,не обичам това. Стари моми-едва ли,погледни всичко описано доотук,рядко остават такива,но се случва

Холандия - Сърбия (&Монтенегро) 1:0


Тема Re: Деликатните жени :)нови [re: Brett]  
Автор Lana_6 (...)
Публикувано15.06.06 02:22



Не, не ме дразнят. Това , че зад фасадата им може да се крие комплексираност, ниско самочувствие и плахост, не е нещо, което може да ме дразни. Виж, много жени с такива качества са точно обратното - нахакани, нахални, дори брутални и вулгарни на моменти. Точно те биха ме дразнили.
И изобщо това с дразненето - най ме вбесяват войнстващи простакеси, мутреси и т.н. все в тоя дух. Деликатността, хумора, изискаността - не виждам какво дразнещо може да намираш в това.



Тема Re: Деликатните жени :)нови [re: Brett]  
Автор BoдkacKoлa (пълен цървул)
Публикувано15.06.06 02:30



Е що па "малкооооооооооо"? Ти много ли мърдаш? И защо според теб е толкова лошо да си точен на срещи?... Нещо немом сФана. Е що?



Тема Re: Деликатните жени :)нови [re: Brett]  
Автор Cлaдka_лимoнka (жадна)
Публикувано15.06.06 02:54



Хмм.. Сиви са .. повечето.

Най-големият им проблем е, че не умеят или не искат да разкрасят малко и да се разчупят. Наречи го и лавиране в роли ако щеш Еднотипни са.. а лично аз харесвам по-пъстрия човек ... ярко напластен. Който може всеки момент да те удиви, изненада ... който те вкарва в размишление, който е много луд и същевременно стъпил здраво на земята. Някакъв сбор от крайности и златни среди, които в различните ситуации изскачат Докато тез мадами, описаните от теб, са яката работа праволинейни и строги... Поне така си мисля..Заключавам от наблюдението си върху 3 такива жени



Тема Re: Деликатните жени :)нови [re: Brett]  
Автор bushido (light)
Публикувано15.06.06 11:16



аз лично се възхищавам на дейните, интересни, многообразни, жизнени и най-вече естествени жени , които съчетават в себе си разнообразни, дори на пръв поглед противоположни качества (едновременно нежни, раними и успяващи, например);
та тази причина описаният от теб тип не ми е любим. не за друго, а защото не мога да общувам пълноценно с такива жени, а и хора като цяло.

If you are going through hell, keep going!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.