Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:49 05.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Тема не ми стана оная работанови  
Автор unknownn (непознат )
Публикувано09.06.06 01:04



Вчера ми се отвори възможност да правя секс с приятелката ми и не ми стана гадния х*й. Значи докато си играехме може и да беше понадървен, но като се стигна до момента със свирката просто там нямаше никой... аз само си сложих ръцете на лицето докато тя се опитваше да го съживи, ама просто нямаше никой! От какво може да е? Възможно ли е, защото същия ден обаче вечерта правих пак секс и на сутринта пак? А какво да направя да не ми се случва подобен АД отново?



Тема Re: не ми стана оная работанови [re: unknownn]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано09.06.06 01:49



Стига бе...надали ще намериш мъж под слънцето,на когото това да не се е случвало.Просто има и такива дни-в които двете глави мислят различно.



Тема Re: не ми стана оная работанови [re: unknownn]  
Автор MopфиycМодератор (Матричар)
Публикувано09.06.06 07:40



Случва се и в най-добрите семейства... бащата да забременее


А да не се повтори... я не си го слагай на сърце, колкото по малко го мислиш и изживяваш като трагедията на века, толкова по малко вероятно е да се случи пак!

Welcome to the real world


Тема Re: не ми стана оная работанови [re: unknownn]  
Автор Lychezara ()
Публикувано09.06.06 10:46



Предполгам, че си се притеснил.
И какво като не ти стане сега, значи ще ти стане после. Това да не е тест или приемен изпит.
Правиш каквото и когато искаш и ти е приятно.







Тема Re: не ми стана оная работанови [re: unknownn]  
Автор O!Sag (exquisitesinner)
Публикувано09.06.06 14:05



Наистина може да си бил пренаситен в дадения момент. А и да ти е писнало с нея. Не си го слагай, на всеки се случва да не му стане. И на мен не ми е ставал няколко пъти и предполагам ще зачестява





Тема Ма и вярно ад...нови [re: unknownn]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано09.06.06 22:25



Предлагам да се гръмнеш със патрони за глиган. И я да не си го обиждаш! Гаден бил. На мен, ако някой ми каже, че съм гадна, ще заспя за десет години минимум.

Стига простотии бе, тате!

Тема Re: не ми стана оная работанови [re: unknownn]  
Автор Johny^^^^ (lego my ego)
Публикувано10.06.06 14:12



Bace ne znam zashto si govorish za kura.
Na men kura mi e nai - dobria priatel. 25 godini sedi na 3 santimetra ot guzu mi i nikoga ne e vlizal v nego ... ako tova ne e priatel zdrave mu kaji.



Тема защото много я харесвашнови [re: unknownn]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано10.06.06 17:15



Ако приятелката ти е твърде красива и изпитваш истински чувства към нея подсъзнанието те блокира в моментът, в който се стигне до секс. Но ако погледнеш на нея като на обикновена курва и игнорираш чувствата си работата може и да потръгне.



Тема Re: не ми стана оная работа [re: unknownn]  
Автор SKYRANGER (LORD)
Публикувано11.06.06 13:15




Човек решението е само едно и радикално - режи преди да те е предал пак!



Baby ........the night is on FIRE!


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.