Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:25 19.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема За мъжката красота...нови  
Автор wika (oh well..)
Публикувано10.06.06 19:25



Вероятно ви се е случвало да чуете твърдението, че в един напълно гол мъж няма нищо еротично и като цяло не е най-красивата гледка на света.

Признавам, че това винаги ме е изумявало. В живота ми е имало мъже, които искам само да съблека и гледам, дори без да имам съвсем конкретни намерения към тях.

Разпита на съквартирантките ми току що получи уклончиви отговори като..
"Ако го гледаме отзад, е хубав, но отпред...ъъъ"
"Ако е само по джинси може"
"Зависи за какво си мисли в момента"



И като попитах, "добре де, защо точно мъж не-мислещ си за нищо конкретно и напълно гол да не е хубав", ми отговориха с "ами разни неща му се мандахерцат!" (тук едва не избухнах в смях) и подобни

Мислех да я пусна тази тема още от срещата ми в метрото със живото олицетворение на Аполон - висок, с руси къдрици, синеок, но без да е лигаво-сладък, даже по-скоро със сурово лице, с меден загар и очевидно спортуващ нещо...И беше застанал толкова непринудено в стойка "класическа статуя", че хем ми беше смешно, хем впечатляващо.

Тук държа да отбележа, че въпросната среща не породи никакви желания за допълнителни контакти у мен, беше просто естетическа наслада.

Имат ли право съквартирантките ми според вас?
Впрочем, същото нещо съм чувала и от мъже...

I was feeding on the need for you to know me
Devastated at the rate you fell below me


Тема Re: За мъжката красота...нови [re: wika]  
Автор ECLlPSE (непознат)
Публикувано10.06.06 19:40



Според мен и това е строго индивидуално, но лично аз намирам голото мъжко тяло за красиво. Нямам в предвид специално мускулести или много спортни натури-напротив, даже си падам по по-дългите и тънки индивиди.Просто да има някаква хармония в тялото, някакъв синхрон. А това "мандахерцащото се" хич даже не ме отблъсква


Определено обичам да гледам голи мъже-обичам раменете им, краката им,гърбовете-всичко.Разбира се, зависи от мъжа.
А ако го обичам-дори с леко бирено коремче или без грам мускули той ще е идеален!

Let me sing,let me talk,let me love,until I get enough...

Тема Re: За мъжката красота...нови [re: wika]  
Автор another_boabab (ентусиаст)
Публикувано10.06.06 19:47



ааа, нямам проблем с мъжката голота, харесвам гол мъж, отпред, отзад, отстрани във възбудено състояние, без значение, със боксер/ слип, без..., пак харесвам. най-харесвам този гол мъж да е мой мъж и да знам, че ей сега ще бъде в ръцете ми и не само.
сега като се замисля, когато бях по-млада /около 18 - 20 години/ и на мен дибидюс голия мъж ми се струваше грозен и онова мандахерцащо се нещо ама хич не го харесвах. да ама сега остарях и вече откривам такава красота, такова вълшебство

в онова мандахерцащо нещо, че няма начин да не ми харесва.



Тема Re: За мъжката красота...нови [re: another_boabab]  
Автор wika (oh well..)
Публикувано10.06.06 19:58



Аз май винаги съм го харесвала...

I was feeding on the need for you to know me
Devastated at the rate you fell below me


Тема Re: За мъжката красота...нови [re: wika]  
Автор 3aдoвoлявaщ (подбиращ)
Публикувано10.06.06 20:01



Статуята на голо човешко тяло която ми е харесвала най-много е Давид на Микеланджело. И никоя женска фигура не ми е действала така естетически.

Тези приказки че в голото мъжко тяло нямало нищо еротично се дрънкат най-често от мъже които не искат да ги помислят за педали и които ги е срам да погледнат своето тяло голо(защото и не е за гледане).

колкото до мъндърхерцащите се неща- точно тях ми ги харесаха, още преди да се запознаеме. та въпрос на вкус. а и определено не намирам вулвата за по-красива. само дето е по-скрита



Много отговори са

Редактирано от 3aдoвoлявaщ на 10.06.06 20:03.



Тема Re: За мъжката красота...нови [re: 3aдoвoлявaщ]  
Автор wika (oh well..)
Публикувано10.06.06 20:12



факт, и аз не намирам особена разлика
женското тяло било по-красиво, дрън-дрън...

I was feeding on the need for you to know me
Devastated at the rate you fell below me


Тема Re: За мъжката красота...нови [re: wika]  
Автор skada (член)
Публикувано10.06.06 20:57



Хм........"зависи за какво мисли в момента"-това ми хареса!


Гол мислещ мъж - чудесна гледка!



Тема Re: За мъжката красота...нови [re: wika]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано10.06.06 22:13



доколкото си спомянм приказката беше: "Няма нищо по смешно от изправен гол мъж с еректирал пенис"
за голото мъжко тяло съм съгласен ... хубаво е еротично е особенно ако е леко завъртяно на стол или легло ... да остава някаква идея за загатване ... да не се е разплул в леглото като Тосун бей


то си е тяло ... катко за нас мъжете женското тяло е пълно с еротика така и мъжкото за вас ...

обрРквация!!!

Тема ЕЕЕ красив съм, това е положениетонови [re: wika]  
Автор File^99 (оперативная )
Публикувано10.06.06 22:16



Е ме харевате овен клуабарките курви само нормални жени





Тема Re: За мъжката красота...нови [re: wika]  
Автор unlimitted (на границата)
Публикувано10.06.06 22:30



същото отношение като към женското имам....тела....красиви, некрасиви...мои, чужди...слаби, дебели...млади, стари...

Как можеш да кажеш, че един пол има красиво тяло?



блазе ти, ако си от тези, за които ми пука


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.