Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:23 24.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Тцтцтц,много ми е грях на душата,ма не съм виновнонови  
Автор E3DA4KATA (4e6it)
Публикувано08.06.06 19:00



разхождаме си се онзи ден ние из Парижа с една приятелка,която ми дойде на гости...И решихме да отскочим до катедралата Сакре Кьор-онази красивата,бялата,на хълма,до Монмартр...
Та влизаме ние(последния път в който бях там свърших невероятна глупост-забравих да си изключа телефона,а той тогава с такива женски оргазмени пъшкания звънеше,та точно до светената вода ми се обадиха,добре че бях баш до вратата и изскочих навън,умрях от срам)
И този път реших да съм много примерна и прочее...Влязохме,прекръстихме се...Пазим тишина,говорим тихо,стъпваме на панички...
и малко по-в един ъгъл видях едно оградено място....С една мраморна огромна плоча,ама точно като маса......и едно тихо,тъмно,мирише на тамян..........еротично.....и изведнъж такива порочни мисли ми връхлетяха в русата глава

представих си като на филм,сред всичките тия свещи как моя,или въобще някой мъж ме завлича там,целува ме страстно по врата,отърква се в мен,аз пъшкам тихо.....събува ми дънките и ми качва дупето на въпросната плоча.....след което бързо прониква в мен,кратко,но невероятно чукане.....спираме за малко,понеже наблизо минават монахини и не трябва да ни забележат....а после се преместваме в изповедалнята и аз му залепям хубавото дупе на решетката,за да му лапам....
освестих се изведнъж,да се еба в мръсното подсъзнание и продължихме напред тихо и кротичко...
обаче ПАК започнах да си мисля такива неща,толкова ми беше гадно,хем смешно....и не искаха да си ходят....направо накрая като седнахме срещу олтара и огромния купол с Христос си представих мъж и жена как го правят точно пред мен върху тая проклета златна маса
просто направо бих могла да кажа,чисти халюцинации си бяха това....
и затова побързах да се изнеса....
И много ме е срам,ама от тогава ми е фикс идея да направо нещо,ако не перверзно,поне еротично,ако не в парижката катедрала,поне в някое параклисче
много ли е кофти това????
а вие имате ли подобни преформънси.....
айде....и не ме анатемосвайте много много,сил ву пле



Тема Re: Тцтцтц,много ми е грях на душата,ма не съм виннови [re: E3DA4KATA]  
Автор Pablito (nedostupen)
Публикувано08.06.06 19:48



v curkva ne sum go pravil no ne bi mi poprechilo,az ne sum vairvash ne hodia na curkva.go napraite provincia na varna nakraia.Abe vie mnogo varnenki stanahte v toz parij be,toz london i parij sa subrali povecheto varnenki otkolkot nashia grad Varna Az sa chudia shto kato sa zapoznaia s niakoia i tia NE E VARNENKA A E OT PROVINCIATA,a to sichki ste izbiagali

Chuvam obache che tam mujete bili skrundzi i mnogo stradateverno lii

po dobre na horata v ustata otkolkoto v krakata

Тема Re: Тцтцтц,много ми е грях на душата,ма не съм виновнонови [re: E3DA4KATA]  
Автор ClownTown (лидер)
Публикувано08.06.06 20:08



Мен географски места не са ми фантазий.
Всичко квото си представям става все на
легло,възбужда ме техниката а не мястото



All rights reserved

Тема Re: Тцтцтц,много ми е грях на душата,ма не съм виннови [re: E3DA4KATA]  
Автор Taleiran (архиепископ)
Публикувано08.06.06 20:10



Така е - католическите храмове са пълни с грях.... А да видим как ще ти дойде наум нещо подобно в православна черква. Изкуството развращава....

In nomine Patris et Filii et Spiritus Sancti! Amen!


Тема Re: Тцтцтц,много ми е грях на душата,ма не съм виновнонови [re: E3DA4KATA]  
Автор Kotaranko (хулиганко)
Публикувано08.06.06 20:50



Прави ми се в църква!
Обичам миризмата на тамян, макар да ми е противопоказана



Сладолед N=5



Тема Re: Тцтцтц,много ми е грях на душата,ма не съм виновнонови [re: Kotaranko]  
Автор Пиcaнkaтa (мързеланка)
Публикувано08.06.06 20:54



Да не си алегичен?



мъррр...мъррр.....

Тема Re: Тцтцтц,много ми е грях на душата,ма не съм виннови [re: Taleiran]  
Автор ice_cream_girl ()
Публикувано08.06.06 21:29



и в православен манастир може, но ме хвана срам да го напиша





Тема Re: Тцтцтц,много ми е грях на душата,ма не съм виннови [re: E3DA4KATA]  
Автор 3aдoвoлявaщ (подбиращ)
Публикувано09.06.06 00:44



Точно в тази църква ни бяха обхванали същите мисли. ама някак си кофти го усещам. в църква май няма да го направя. колкото и да не вярвам в бог в класическия му вид. а и в тази катедрала деня е такава навалица че просто няма начин за нещо повече от бърза целувка по бузата



я като те гледам толкова сексуална- разходи се до катакомбите с гаджето и се опитай да го направиш там. но не в началния коридор, а по средата някъде. там ако успееш - признавам те. на мен не може да ми стане на това място

Много отговори са

Тема Re: Тцтцтц,много ми е грях на душата,ма не съм виннови [re: Taleiran]  
Автор tchupakabra (маймун)
Публикувано09.06.06 13:30



факт, че целия позлатен кич и каконични икони в православните църкви няма начин да бъдат наречени изкуство без да си сложиш грях на душата



______

Тема Re: Тцтцтц,много ми е грях на душата,ма не съм виновнонови [re: E3DA4KATA]  
Автор tchupakabra (маймун)
Публикувано09.06.06 13:32



ако те налетят порочни мисли в макдоналдс, тогава се притеснявай

в църква е нормално, има забрани, а всички знаем как действат забраните

______


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.