Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:51 24.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Защо, жени?нови  
Автор El Macho (непознат)
Публикувано01.06.06 02:24



Гледам я... ходи гордо изпънала шия, снагата й напета, стъпва меко, полюшвайки се... гледа отвисоко, на 19 години е. Тялото й пращи от сила и хормони, твърдо, та чак хруска... хрущялче, всички мъже са в краката й.

Сестра й навремето беше още по-хубава. Гърдите й по-сочни, зърната аха-аха да изскочат.. тренираше лека атлетика, дупето й стегнато, твърдо... Тя на мен ми се пада кака, но батко ми намаза там, разправяше, че и отпред била пак толкова стегната. Но трудна! Брат ми я ухажваше няколко месеца, преди да я опъне. Голяма любов, голямо чудо... аз тогава бях юноша бледен и повече се интересувах от футбол, отколкото от любови, та даже бях почнал да го бъзикам, че толкова усилия полага за една жена. Чак по-късно си дадох сметка, че е свалил най-хубавото момиче на квартала. Малката тогава караше едно колело на три колелета от онези, пласмасовите и разнасяше някаква кукла с руси къдрици.

"Недостъпна" е слаба дума. "Непревземаема, недосегаема, далчена..." Красива - много.. светло кестенява, влажносини очи, кожата коприна, ох...

В задачата се пита, защо сега сестра й може да я опъне всеки, а преди не даваше и да се продума за излизане без дълга свалка. Защо малката хем вижда кака си, хем и тя се дърпа. Нужно ли е да одърееш и да провиснеш, за да ти дойде акъла!?

Защо, жени???



Тема Re: Защо, жени?нови [re: El Macho]  
Автор Homesick ((...))
Публикувано01.06.06 03:06



Ми пикът на женската сексуалност е към 40-те. Тва е положението - когато им се прави секс на хората, тогава го правят. Все едно да те питам тебе като станеш на 45, що не праскаш по 10 тека един след друг както когато си бил на 19.

П.П. Е колко ще да е одъртяла тая кака, че чак да провисне пък?... Особено ако спортува...



Тема Re: Защо, жени?нови [re: Homesick]  
Автор El Macho (непознат)
Публикувано01.06.06 03:30



айде сега, колко е провиснала... за това не знам да има мярка, но да кажем, че с дрехи изглежда по-добре, отколкото без тях. Роди две деца (да са й живи и здрави) и вече не е онова момиче.

Но това е встрани от темата. Няма значение колко е провиснала, защо и т. н. Жените получават стрии и натруват целулит, ние пък отпускаме шкембета и "полови дръжки". Важното е, че по нейни собствени думи на 20 й се е ебяло не по-малко, отколкото сега. И с умиление си спомня за времето, когато мъжете са се прескачали да я свалят. Ако сега се върне, сигурно няма да си вдига гащите.

Казваш върхът на половата активност... ми хубу, то е ясно, че е така, ма аз си мисля, че просто на младини са прекалено заслепени от гордостта и затова не разбират, какво изпускат.



Тема Re: Защо, жени?нови [re: El Macho]  
Автор 5149mich (новак)
Публикувано01.06.06 11:08



Не се чуди, времената просто се промениха. Сега живота стана по-комерсиален и за някои жени, слава бого не всички, вагиналното им отвърстие и предверие е като пещерата на Аладин, рог на изобилие. Кеф и кафенце, кеф и коктейлче, почивка на море, коли, барове, дрешки. Ебат се щото така им е по лесно да преживявят.



Тема Re: Защо, жени?нови [re: El Macho]  
Автор Lychezara ()
Публикувано01.06.06 11:30



Не е гордост, а вид целомъдрие.
Което, между другото, може да се появи пак във всяка възраст.

Просто човек прави това, което иска, чувства и смята за приоритет.





Тема Re: Защо, жени?нови [re: El Macho]  
Автор dalya_night ()
Публикувано01.06.06 12:36



дай снимка да видим кво е изпуснала чак толкова , де



Тема Re: Защо, жени?нови [re: El Macho]  
Автор asFARas (Teller)
Публикувано01.06.06 12:40



с възрастта женските ценности се променят ...
някои!

обрРквация!!!


Тема Ми че ти тук сам си си отговорил бе, вуйченови [re: El Macho]  
Автор Цap Изpoд (XVIII)
Публикувано01.06.06 12:59



Няма значение мъж или жена. Като си млад и красив си въобразяваш, че ВИНАГИ ще е така. Малцината осъзнават овреме, че земята се върти и ние с нея.



Тема Изключително добра тема!!!нови [re: El Macho]  
Автор DVD ()
Публикувано01.06.06 13:19



Много се изкефих на начина по който е поднесен казуса

За мен лично въпроса от темата се превръща в следното:

Защо майките учат дъщерите си да се държат по този начин? Защо младите момичета трябва да научат всичко от собствения си горчив опит? Дали нещата тук не са малко като в казармата - щом аз съм страдал в началото сега и новобранците трябва да страдат? Въобще защо майките не учат дъщерите си как да живеят пълноценно и как да се наслаждават на живота, а вместо това ги учат как да хитруват и да се държат противоестествено?



Тема Re: Изключително добра тема!!!нови [re: DVD]  
Автор dalya_night ()
Публикувано01.06.06 13:29



ами защото майка и , изяла 50 кура в живота, образно казано , докато я роди е разбрала, че търсите шушумиги девствени и сиви полски мишки скромни да са жените за тях.
щото майка и знае как бърже лепите етикети-курва кучка и т.н.
щото майка и е хитра , а вие мъжете не знаете кво искате , щото сте в противоречие с двете си глави-ей за това ДВД се получава така....

а пропо..тук някой спомена ли варианта просто дамата да не го е харесала?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.