Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:20 24.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема E ли съботата подходящо време за...нови  
Автор majemela4ka (жарка блондинка)
Публикувано27.05.06 23:24



секс?

Или... ИСКАМ ДА ЧУКАМ!
(Опит за пътепис)

Днес. Приятен ден. Малко пътешествие. Природа. С добри приятели - момче и момиче. С тях се знаем от време оно.

Палим колата. Пътьом през Била за провизии. Стари шлагери и лек разговор. Бистрица, Железница... кой ти гледа табелите, подминахме наш`то отклонение и за малко да се озовем в Самоков. Обратен завой, Железница, Бистрица... пак не видяхме табела. Питаме един човек кое е селото зад нас, щото девойката се сети, че там трябвало да е. Разбрахме се. От трети опит се шмугнахме по едно пътче. Малък ужас. Както и да е. Оставихме колата по едно време и давай по пътечка да търсим не`къв басейн ли, що ли? Оказа се каменно корито с минерална вода и нудисти.

Топнахме си... аз краката, девойката също, младежа се цамбурна целия. В гьолчето две жаби една върху друга. Дали правеха секс или едната беше хронично мързелива?

Тревички, пчелички (повечко комари), слънце, топъл гьол и нудисти... На един топките му стигаха почти до колената.

Понакиснахме се и решихме да се връщаме към автомОбила, щото всичкото плюскане остана в багажника.

Наш`то момче изскочи от гьола, отдалечи се и си свали банския. Хубава гледка, стегнато дупе, издължени мускулести бедра, широк гръб... човечето обича да плува. Отбелязах естетската стойност на гледката и преминах нататък. Все пак се знаем от ...найсет години.

Пътечката тясна, отстрани дере, суха ланска шума, тук-таме кал, моя милост обута със стрийт маратонки, никакъв грайфер, като обувки за танци. Тук ми подава ръка, там ме придържа да не падна. Два пъти прекосявахме реката. Аз босичка, за да не бастисам маратонките, а камъните в реката лъзгави.

Намерихме возилото, метнахме се след Панчерево в едно манастирче.

Навес, пейки и маси, и огнище. Късен обяд. Около 17,00. Запалихме огън, почти като Тарзан и Джейн. Аз бях Тарзан. Другата девойка била уморена.

Намазах пилешките пържоли със зехтин. Поръсих ги с подправки. Нарязах салатата - домати, краставици, лимон, червен лук, маслини, парченца топено сирене. Метнахме мръвките на скарата и отворихме бирата. От тая с мехурчетата.

Блаженство. Огънище. Хапваме филийки със "Снежанка", пийваме, лафче...
Моя милост клечи около огъня и дебне месцето.
Онези двамата коментират гледката около прашките ми.
...
Дали прекалих с Beck`s-a или много реклами съм гледала?!

Хапнах, пийнах и... дойде ред на останалите няколко неща.
А сега де? Искам да чукам, а нЕма к`во.

Не искам да си развалям приятелството с младежа.

Взехме да листваме възможните опции с девойката и ооооооооо, ужас. На тоз ли да се обадим или на онзи. Този ще дойде веднага, ама нЕма начин да го изчукаме. Онзи лесно се дава, ама нЕма да дойде на нЕква ливада по това време. Нъц.

Товарим се в колата, а аз две не виждам. Едно - ... - три, едно, три, едно, три...
.

И нали съм безразсъдна (и полупияна), пуснах смс.

"Mur, iskam... Teb. Izpih dve biri. I se hvanah na bas, 4e shte ti go kaja. Ti si go znaesh, nali!"

Тъпо! Вместо да напиша. Iskam da te 4ukam. Sega! или ... Shte te skusam ot celuvki navsqkade. Idvai barzo!, или...
Аз обяснявам колко съм пияна. И не казвам, че е от любоффффффффф.

Е, не ми върза.
"Samo 2 biri? Pii edna za men. Pe4elish basa!"

Ужас!
Искам да чукам.

Точно него.

... отново ще го правя насън.







Тема Re: E ли съботата подходящо време за...нови [re: majemela4ka]  
Автор another_boabab (член)
Публикувано27.05.06 23:50



Е събота подходящо време за секс
и аз искам точно Него да чукам, ама няма как да стане точно него в точно този момент.
Ти поне бира си пила - аз я карам на минерална вода
на гьол си била - е тук аз съм по добре - на плаж бях
мъжки гръб си гледала - аз монитора на комп. щот пак срокове гоня

ако от това ще ти стане по-леко, че не си сама в нещастието си, ей ме на и мен. .....

че и на сън вече не го правя....



Тема Re: не е толкоз зле ...нови [re: another_boabab]  
Автор TeOrEt (бял мишок)
Публикувано28.05.06 00:11



... както съм споменавал около 1347 пъти, от безсексие никой не е умрял. от безбирие - също.

иначе по-хубаво от съботата за ебане няма. тъкмо можеш да повториш в неделя сутрин

заеби кучето ... зъл стопанин!


Тема Re: не е толкоз зле ...нови [re: TeOrEt]  
Автор ШEПOT™ (с усмивка)
Публикувано28.05.06 00:20



...най-си е гот в събота вечер щот може да се премина направо към неделя сутрин ... та чааааак до обед ... и тогава да си спретнете един гол обяд към два ...



Тема Re: E ли съботата подходящо време за...нови [re: majemela4ka]  
Автор acid947 (Highlander)
Публикувано28.05.06 00:25



Горкото мъжемелачка...

Никога не бих си избрал ник - женоваляк...

Редактирано от acid947 на 28.05.06 00:33.



Тема Re: не е толкоз зле ...нови [re: TeOrEt]  
Автор wika (oh well..)
Публикувано28.05.06 00:26



Може, ама ти се ИСКА да си умрял, така че си трай и ни остави да се жалваме

I was feeding on the need for you to know me
Devastated at the rate you fell below me


Тема Re: не е толкоз зле ...нови [re: TeOrEt]  
Автор another_boabab (член)
Публикувано28.05.06 00:30



ма ти заби ножа по навътре бре, че и го завъртя с това твоето "тъкмо можеш да повториш в неделя сутрин"
то верно, че не се умира, ама се полудява


само временно е безсексието - да уточня де



Тема Re: не е толкоз зле ...нови [re: ШEПOT™]  
Автор another_boabab (член)
Публикувано28.05.06 00:33



ама ще предложа да ти вържем ръцете, че да не пишеш и запушим устата с лейкопласт

ааа бой де



Тема Re: не е толкоз зле ...нови [re: another_boabab]  
Автор ШEПOT™ (с усмивка)
Публикувано28.05.06 00:39



...това душко не помага ... като не мога да крещя ... мога да шептяяяяяя .....
...пък и ти кво мислиш че правя върху клавиатурата ... подготвям се за сладки пуФкави сънища ... ето на и на теб помагам ... ни риви ...
...съботновечерните еротични сънища също никак не са зле .... държат те цяла неделя ... амхъ




Тема Re: E ли съботата подходящо време за...нови [re: majemela4ka]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано28.05.06 07:42



Бе то вече неделя стана, ама по принцип и тя е подходяща за секс. Иначе ако това те успокоява, и аз съм като теб. Искам го точно Него, ама.....не става. Поне не на момента.Дори не върви и като смс да му го пусна..
Та по тая причина, да не мисля много много за глупости, заривам се в едни служебни програми, и както ти казваш, нощес....в сънищата...

ТОЗИ СВЯТ И ПРЕКРАСЕН, И ГРОЗЕН Е МОЙ
ТОЙ Е КАПКА ОТ МОЕТО СЪРЦЕ !!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.