Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:38 03.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Свършва МНОГО бързо!!!нови  
Автор ileana ()
Публикувано26.05.06 00:20



Пролемът наистина не е мой. Но това почти е феноменално, а аз нямам повод да не вярвам на приятелката ми. Тя е с приятеля си от има-няма половин година и всеки път той свършва на 15-тата секунда (???).
Казах й да го правят веднага един след друг пъти и няма как да не стане, ама на нея вече й минавало желанието след поредното разочарование. Той преди не е имал твърде полови контакти, а тя доста. Може и на това да се държи. Обичат се, но така не може да я кара. Според вас на какво се дължи? Дали с времето ще се оправи?
Моята теория специално е, че ако досега е свикнал на "самостоятелен" повол живот предимно и сега изведнъж като е с момиче и да се превъзбужда. Тоест с времето това е поправимо или...знам ли...
М?

Kann uns zum Vaterland die Fremde werden? Iphigenie


Тема Re: Свършва МНОГО бързо!!!нови [re: ileana]  
Автор MopфиycМодератор (Матричар)
Публикувано26.05.06 07:21



Превъзбуда или притеснения, какво като са 6 месеца - ако е усетил негативна реакция към това ще му е все то в главата.
Определено бройката има значение, но отношенията помежду им имат по голямо значение... а и до колкото разбирам след като той свърши - на нея и се отщява?
Има на дюрекс - перформакс, има и спрейове за тая цел... ама ми се чини, че първо трябва да си преразгледа приоритетите приятелката ти.

Welcome to the real world



Тема Re: Свършва МНОГО бързо!!!нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор sim4o77 (lucky)
Публикувано26.05.06 08:45



Малее, колко си ранобудна и едно кафе не сипа / скрънца / аз си нямам , та трябваше да ходя до кафето да си взема.



Тема Re: Свършва МНОГО бързо!!!нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор sweety! (една от многото)
Публикувано26.05.06 08:53



има специализирани медицински кабинети за тези проблеми беее, в 21 век живеем, още ли ни е срам да се консултираме със сексолог в началото, а чакаме проблема да стане неразрешим????
права си Наде...ама тая мъжка гордост и предразсъдъци ела му кажи че е за сексолог и гледай цирк!

Всичко е суета


Тема Re: Свършва МНОГО бързо!!!нови [re: sim4o77]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано26.05.06 08:59



Нищооо, довечера ще се реванширам с една водка

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!


Тема Re: Свършва МНОГО бързо!!!нови [re: sweety!]  
Автор sim4o77 (lucky)
Публикувано26.05.06 09:05



ма е верно е така , как си го претставяш пича да иде при сексолог еди кой си и вика " аз съм Гошко-хубавеца и свършвам бързо "

Некак си , ще му се ебе мамата хептем на самочуствието, щот първо пред себе си трябва да го признае , а това хич не е лестно



Тема Re: Свършва МНОГО бързо!!!нови [re: sweety!]  
Автор MopфиycМодератор (Матричар)
Публикувано26.05.06 09:07



А дали само той е за там?
Ей от такива изказвания се засилва още повече нежеланието за консултации.

Welcome to the real world



Тема Re: Свършва МНОГО бързо!!!нови [re: ileana]  
Автор sim4o77 (lucky)
Публикувано26.05.06 09:12



Ай стига бре то бива то може ама 15 сек. , не мога да повярвам , не че аз с мойте 2,47 мин. съм герой ама пък 15сек. А не може ли мацката да свършва по-бавно /ако въобще свършва / и просто да си мисли , че са 15 сек.

Според мен просто предишното и гадже е бил по-добър любовник и от там идва проблема , ма нищо де тя като е имала доста по-голям опит от него да вземе да му помогне вместо да се вайка пред приятелките си

Понякога сте ужастни жените , само да не травмирате момчето



Тема Re: Свършва МНОГО бързо!!!нови [re: sim4o77]  
Автор ileana ()
Публикувано26.05.06 10:09



Оле ще се разбиете значи
Нещата сте ги напипали доста точно де.
С тази разлика, че тя е супер тактична и винаги му казва, че няма проблем, ама като не може да лъже и себе си в крайна сметка, е нормално да помрънка на приятелка.

Не знам тва мъжете им е лесен живота, ама аз не бих искала да имам такова нещо м/у краката си постоянно да го мисля - я да не го ударя, че боли, я да не го вдигна на публично място, я да не се изложа в сюблимния момент, я да не свърша преждевременно, пък малък ли е, голем ли е...


Kann uns zum Vaterland die Fremde werden? Iphigenie


Тема Re: Свършва МНОГО бързо!!!нови [re: ileana]  
Автор sim4o77 (lucky)
Публикувано26.05.06 10:15








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.