Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:58 25.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Всичко зависи от нивото...нови [re: young_lord]  
Автор TPECKATA (пламтящ)
Публикувано24.05.06 19:25



на алкохола и хормоните в кръвта...
Случват се и такива неща, но не разчитай много на късмета...

Иначе с приятни девойки можеш да се запознаеш по най-различни поводи, не е задължително в дискотека (където в повечето случаи е тъмно между другото, и нерядко ти се струва че някой те гледа настойчиво/флиртува/, пък се оказва че причината е, че има късогледство и се чуди, дали не си някой познат)

В Интернете много психов,
Каждый пятый - это псих.
Говори со мною тихо,
Может я один из них.


Тема Re: черпиш ...нови [re: cиньo мope]  
Автор acid947 (Highlander)
Публикувано24.05.06 19:30



Вие с Пабло трябва да почнете да ходите по мачове... Там се разпуска най-много...




Тема Re: черпиш ...нови [re: acid947]  
Автор cиньo мope (новак)
Публикувано24.05.06 19:35



Повечето от мъжете може и да разпускат като ходят на мач, обаче за жените едва ли това е един от начините за разпускане.



Тема Re: черпиш ...нови [re: cиньo мope]  
Автор acid947 (Highlander)
Публикувано24.05.06 19:39



Както и да е... Аз обаче не мога да разпускам в чалга, както и на мач, както и посещавайки всякакви места, на които се появяват кофти типажи..

Абе що ми се струва, че всеки от нас тримата си има мнение и приема чуждите мнения... Да не сме болни от плурализъм?
Дори не можем да поспорим като гледам...




Тема Re: не мога ...нови [re: acid947]  
Автор TeOrEt (бял мишок)
Публикувано24.05.06 21:01



... да се сдържа, ще разкажа за мойте първи стъпки в чалгата:

свети трифон, нова мацка, първа среща. като за начало, в "париж" на бистрица намкойси номер (което е световно неизвестно заведение. обяснението: следобяда на 14-ти февруари, когато на малоумници като мен им хрумва да поканят мацка на излизане, планирането отдавна вече е зарязало лозята и си повръща тихичко в един ъгъл. бтв местенцето е много добро). и таковата ... става ясно, че девойката слуша "стойностна чалга" (за разлика от мен, който смята, че ако ще са гарги, трябва да са рошави и съответно нищо по-меко от черно фередже не признава за музика) и къде ще ходим, къде ще ходим, айде в някой чалгарник.

сядаме си ние в чалгарника, слушаме си стандартния репертоар (естествено, аз тогава не знаех, че това е стандартния) и по едно време една компания застава зад нас. голяма компания. много и все яки момчета. повечето от тях бодигардове или там както се казват. и всичките се оглеждат нервно, все едно ей сега ще додат лошите с АК-тата да ги изпонатръшкат. много приятно усещане да стоиш до въпросната компания и да чакаш да се появиш в утрешния жълт труд в ролята си на цивилна жертва . лошите не дойдоха, ама мацката по едно време ми пошепна ... абе тоя тука е известен наркодилър, пък оня там е намкъв си на едно бивше гадже. уупс . имам предвид УУУПС (или, понеже днес е денят на светите братя и не бива да използваме чуждици, ОПАААА). ей

илюстрира степента на ООООПААААА-то.

въобще - веселба!

заключението: за награда, че оцелях, че всичките ми крайници оцеляха, с ненарушена цялост, към края на вечерта девойката ми даде да разбере, че много умее да се целува.

голям съм фен, мисля, че стана ясно.

заеби кучето ... зъл стопанин!

Тема Re: не мога ...нови [re: TeOrEt]  
Автор acid947 (Highlander)
Публикувано24.05.06 21:08



Лелеееее...
Аз в тоя "Париж" ходех често като беше кафе... и една вечер идват там някаква компания... и Любо от "Те"... и аз му разправям - бе тебе съм те виждал по телевизора... и стана страшен купон после - замъкнаха ме в сградата на ВМРО на пиротска - в мазето й имаше някаква кръчма... ама не е ебах... май...




Тема Снощи имашенови [re: young_lord]  
Автор Ocoroвeц (alter ego)
Публикувано24.05.06 21:14



брутално много абитуриентки в заведението, само ни пречеха да пием. Дойдоха с едни момчета, тръгнаха си с други, даже искаха да награбят и колегата, но го спасих, че имахме да довършваме водка.

Инак - да, зависи от клуба. Е, в "Червило" например трябва да си доста солиден и няма да стане, но пък

само трябва да влезеш вътре. Само. Никакви филми няма тук, това е реалността.

Дорога невоздержанности и излишеств ведет к храму мудрости

Тема Re: За дискотеките и свалкитенови [re: another_boabab]  
Автор kotaranko (хулиганко)
Публикувано24.05.06 21:50



Ха! Аз съм забелязвал обратното За повечето жени одобрението на прителките понякога е по-важно от всичко друго

Сладолед N=5



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.