Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:02 25.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: За дискотеките и свалкитенови [re: Pablo]  
Автор cиньo мope (новак)
Публикувано23.05.06 19:19



Според мен ти или не ходиш често по дискотеки или отиваш там и чакаш едва ли не да дойде някоя страхотна мацка и да те грабне. Не че е невъзможно, но не се случва често. По-добре е следващия път като си харесаш някоя първо се огледай дали е свободна. В повечето случаи това си личи. След това и поръчай едно питие. Така тя се чувства поласкана, че някой непознат я сваля. След което на някой готин блус стани и я покани и тогава ще чуеш и гласа й и ще усетиш тялото й. Ако си й допаднал/то си личи още по време на танца/ се премести на нейната маса или тя на твоята. До края на вечерта става ясно дали ще ти пусне или не.



Тема Re: За дискотеките и свалкитенови [re: cиньo мope]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано23.05.06 19:31



хаха ама ти вярно си нов, щом не знаеш, че бате ти Пабло е неотразим пич, около него е валявица от мацки, едва смогва да задейства филтрите, та да отсее само каймака

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!


Тема Re: За дискотеките и свалкитенови [re: young_lord]  
Автор Gripen ()
Публикувано23.05.06 19:48



Абе стават си нещата ама требе четене по другите теми .... тва походка, танци, формата на лицето и циците - познания требе

Иначе ако искаш да си сигурен - водиш си момата и немаш проблеми

Иначе си прави купона па като ти се доебе се огледай - ако в настроение и ти е гот и си запалил пламачето те жените дето са склонни нема да ти откажат ....

И един съвет - не си разваляй купона за едно потенциално чукане - нема сми но вий един готин флирт никога не пропускай душевната чекия понякога е за предпочитане



Тема Re: такива неща стават само по филмитенови [re: young_lord]  
Автор angela_hell (непознат)
Публикувано23.05.06 21:17



е, аз откога говоря, че си живея във филми...



You look so fine
I wanna break your heart
And give you mine...


Тема Re: За дискотеките и свалкитенови [re: young_lord]  
Автор kotaranko (хулиганко)
Публикувано23.05.06 21:18



Реално е. Забивки стават къде ли не. Защо не и там? Но ако ходиш от мома на мома, като цветарка, шанс нямаш
Жените сами си избират харесат ли си някой в заведение.
Една от най-елементарните хватки е, никога да не ходиш на заведение без жена. Хората са глупавички в болшинството си, и дори да не са, не надвиват животинското у себе си и най-долните си страсти, като завист и съперничество ...
Жените обичат мъжа да е харесван от други жени, но по принцип, да разчиташ на заведение за момиче е тъпо! Майната им на тия вътре ... Отивай там да си гледаш кефа и не се занимавай с глупости.


Сладолед N=5

Редактирано от kotaranko на 23.05.06 21:19.



Тема Re: За дискотеките и свалкитенови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Pablo (krustnik)
Публикувано23.05.06 21:36



laskaesh me,prosto si imam svoi char,ne sum neotrazim i ne vali ot macki porkai men,prosto az obicham samo edna i ne me vulnuvat ostanaliteA kolko jeni sa me riazali ti do tolkvoa nemojesh da broish

Jivei taka che kato umresh i grobarite da plachat na groba ti


Тема Re: За дискотеките и свалкитенови [re: Pablo]  
Автор cиньo мope (новак)
Публикувано23.05.06 21:51



За твое сведение последния път като ходих на дискотека беше преди няколко дни и там си имаше и блусове. Явно с теб се разминаваме в заведенията в които ходим. Това, че си ескперт по темата е добре. Но не твърди такива глупави неща, че не се пуска блус или че мъжът не черпи момичето което е харесал.



Тема Re: За дискотеките и свалкитенови [re: kotaranko]  
Автор another_boabab (член)
Публикувано23.05.06 22:00



"Жените обичат мъжа да е харесван от други жени..."
а при мъжете не е ли така
имам приятелче, което си търси жена, с която като влезе в кръчма напр. трябва да бъде забелязана и харесана от там присъстващите, мъжете да гледат със завист него, а жените нея.
и знаеш ли какво стана....още живее при майка си самотен



Тема Re: За дискотеките и свалкитенови [re: cиньo мope]  
Автор Pablo (krustnik)
Публикувано23.05.06 22:06



Ne sum kazal che mujete ne cherpait jenite ,kazah che az ne cherpia tova che ima baluci koito si mislait che kato pocherpiat jenata i tia shte se pochuvstva dlujna da im pusne si e drug vupros,az sum gord chovek nemoga da se unijavam taka,mene me haresvat zaradi mene si nezaradi tova kakvo pia ili kvo i kupuvam,az ne cherpia vsiaka jena,harcha pari ama za specialni jeni,nemoa za nekva nepoznata da dam stotinka i pak sum si bil jelan,vsichko idva ot izluchvaneto skupa,az sum ot varna ti otkude si??????vuv varna ne puskat blusove ili ti hodish v nekoia kvartalna dupka shtoto az po kvartalite ne hodia

Jivei taka che kato umresh i grobarite da plachat na groba ti


Тема Re: За дискотеките и свалкитенови [re: Pablo]  
Автор cиньo мope (новак)
Публикувано23.05.06 22:12



Това от къде съм не е толкова важно а дискотеките в които ходя не са квартални. Това което мислиш за себе си не е лошо, но не виждам къде е проблема една свалка да тръгне от едно питие. Тук не говоря за жените които за едно питие са готови да ти пуснат - те си имат други имена. Всичко зависи от това има ли привличане от пръв поглед или не. Но всеки си има право на мнение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.