Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:46 29.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема зависи дали...нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано21.05.06 17:27



За мен лично омразата към жена, с която съм делял едно легло е принципно недопустима. В двата случая, когато се развалиха отношения със сексуални партньорки аз определено не бях виновната и активна откъм враждебни действия страна. Лошото става тогава, когато не е имало никаква сексуална интимност и при такова едно положение внезапно се развалят отношенията. Когато съм имал сексуална връзка с жена върху нея пада такъв щит, че наистина много трябва да прекали, за да се скараме. Ако обаче не сме имали никакъв секс, а просто се познаваме и ми извърти някакъв макар и дребен номер примерно тенекия особено на първи срещи обезателно се стига до връщане на топката с лихвите.



CC Catch Germany



Тема Re: Омразата към бившето гадже -мит или действителнови [re: HAДEЖДA™]  
Автор bushido (light)
Публикувано21.05.06 17:52



винаги ми е интересно да разбера как я кара бившо гадже , изобщо не мразя, това ще е все едно да мразя част от себе си.
за всеки човек, към който съм имала тръпка, пазя топли спомени и затова тези хора са ми мили .

When you are going through hell, keep going!


Тема Re: Омразата към бившето гадже -мит или действителностнови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Hot_ice (злобка)
Публикувано21.05.06 19:33



за мразене - не го мразя
просто е спрял да съществува за мен и не виждам никакъв, ама никакъв смисъл от учтиви разговори
не го плюя, напротив, ако има нещо хубаво да се каже за него - казвам го като факт, ама дотам
обаче да тръгна да се интересувам жив ли е, умрял ли е, зле ли е, добре ли е - тц, няма такива неща
е, ако го срещна, бих го поздравила, естествено, но толкова, ако пита как съм - добре съм, благодаря, надявам се ти също и тоооолкоз
повече от елементарно възпитание не смятам че му се полага, и то ако няма накъде да мърдам

п.п.обаче говоря за наистина бившо гадже, където грам емоция не е останала - всичко е изживяно и закопано - и сантименталните спомени, и чувствата, та дори и собствената ми злоба

Нищо не е такова, каквото изглежда, че е.


Тема Re: зависи дали...нови [re: FileO99]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано21.05.06 20:27



Виж забелязала съм някаква закономерност ли, как да го кажа не знам, ама определено по-често се случва именно виновнара за раздялата страна да почва с враждебните действия.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!


Тема ревност от автомобил?нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор File^99 (оперативная )
Публикувано21.05.06 22:55



Рядко но понякога истински виновната страна може да бъде провокирана от даден тип неадекватно поведение на иначе коректната страна и така става още по-сложно. Например най-красивото ми гадже с невероятна визия и една глава над мен не можеше да понася педантизмът ми при шофиране и поддръжка на колата. Получи се нещо като ревност от нейна страна към автомобилът ми и това провокира доста голямо зверство към личността ми. Разбира се имаше и куп други дребни причини, обаче в един момент тя си помисли че държа на немското чудовище повече от нея. Това разбира се не беше вярно но тя едва ли ще го разбере някога.



CC Catch Germany Germany



Тема Омразата е проява на слабост и страхнови [re: HAДEЖДA™]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано21.05.06 22:59



Ако някой се страхува от мен или пък е по-слаб, позволявам му да ме мрази след като се разделим, щото съм ларж. Ама аз не мразя.

Стига простотии бе, тате!


Тема Re: Омразата към бившето гадже -мит или действителностнови [re: HAДEЖДA™]  
Автор B.лaxyдзи пocлeднa вepcия (путколюбeц)
Публикувано21.05.06 22:59



неам време сили и нерви за сложни чувства като омраза, гняв, желания да и презгризя врата ... има толкова нови срещи пред мен и толкова малко време - каквото било било ...
хайде да рзучаваме нови вагини.

щастлив


Тема Re: Омразата към бившето гадже -мит или действителностнови [re: B.лaxyдзи пocлeднa в]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано21.05.06 23:04



разучавай ги бее, аз нещо по вагини не си падам, нови к*рове разучих

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!


Тема Re: Омразата към бившето гадже -мит или действителностнови [re: HAДEЖДA™]  
Автор B.лaxyдзи пocлeднa вepcия (путколюбeц)
Публикувано21.05.06 23:07



наденце сладка моя - нещата резко завиват в посока да разучиш моя к*р (звездичката е у) що да се дърпаме сладка моя!

щастлив


Тема Re: Омразата към бившето гадже -мит или действителностнови [re: B.лaxyдзи пocлeднa в]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано21.05.06 23:11



Готово бе скъпи, ама нали не си в България

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.