Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:53 27.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Ей, дали верно?нови [re: paзбиpaм]  
Автор Ocoroвeц (alter ego)
Публикувано24.05.06 21:39



Како, обра пода с нас, ама не може за всичко да сме виновни.

Дорога невоздержанности и излишеств ведет к храму мудрости


Тема деде-деде,нови [re: paзбиpaм]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (НКМП-2UNlimited)
Публикувано24.05.06 21:42



не така,ай са,те точно па гъбичките най-млако се предават по полов път. Или , за даима компроми-поне НЕ само полов път,м?

Искам да използвам случая,да поздравя всички фенове на ЦСКА, с ДОСТОЙНОТО завършване на сезона им,с ОСКВЕРНЯВАНЕТО на НАЦИОЛАНИЯ стадион "Васил Левски", с и това че омерзиха най-БЪЛГАРСКИЯ празник-24 май! Честито ЧЕРВЕНИ ШАМПИОНИ, живи и здрави да сте,догодина да се изколите взаимно!

И, както казах по-горе-"завършване на сезона им",защото, ако аз бях футболист на ЦСКА , то щяхда откажа да доиграя последите 2 къга от шампионата,момчета,мисля,че си свършихте работата! Адио рио,Честито Евроучастие, Локо София,напред Железни Бригади!

NATO- Chorjavon....


Тема Re: Ужас,нови [re: paзбиpaм]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано24.05.06 21:45



Гъбичките съвсем не се пренасят само от партньора. Можеш да си ги пренесеш сама на себе си.
А пък възпаление гъбично вече можеш да получиш след употреба на антибиотици, кортикостероиди, лекарства, които потискат имунната система, липса на витамини, гаден сапун и бельо и още безброй неща, дето нарушават флората



Тема Е ненови [re: Ocoroвeц]  
Автор paзбиpaм (откачила)
Публикувано24.05.06 21:45



може, то си е един нескончаем кръговрат на Джурасик-парка между двата пола, ама Непукистчето леко ме провокира.



Тема Знам,нови [re: Salem]  
Автор paзбиpaм (откачила)
Публикувано24.05.06 21:48



знам! В какъв потрес бях аз след една сериозна гнойна ангина!



Тема затова-антибиотика-нови [re: paзбиpaм]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (НКМП-2UNlimited)
Публикувано24.05.06 21:51



винаги с витамин Б /невробекс по-добре!
А не прчи и с малко таблетки низорал, ако знаешч,е точно от тоя натибиотик има опасност да получиш поразии.
Да живее ДОКСАЦИКЛИНО,Аааааааааааахахахахах

NATO- Chorjavon....


Тема Re: затова-антибиотика-нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор pipilona (новак)
Публикувано11.06.06 16:39



абе кви са тия антибиотици егати и фантазиите....хората които не правят редовен секс имат фантазииии..



Тема ми пиле,нови [re: pipilona]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (НКМП-2UNlimited)
Публикувано11.06.06 19:05



понекога се налага да се пие антибиотик,когато човек се разболее от разни тежки болести,но и аз съм против де,обаче...
Виж са, медицинита е малко спорна наука,като отвориш учебника на половината болести пише- изход летален,на другата пише ,че лечение още не е установено. Надеждата ми е в такива типове като соговеца,те да пренапишат учебниците



но хирургуятаи антибиотика=грешка нямат!

Холандия - Сърбия (&Монтенегро) 1:0

Тема Re: ми пиле,нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор Ocoroвeц (Петър Осоговец)
Публикувано11.06.06 19:19



точно аз. Има къде къде по-умни глави, но идеята с пренаписването не е лоша. Ама не заради противоречията. Медицината не е точна наука, не е математика. Нормално е да има противоречия, различни мнения и прочие.
Да не говорим, че тук има доста доктори, просто не се изявяват.
Аз пък съм още млад, лесно се паля и искам по-малките да се образоват. И не само те.
В тая държава, където малките са тъпи и неграмотни, аналният секс е тривиа за тях на 14 години, а наркотиците и алкохола са приятели, поне можем да образоваме. Как за 6 седмици по АГ не видях един аборт на жена над 20. Може да съм имал и кофти късмет, не знам.




---
Igne Natura Renovatur Integra

Тема Re: ми пиле,нови [re: Ocoroвeц]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (НКМП-2UNlimited)
Публикувано11.06.06 19:24



точно така,аз те подкрепям!
Да започнем с пиполина,тя иска забременяване?
ако е на подходяща възраст....да помагаме

Холандия - Сърбия (&Монтенегро) 1:0



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.