Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:35 16.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Романтика и секснови  
Автор frontman_pv (непознат )
Публикувано19.05.06 10:54



Разговор с една дама вчера ме накара да се замисля върху горните неща.
Наричали са мен "непоправим романтик" и веднъж е звучало като "осанна", друг път като "разпни го". Опитвам се да потъся паралели, да открия някаква връзка, да намеря отоговор на въпроса дали това е предизвикано от обстоятелствата или при еднакви обстоятелства простия факт, че насрещани стоят различни индивиди, води до различни резултати. За сега не успявам...спомените ми изневеряват. Може би вие ще помогнете да се сглоби картинката.
Та започнах от това и се завъртя една филосовия....
Имат ли общ двете неща или първото е за съседния клуб?
Ако мачото, който ви е подмокрял само като го видите ви заведе на терасата и ви заговори за звездите, ще убие ли това всичкото удоволствие или пък в опредлен момент може да го наелектризира допълнително изживяването?
А ако кавалера, който ви е поканил на верчеря в уединен ресторант край реката, ви дръпне в тоалетната, смъкне ако има нещо за смъкване и го удари на "екшън", ще пулучи прорезни рани 2-ра степен по гърба или ще го изтреляте с шамар (или не дай боже изящно дамско коляно по мъжествеността) там от където е дошъл?
Аз мисля, че любителките на мачото понякога (колко често вие ще кажете) посягат към романтичната душа зад съседната врата.
Както и обратно при вида на мачото дето достави консумативите в офиса всички мисли за романтика да будат пометени, а между краката да се надигне нещо с силата на цунами...
А ако на 33-тата секунда вече знаете че ще го вкарате в леглото си един романтичен жест в каква посока ще тласне нещата?
Има сигурно още една камара въпроси...чувствайте се поканени. Една добра дискусия надявам се няма да е излишна.
Просто не ми се мисли вече...
Петък е... и вие не му мислете много!
Приятен уикенд на всички.
Бира (водка, мастика, кой каквото предпочита), секс и рок'н'рол,
за да се знае кой е силния пол!



Тема Re: Романтика и секснови [re: frontman_pv]  
Автор unlimitted (на границата)
Публикувано19.05.06 11:22



Комбинацията между романтика и перверзност е най-доброто! Да ми напише стихче и да ме чука здраво! - уф изпростявам....спи ми се - затова

блазе ти, ако си от тези, за които ми пука


Тема Re: Романтика и секснови [re: unlimitted]  
Автор frontman_pv (непознат )
Публикувано19.05.06 11:59



Да ти напише стихче и да те чука здраво или докато те чука здраво да ти рецитира стихче?



Тема Инови [re: frontman_pv]  
Автор paзбиpaм (откачила)
Публикувано19.05.06 12:09



двата варианта се приемат!



Тема Re: Романтика и секснови [re: frontman_pv]  
Автор unlimitted (на границата)
Публикувано19.05.06 12:14



ааааааааа докато чука - да не се разсейва! ))))))

Добре де - наистина мисля, че романтиката и перверзността са уникално задоволяваща комбинация))) - с щипка цинизъм ( тук не ми се пише за дълбоката връзка между романтика и цинизъм ), с щипка свян...сексът хем усещане, хем очакване....ейййййй размазах се вече)))

блазе ти, ако си от тези, за които ми пука


Тема Няманови [re: unlimitted]  
Автор paзбиpaм (откачила)
Публикувано19.05.06 12:17



да ми правиш психологически портрет, ей!



Тема Re: Романтика и секснови [re: unlimitted]  
Автор frontman_pv (непознат )
Публикувано19.05.06 12:22




Добре де! Разбрах какво имаш предвид.
Исках просто да уточним този "технически" детайл - дали написаното стихче води до здравото чукане или говорим за взривоопасен коктейл от двете!
Гледната ти точка ми хареса!



Тема Re: Романтика и секснови [re: frontman_pv]  
Автор cтиxия (пожар)
Публикувано19.05.06 12:31



Да ти кажа...мен ще ме подразни ако мачото ми говори разни розовки неща, аз като цяло съм анти романтичка, но проблема в несъответствието идва от това, че този мъж е за секс и това е!Нищо повече!Никакви звезди, луни, те развалят пейзажа на чисто сексуалната връзка.
От друга страна, да речем партньора към който изпитваш най-нежни чувства се държи малко по-грубичко,ако се прескочат сладките и омайни прикази , няма да имам нищо против!
дано си ме разбрал

Звездите никога не се страхуват,че ще ги помислят за светулки!


Тема Re: Романтика и секснови [re: cтиxия]  
Автор frontman_pv (непознат )
Публикувано19.05.06 12:44



Разбрахте, пироманке!



Тема Re: Романтика и секснови [re: frontman_pv]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано19.05.06 12:52



Уф, затрудних се с отговорите, защо ли, хм.

Абе и двете ми се виждат всъщност един добър развой на нещата (на теория, на практика не знам). Защото си мисля, че таман когато е започнало да ти писва от нощното небе и звездите, едно залостване в тоалетната ще има освежаващ ефект, както и обратното. Пък аз се отегчавам дори от това всяка сутрин да казвам "добро утро", камо ли да слушам или върша с някого Винаги едно и също


Grеy... these rainy skies
tomorrow will be blue



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.