Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:08 18.10.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Какво ново за вас?нови  
Автор unlimitted (на границата)
Публикувано19.05.06 04:24



Нещо ме е хванала щръклицата и между чертаенето и смятането по нощите - да взема да попитам)
Какво ново разбрахте за себе си в клуба? Нещо, което досега не сте знаели или може би сте се съмнявали...Нещо, което ви е цапнало по главата, четейки тема или някой клубар е споделил относно вашият образ/лик....
И си казвате - лелееееееееее супер или майкооооооооо ужас....И после лекичко се замисляте и кимайки го приемате...

оффф...домързя ме повече...мисля разбра се кво питам

Да почна първа с новостите:

- показна съм - ей тва 3-ма ми го споделиха)))
- предпочитанията ми да контактувам повече с мъжкия пол са на път да бъдат разколебани
- убедих се, че точки а,б,в и г не са ми дадени свише и не съм единствена
- може би някой ден ще пробвам с жена ...поне не ми е толкова неприятна идеята вече)
- абсолютно не вярвах, че говоренето за секс може да събере много готини хора на едно място....с ужаааааааааасни предубеждения бях към умствените и психическите състояния на клубаруващите тук
- липсва ми твърдост в много неща...
- мързелива съм в секса ( тук дълго не исках да кимна )
- умерено грубите игри ме възбуждат
- не изпитвам никакъв сексуален гъдел от четивото конкретно, а повече от автора, както и никакво интелектуално удовлетворение от конкретен човек, а само от четивото, това го проверих старателно - и в реала е така, а не съм знаела - обещавам да се изповядам и да потърся психиатрична помощ)))
- и се убедих, че вятър ме вее на бял кон, но това не е ново

Айде стига толкова)))

блазе ти, ако си от тези, за които ми пука


Тема Аз научихнови [re: unlimitted]  
Автор DVD ()
Публикувано19.05.06 07:59



че съм бил голям наивник (това би трябвало да означава че вече не съм)



Тема Re: Какво ново за вас?нови [re: unlimitted]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано19.05.06 08:20



Първо и аз като теб разбрах за себе си, че съм абсолютно креватно дърво, на всичкото отгоре с куп телесни недостатъци, в сравнение с масовата сексоговоряща жена. На следващия етап стигнах до извода, че може би все пак съм мокро дърво, в смисъл, че ле-е-еко се огъвам. Имах етап на промяна, когато попивах много и чужди мнения, след което последва етап на вкостяване, в който се върнах към старото си аз. Накратко- нищо ново. Все съм си същия човек, ама с повече информация.

Стига простотии бе, тате!


Тема Хм... за мен ли...нови [re: unlimitted]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано19.05.06 08:59



Аз напоследък рядко чета и пиша тук, за разлика от преди.... но в началото, като влязох в клуба, това което открих с не малка изненада за себе си беше че:

- имам далеч по-голям опит, отколкото съм предполагала - преди не съм имала с кого да се сравнявам.

- познавам тялото си и го ползвам като инструмент за удоволствие, много повече отколкото е било преди 15 години примерно, въпреки, че тогава същото това тяло е било къде, къде в по-добра форма - този аспект на нещата ме изненада.

- има страшно много комплексирани, живеещи в изолация и незадоволени мъже на белия свят - не по малко от жените - преди мислех, че пропорцията е обратна.

- имам конкретни предпочитания в секса, които доста други хора - мъже и жени нямат / уви, дори и в този клуб.../, но пък тангенциолно на клуба, проследявайки някои линкове - открих, че съществуват и индивиди с още по-странни желания... и то съвсем реално.

- и най накрая - кой ли път отново се убедих, в нещо което знаех отдавна - че умните и добре използващи втората сигнална система мъже / и жени/, ме възбуждат, независимо как изглеждат.

Non nova, sed nove.

Редактирано от Mama Netty на 19.05.06 09:01.



Тема Re: Хм... за мен ли...нови [re: Mama Netty]  
Автор ClownTown (лидер)
Публикувано19.05.06 09:05



- има страшно много комплексирани, живеещи в изолация и незадоволени мъже на белия свят - не по малко от жените - преди мислех, че пропорцията е обратна.

Мъжете са повече,жените винаги намират с кого да си го набутат

All rights reserved


Тема Всъщност....нови [re: ClownTown]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано19.05.06 09:12



прав си, за съжаление - и аз мисля така, но не ми се щеше да го заявявам направо, за да не обидя мъжката аудитория...
И знаеш ли... възраста няма значение, дори и при мъжете...
Има мъже на 45 и кусур, които чукат повече и "по-успешно"от някой 25 годишен.
Този факт не престава да ме учудва.

Non nova, sed nove.


Тема Да,нови [re: unlimitted]  
Автор paзбиpaм (откачила)
Публикувано19.05.06 10:11



за три и половина години доста неща ме цапнаха по главата и сега ще изредя тези, за които мога да се сетя:

- Че съм още по-различна от другите, отколкото вече знаех.
- Че съм още по-срамежлива и дискретна, отколкото си мислех.
- Че съм много потайна. А как рипах само, когато една много прозорлива жена ми го казваше!
- Че съм голям непукист в някои отношения, в сравнение с другите, а в други – точно обратното.
- Че в клуб със заглавие като този мога да открия накуп толкова интелигентни, щури и готини хора, с някои от които имам съвсем реални, чудесни отношения и които вече са част от живота
ми.
Че съм идиот-идеалист. но не ща да се променям. Това наистина си го знаех твърдо и преди.
- Че съм смела в секса и в любовта, че наистина (май) съм сексуален пират, както ме наричаше едно старо гадже и аз много му се сърдех.
- Че неудовлетвореността от секса, сексуалните комплекси и елементарното, повърхностно, копираческо отношение към секса са още по-масови и страшни, отколкото преди съм мислела.
- Че съм голяма, целуната от Господ късметлийка.

Още нещо важно:

Даже и най-умните мъже са отчайващо наивни и слепи за очеизвадно елементарни женски „хитрости” – кавичките слагам, защото за мен не са хитрости, връзват се на нескопосани и уж скрити самореклами, поддават се на манипулации ... абе с две приказки - пречат ми да ги уважавам. Нека не ми се сърдят!

Редактирано от paзбиpaм на 19.05.06 10:51.



Тема Re: Какво ново за вас?нови [re: unlimitted]  
Автор wika (oh well..)
Публикувано19.05.06 10:14



научих, че ако се вържа на възел, а мъжът използва 5, 7ми и 9ти пръст върху 18та чакра, се постига невероятно духовно сливане

а сериозно - че жената се учи да свършва; и това го научих в най-важния възможен момент, когато бях започнала да се депресирам комплексирам и т.н.
Та оттогава се забавлявам много повече..

лош, лош дир...

I was feeding on the need for you to know me
Devastated at the rate you fell below me


Тема ми то, освеннови [re: unlimitted]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано19.05.06 10:44



да станеш лесбийка след контакта, дори само виртуален, с мъж като мен, какво друго ти остава ?!?!?!




Тема Re: ми то, освеннови [re: Kиpo]  
Автор unlimitted (на границата)
Публикувано19.05.06 10:55



А ти какво разбра ново за себе си?

Как виртуален, нали съм ти любовница....Не се кахъри - ще ти я пусна и на теб девойката...само да я харесам))))

блазе ти, ако си от тези, за които ми пука



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.