Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:49 07.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: не бреееееееее ...нови [re: ШEПOT™]  
Автор B.лaxyдзи пocлeднa вepcия (путколюбeц)
Публикувано18.05.06 11:51



абе ако се налага пеперуди. тъй или иначе иска да я запознае с ядосания си звяр ...

щастлив


Тема Re: не се разстройвай де,нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор Бoляpka_cвeтлo ()
Публикувано18.05.06 11:51



като пораснеш и се ожениш, защото човек и добре да живее - се жени, ще разбереш, че явно става дума не за случайна покана, не за случайни хора, а хора, които се познават, били са заедно, и се стига до момент на такъв вид покана, И пак въпросът ми си остава: Защо един мъж ще го направи? Упорствам, защото ти си от мъжки пол и ще уважа мъжките мнения / и женските, разбира се, но те ме подкрепят в мисленето и са готини/, нали тяхното мислене проучвам

Животът е кратък, а младостта - още по-вече


Тема Re: Когато мъж покани жена у дома си,нови [re: acid947]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано18.05.06 11:51



Бе ти ни изкара пълни параноички беее.Честно да ти кажа, като се върна от някакво отсъствие в къщи, определено не хващам лупата да търся косми, нито почвам да ровя в пералнята. А и все си мисля, че и ако мъжа е човек на място, след гостуването на дамата ще се постарае да не остават следи.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!


Тема Re: не бреееееееее ...нови [re: ШEПOT™]  
Автор songbird__ (tranquility)
Публикувано18.05.06 11:52



да бе и цяла вечер ще препарират една и съща пеперудка на една и съща игла хахахахахахахаа

А как си трезвен и хладен, като сиво зимно утро, когато нямаш никаква страст.


Тема Re:нови [re: B.лaxyдзи пocлeднa в]  
Автор Lychezara ()
Публикувано18.05.06 11:52



Защо да е ядосан ?





Тема Re:нови [re: Lychezara]  
Автор B.лaxyдзи пocлeднa вepcия (путколюбeц)
Публикувано18.05.06 11:54



ми трябваше ми прилагателно за да предам емоционалния заряд на срещата.

щастлив


Тема От коенови [re: ПACTЪPMA]  
Автор paзбиpaм (откачила)
Публикувано18.05.06 11:56



ни идват проблемите? От това, че сме недоверчиви? Това ми качество, въпреки, че с него не се живее лесно, само ме е ПРЕДПАЗВАЛО от проблеми.
Боли ме мен **** за риска, който той поема, мен ме интересува аз да не бъда набъркана в цялата каша.



Тема Re:нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Lychezara ()
Публикувано18.05.06 11:56



Не е толкова лесно. Аз веднъж си бях загубила червило, явно е паднало от джоба ми при малко по-бурни ...
Следващия път ми се изхлузила една тънка златна гривничка, докато правех френска. ... Как се оправяше тоя човек не знам .





Тема Re: Когато мъж покани жена у дома си,нови [re: Lychezara]  
Автор Бoляpka_cвeтлo ()
Публикувано18.05.06 11:57



Просто ти не обясни добре, даже никак, началните условия, за това става въпрос ...

ми аз исках да разбера, защо един мъж ще кани жена у дома си, в какви случаи може да стане, защо най-вече го прави....как се търкува такова поведение..... май такова бях написала, но вие ме провокирахте и сега - аз виновна

Животът е кратък, а младостта - още по-вече


Тема Re: не се разстройвай де,нови [re: Бoляpka_cвeтлo]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (НКМП-2UNlimited)
Публикувано18.05.06 12:00



ами не,разстройвам се,че не уточняваш нищо в началото,и кипи безполезен труд и мисловен шпроцес,а това за мен си е мъчение,знаеш
ами иска близост човекът Още повече,че ти упорито пропускаш подробността колко точно са близки отношенията им? С риск да се потретя- все едно аз да те питам,защо един мъж ще звъни на една жена в 15чл. следобед? Какво иска? Но без подробности да давам))
Та на въпроса- иска близост,нормално е,очаква нещо, според мен е постъпил деликатно и правилно. Е,да,можел е на вечеря-в ресторант,нали? Хехе, а може пък вкъщи-всичко сам той да приготви и зарадва момата??! Да направи впечатление

NATO- Chorjavon....



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.