Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:17 07.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: помисли за следното:нови [re: DVD]  
Автор Бoляpka_cвeтлo ()
Публикувано18.05.06 23:22



първия вариант звучи: на равни начала, поставени взаимоотношенията, неутрална обстановка, нужно е само присъствието и на двамата. Няма жертви, няма превилигировани.
Вторият вариант е доста противоречив за мен, това ме тормози, защото цял ден коментираме, в моята глава минаха вашите мнения и се опитвам да вникна в съдържанието на всяко. В момента съм на мнение, че вложеното старание вкъщи, носи в опрелена степен зависимост за бъдещи пироди, просто се усложняват нещата, а може би не е нужно....продължавам да мисля

Животът е кратък, а младостта - още по-вече


Тема Re:нови [re: Lychezara]  
Автор acid947 (Highlander)
Публикувано19.05.06 01:32



Не познаваш мъжете драга... Сори - ама аз не мисля, че мъжете си завъждат "приятели" за подобни случаи...





Тема Re: Не знамнови [re: Бoляpka_cвeтлo]  
Автор Opфeй (Evrydickin)
Публикувано19.05.06 11:07



Да не забравиш тубичка със гел.
Ако получиш изодзад шрапнел.



Тема Re: знам си аз!нови [re: Opфeй]  
Автор Бoляpka_cвeтлo ()
Публикувано19.05.06 12:20



Траекторията непременно ще позная,
шрапнелът аз ще обуздая,
с познание ще го извая,
пък....където му излезе края!

Животът е кратък, а младостта - още по-вече


Тема Re:нови [re: acid947]  
Автор Lychezara ()
Публикувано19.05.06 14:07



Може да ти помогне стар приятел като казва всеки път,че сте били заедно, а не да "завъдиш някой с такава цел". Ама ти пък съвсем без въображение го изкара ...





Тема Re: знам си аз!нови [re: Бoляpka_cвeтлo]  
Автор Opфeй (Evrydickin)
Публикувано19.05.06 14:15



Ще обуздаеш бързо ти шрапнела.
Щом вкараш го във тъмната пандела.



Тема Re: сигурно ...нови [re: Бoляpka_cвeтлo]  
Автор TeOrEt (бял мишок)
Публикувано19.05.06 19:06



... ще иска да я наебе, защо иначе да я кани. ама може и просто да иска да си изкара една приятна вечер, в случай, че се окаже, че тя не желае да бъде наебана. или пък иска да демонстрира какъв велик готвач е. или му е самотно и се радва на компания. а може да има страхотна колекция от марки, с която иска да се изфука. или пък нов стик за голф...

дай го мъжа насам, ще го подложим на щателен разпит и ще ти кажем дали има намеренията му са почтени.

заеби кучето ... зъл стопанин!


Тема Re: бляк ...нови [re: лeтeн_дъжд]  
Автор TeOrEt (бял мишок)
Публикувано19.05.06 19:12



... да разбирам ли, че предпочиташ покана за хотел пред покана в къщи?

не бих завел мацка на хотел (освен следните 2 случая: (1) хотелът е на далечен остров в карибите, примерно; или (2) е ясно, че ще има секс, ама тя настоява за хотел). не поради стисня - гадно ми звучи.

заеби кучето ... зъл стопанин!


Тема Re: Когато мъж покани жена у дома си,нови [re: Бoляpka_cвeтлo]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано20.05.06 03:10



може би иска да и покаже колекцията си от хербарии....

TERROR INCOGNITA


Тема Re: йеснови [re: troy@]  
Автор kotaranko (хулиганко)
Публикувано20.05.06 03:15



Колко лесен щеше да е живота, ако хората си говореха направо. Край на загубеното време, недоразуменя и простотиите Утопия ...
хммм .. Покана за секс към някоя с която не съм правил?! Неееееееееее...

Сладолед N=5



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.