Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:11 07.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Когато мъж покани жена у дома си,нови [re: Бoляpka_cвeтлo]  
Автор Meдб (Мейви)
Публикувано18.05.06 14:05



Сакън! Не замезвам с човеци, все още...

Ако щеш вярвай, но има такива Агенции.
На подобна агенция съм чела сайта. Винаги имат под ръка зашеметителна версия. Направо са като Отряд за бързо реагиране.

П.П. за да съм в крак с темата (агенцията беше лирическо отклонение), имам си условие: Ако някой, някога ще ме поканва...няма да приема къщно рандеву. Ако ще къщата му да е палат. Казах!



Тема Re: Вариантите са два:нови [re: dalya_night]  
Автор DVD ()
Публикувано18.05.06 14:31



"Мъж на средна възраст, улегнал, с положение в обществото и професията" - не ми прилича да няма пари за хотел

възможно е разбира се причината да е тази която ти казваш, но ми се струва по-малко вероятно...



Тема Re: Вариантите са два:нови [re: dalya_night]  
Автор Бoляpka_cвeтлo ()
Публикувано18.05.06 14:36



диверсант на ослушване ,

еее ти уби рибата, ако беше сложила и марш на скок, това от войниклъка съм го чувала, не съм била войничка, щеше да е супер картинка

Животът е кратък, а младостта - още по-вече


Тема Re: Когато мъж покани жена у дома си,нови [re: Бoляpka_cвeтлo]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано18.05.06 14:49



виж...да ти кажа от опит...мъжете не гледат на семейното огнище, така както ние. няма нищо особено специално в този знак...

Сега в пустинята бушува дъжд...

Редактирано от rainy_season на 18.05.06 14:50.



Тема Re: Вариантите са два:нови [re: DVD]  
Автор unlimitted (на границата)
Публикувано18.05.06 14:52



Някакво усещане за уютност.....което обаче обикновено се разминава с нейното....
Или най-тъпото - жена му ще се обади на ДОМАШНИЯ телефон да го провери дали си е в къщи

блазе ти, ако си от тези, за които ми пука


Тема Re: Когато мъж покани жена у дома си,нови [re: Бoляpka_cвeтлo]  
Автор Dogbrand (Срамежлив)
Публикувано18.05.06 15:13



Ами ще те чука в тях, и не го е мислил кой знае колко, аз ако бях и аз щях да те отпера на домашен терен, не че нещо ама повече уют има. А аз ако бях мъж в положение в обществото не бих рискувал да имам любовница. Това компрометира, а в България все още не сме разчупени до това ниво. А за мислене нищо не си мисли, чуди се каде да те чука:)

Любопитенн странник!


Тема Re: Когато мъж покани жена у дома си,нови [re: Dogbrand]  
Автор Бoляpka_cвeтлo ()
Публикувано18.05.06 15:24



лелеле , ама аз до сега не съм се чувствала като любовница, ми да, това е нещо ново, аааа аз не искам да бъда ничия любовница!, то за чукането ми стана ясно

Животът е кратък, а младостта - още по-вече


Тема Re: Вариантите са два:нови [re: unlimitted]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано18.05.06 15:26



Ако държи да не създава кофти емоции на любовницата, просто ще изключи стационарен или мобилен

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!


Тема ами обратнотонови [re: Бoляpka_cвeтлo]  
Автор Ckaпaния тъпaнap Джoнcън (нежизнеспособен)
Публикувано18.05.06 15:57



ами обратното? Жена улегнала и дрън-дрън, кани някого и прочия...

Какво си мисля аз ли?

Мисля си - хубава шарка ли ще стане от мен по тапетите, като се върне оня с бренекето...

На мен ми е интересно какво ли пък си мисли жената, дето ме кани... обаче съм свикнал да си мисля, че хората или ЗНАЯТ точно какво вършат, или не знаят, защото са толкова изперкали, че и да им обръщаш внимание върху това и онова, все едно..

А по темата - ами какво да си мисли жената. Ами сигур ще я чука, особено ако жена му я няма, или ще правят тройка, ако жена му е там...

А мъжката психикаМъжът вероятно иска да види ще му отива ли жената на кувертюрата в спалнята. Иска да види дали тръпката с жена му липсва, защото я чука в домашна обстановка, или просто защото чука нея, а не някоя друга...

Редактирано от Ckaпaния тъпaнap Джoнcън на 18.05.06 16:04.



Тема Re: ами обратнотонови [re: Ckaпaния тъпaнap Джo]  
Автор Бoляpka_cвeтлo ()
Публикувано18.05.06 16:15



, свежарско е изказването, особено връзката с кувертюрата
мани майтапа, въпросът е сериозен

какво е бренеке?, прости невежеството ми

Животът е кратък, а младостта - още по-вече



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.