Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:14 13.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Какво не бихте направили?нови  
Автор Бeaтpиkc (Предател)
Публикувано12.05.06 07:09



Какво не бихте направили за човека, когото обичате?
Можете ли да посочите поне 5 неща?

Аз ще започна с моите:

1. Не бих се преместила от Варна
2. Не бих прекъснала контактите с приятелите си
3. Не бих обула 9 сантиметрово токче
4. Не бих се отказала от което и да е от хобитата си

Трябва да помисля още, през това време давам думата на вас!

Вечността е за лудите


Тема Re: Какво не бихте направили?нови [re: Бeaтpиkc]  
Автор vanity (how could she)
Публикувано12.05.06 07:23



Трудно ми е да е преценя какво не бих направила. Колкото и да се познавам, то продължавам да изненадвам себе си. Въпрос на преценка е спрямо конкретна ситуация.
Определено не бих прекъснала контактите със семейството и приятелите си, поне не и за дълъг период от време.

Интересно ми е защо не би напуснала Варна? или България, например?
За мен, мястото, където живея е само временно пребиване, което бих сменила с по-добро или такова, на което ще се чувствам достатъчно добре. Е, сигурно не бих отишла да живея на село, но знае ли човек?!



Тема Re: Какво не бихте направили?нови [re: Бeaтpиkc]  
Автор asFARas (Teller)
Публикувано12.05.06 08:45



това за мен са глупости ...
каквото и да напишем, че небихме направили сега ... може да не се поколебаем да го направим след време ... винаги има теглилки и премерваме ... дали повече обичаме себе си (тоест нещата които "небихме направили") или повече обичаме ближния си ...
ти може и да не си, но доста решения се вземат импулсивно ... не се знае тогава на какъв акъл ще си ...
за точка 2 от твоите неще ще ти кажа, че голяма част от тях сами ще се прекъснат ... мен малко ми е жалко защото бяхме една много голяма и хубава компания ... всички се задомиха (намериха си "сериозни" приятелки) аз тогава само гледах как нещата се случват ... как всеки малко по-малко се отдръпва в света на бъдещото си семейство ... пак се виждаме от време на време, но никога няма да бъде същото ... ето ти още едно доказателство, че нещата просто се проемнят ... както и ние и гледната ни точка ... желаният ни и ... абе отивам да закусвам

обрРквация!!!


Тема Безброй неща не бих направиланови [re: Бeaтpиkc]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано12.05.06 08:57



Ама той и не иска да ги правя, точно защото се обичаме.

Стига простотии бе, тате!


Тема Защото Варнанови [re: vanity]  
Автор Бeaтpиkc (Предател)
Публикувано12.05.06 10:03



Е моят дом, заради това.

Тук е всичко, което познавам и обичам!

Вечността е за лудите


Тема И все пак ...нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Бeaтpиkc (Предател)
Публикувано12.05.06 10:07



Спринтьорке на дълги разстояния, не бягай от въпроса ми

Вечността е за лудите


Тема Re: Какво не бихте направили?нови [re: Бeaтpиkc]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано12.05.06 10:10



Абе, човек като е в първа фаза на влюбване е в състояние да направи цяла камара щуротии, за които впоследствие ще твърди "да не съм луд/а, бе".

Зависи от фазата. Зависи от отношенията между двамата - ако имат уважение един към друг, няма да мерят любовта си с "ама ти не щеш да направиш това за мен, значи не ме обичаш", но и ще си позволяват чат-пат да казват "моля те, направи това заради мен" и... ти ще го направиш.


Grеy... these rainy skies
tomorrow will be blue


Тема Re: Защото Варнанови [re: Бeaтpиkc]  
Автор Sea_man (missing)
Публикувано12.05.06 10:12



Ами и за мен беше, всъщност е, моят дом, Варна, но ето ме на- в Шопландия.Хубав, уютен, широк. подреден, слънчев...
Живот, какво да ти кажа. Никога не казвай "Никога!"!



Тема Уф, замълчи,нови [re: Бpeт]  
Автор paзбиpaм (откачила)
Публикувано12.05.06 10:26



че като се сетя как са ме рекетирали емоционално да правя неща, които не искам...

Редактирано от paзбиpaм на 12.05.06 10:28.



Тема Re: Какво не бихте направили?нови [re: Бeaтpиkc]  
Автор Blue Dog (непознат )
Публикувано12.05.06 10:27



аз бих пожертвал много неща. ако се наложи (а не се налага засега) дори и мястото където живея.
приятелите със сигурност не! но пък и не виждам кой и как ще принуди някой друг и ЗАЩО ще го принуждава да се дели с приятелите си.
хобито неее. обичам си хобито и общо взето това е същността на човека. би било лудост да караш някой да се откаже от това което му е страст.
ама защо трябва някой да гърчи и мъчи любимия си? той просто го е приел и го приема такъв какъвто е.. с приятелите му с хобито му ... иначе един човек ако се промени същия ли ще бъде-този който любимия е открил и е хлътнал???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.