Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:42 03.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Секс сред нищо неподозираща компания?нови  
Автор мeтaлнo kyчe (непознат )
Публикувано13.05.06 13:04



Слувчало ли ви се е? Разкажете?

На мен няколко пъти и страшно ме възбужда!

Веднъж бяхме на гости в едно село в русенско. Домакините ни още не бяха завършили къщата и нямаше легла, та всички налягахме на пода в една от стаите. Беше топличко под завивиките. Още не им се спеше на останалите и говореха за екскурзии в далечни страни. Гаджето ми пък се беше гушнало в мене и докато се усетя члена ми намери пролука в слиповете ми, отместих мъничко нейните бикини и за секунда бях в "бойна" позиция. И двамата свършихме за по-малко от 5 минути. Ама какъв зор беше да не издадем някакъв шум или да не шаваме много... Мисля си, че останалите така и не разбраха какво сме свършили :-)

Същата работа преди две години на плажа в Приморско - гушкане завити с една кърпа за да не изгориме. И хоп...

А веднъж пък бяхме на пикник край Искъра(о). Понеже имаше хора от другия бряг и й го вкарах като само леко отместих късите й панталонки й бикините, вадейки го също от крачола си. Отстрани изглеждаше все едно че е седнала в мене и гледаме замечтано реката. Само леко се помръдвахме... По едно време гледам един 20-ина годише хашлак от другата страна на реката се скрил зад едно дърво и пикае. И после си хвана кура с ръка, мислейки си, че не го вижда никой и почна да бие чекии. И аз и гаджето ми свършихме за секунди (аз от гледката, а тя като усети моята възбуда).



Тема Re: Секс сред нищо неподозираща компания?нови [re: мeтaлнo kyчe]  
Автор Tigris (непознат )
Публикувано13.05.06 13:46



Хм, и на мен ми се случи веднъж в една хижа. Никой не ни видя, но все пак е доста трудно човек да успее да не се издаде. Иначе си беше нормален секс, поне за мен.



Тема Re: Секс сред нищо неподозираща компания?нови [re: Tigris]  
Автор aster (минаващ)
Публикувано13.05.06 13:53



много пъти на кино а и1 път на Боровец в хотела



Тема Re: Секс сред нищо неподозираща компания?нови [re: aster]  
Автор E3DA4KATA (4e6it)
Публикувано14.05.06 00:13



вие плажни масла нямате ли бе,че с хавлии се завивате...
айдеее,само оправдания
аз не съм...ама ще...яко звучи



Тема Re: Секс сред нищо неподозираща компания?нови [re: мeтaлнo kyчe]  
Автор Pablo (krustnik)
Публикувано14.05.06 22:18



RAZBRIASE CHE MI SE E SLUICHVALO,SAMO CHE JENTIE SE PRAVIHA NA ZASPALI A VSUSHNOST SA GLEDALI,NA DRUGIA DEN ZAVIJDAHA NA TAIA KAKUV POLOV ATLET IMA

Jivei taka che kato umresh i grobarite da plachat na groba ti


Тема Re: Секс сред нищо неподозираща компания?нови [re: мeтaлнo kyчe]  
Автор B.лaxyдзи пocлeднa вepcия (путколюбeц)
Публикувано14.05.06 23:39



железен си...
сериозно....
започвал съм таен секс в хижа с много хора и след няколко минути одеалото е настрана и околните имат блъзък поглед и логично обяснение за виковете ни.
подобно нещо се случи и на плажа на приморско - започнахме тайно като теб под кърпата но скоро всички разбраха на какво се дължи близостта ни. дано не са били много заинтересувани.
и ... абе секса е красива гледка ...

щастлив


Тема Re: Секс сред нищо неподозираща компания? [re: мeтaлнo kyчe]  
Автор CлънчoГлeд (сладоледена :)))
Публикувано14.05.06 23:56



Първото ми подобно изпълнение беше преди години на "Царския плаж" в Созопол...направихме го в морето...предполагам , че от брега е изглеждало , че все едно сме се гушкали ...но пък мисълта, че може да си ни видяли или досетили много ме възбуди...тогава разбрах, че малко или много съм прикрита ексибиционисткаПосле започнахме да търсим този ефект и на други места...на парапета на балкана в хотела...в парка...в кино сме правили по-дискретни неща..в ресторант също...



Тема Re: Секс сред нищо неподозираща компания?нови [re: мeтaлнo kyчe]  
Автор kotaranko (хулиганко)
Публикувано15.05.06 03:47



На купон под одеало. Токът бе спрял и ние да се топлим
В автобус на последната седалка ( Останалите дремеха )
Във Влак. Работническа мотриса
В морето на дюшек, но ни усетиха ( Гледали ни с бинокъл от брега ) и ни спукаха от бъзик

"Съдете за мен по думите, а не по делата ми, защото те са отвратителни!"
Апостол Павел към римляните

Редактирано от kotaranko на 15.05.06 03:54.



Тема Re: Секс сред нищо неподозираща компания?нови [re: мeтaлнo kyчe]  
Автор asFARas (Teller)
Публикувано15.05.06 11:43



Мен ми се е случвало ...
1вия път беше на стълбището в блока на парапета ... беше някак много странно защото блока беше от старите строителства без асансьор и постоянно щъкаха хора наоре надолу ... ама нали сърце Юнашко, майко нетрае ... та постоянно се услушвах като мишка в жито ... най-малкото беше запомнящо се

2рия път беше на една пейка в морската градина ... лятото ккъм 3 сутринта ... лиспваха хора ... но и да имало изобщо не ми пуаше ... коктейла от умора, силно сексуално желание и възхитителна жена бяха ме запленили тотално ...

3ия път беше съквартирантска 4ка ... 2мата ми съквартиранти трудно заспиват ... аз заспах лесно ... ама мацката нещо не я свърташе явно ... и по едно време се пробудих усещайки ръцете и по пениса ми ... то си беше ясно ... незнаех колко време бях спал и за това реших, че мойте хора вече спят отдавна ... стараехме се да не вдигаме шум ... по едно време и дадох запуших устата ... ама тя ме ухапа ... и тогава аз щях да извикам ... ама нали уж да не ги събудя момчетата ... на сутринта си поговорихме с тях по мъжки и ме помолиха да не правя друг път "такива неща" и то 30 мин след като са си легнали

На терасата небеше кой зна еколко зпомнящо се ...

на плажа все още не съм го правил но следва ...
веднъж една мацка искаше да ми духа в машрутката ама аз се дръпнах ...
интересно си е да утоляваш сексуалните си жалния "на тръни"

обрРквация!!!


Тема Re: Секс сред нищо неподозираща компания? [re: мeтaлнo kyчe]  
Автор °O!Melissa° (вечно нервна)
Публикувано15.05.06 12:34



мда, подобни случки имам май само няколко .. повечето са или в морето, или в басейни, където плуват други хора ..

веднъж и на една полянка, където в близката далечина се виждаха хора още .. ..

а, да, и веднъж във влака




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.