Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:18 21.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Празнили ли са ви докато шофирате?нови  
Автор мeтaлнo kyчe (непознат )
Публикувано13.05.06 12:49



Миналото лято докато се връщахме от морето с колата, гаджето ми си пъхна ръката в късите ми панталонки, изкара ми члена и почна съвсем бавничко да ми бие чекии. Мноого баааавно. Просто оголваше главичката до долу и после връщаше в изходна ситуация. Толкова силно не ми се беше случвало да свършвам от много време.

Пробвайте го на всяка цена! Действа и много събуждащо, макар че и разконцентрира малко. Само дето колана и тавана леко се оцапаха :-)))



Тема Откри топлата воданови [re: мeтaлнo kyчe]  
Автор Xoлдън (уморен)
Публикувано13.05.06 13:00



Това е класика в жанра.Само ,че минет и то в по -голяма кола.Като ти дойде момента,не е зле да поспреш за малко.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат

Тема Re: Откри топлата воданови [re: Xoлдън]  
Автор мeтaлнo kyчe (непознат )
Публикувано13.05.06 13:08



Е, мойта кола не е малка (Форд Мондео). И това с минета е ясно. Но усещането поне при мен е много различно, макар че обичам минета.

По-скоро усещането да правя нещо, нямащо нищо общо със секса (применро да гледам филм, или да чета книга, или да шофирам) и гаджето ми да ми го лъска е страхотно. Защото тогава някак си не мислиш за чукането и мозъка сам се изненадва :-) Не знам как да ти го обясня...



Тема Re: Откри топлата вода [re: мeтaлнo kyчe]  
Автор Tigris (непознат )
Публикувано13.05.06 13:40



Хм, това с минета е добра идея, която трябва да си призная че не съм пробвал, но се доверявам на опита.



Тема Re: Празнили ли са ви докато шофирате?нови [re: мeтaлнo kyчe]  
Автор ClownTown (лидер)
Публикувано13.05.06 14:47



Много пъти ми се е случавало това и свирки и чекий,
и не губя управление,само намаляавм на 60км в час

All rights reserved


Тема Мда...нови [re: мeтaлнo kyчe]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано13.05.06 16:21



Случвало ми се е, докато шофирам.... водно колело...

Мале-е-е, как ми се обели кожичката после...
Ама не, от френската - от слънцето, щото изгорях... нали гледката беше хубава, та се разсейвах и доста време ми трябваше ... докато набия спирачките

Non nova, sed nove.

Редактирано от Mama Netty на 13.05.06 16:25.



Тема Re: Празнили ли са ви докато шофирате?нови [re: мeтaлнo kyчe]  
Автор Jina Late ()
Публикувано13.05.06 17:19



http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=talkabout&Number=1945409996&page=24&view=collapsed&sb=5



Тема Re: Мда...нови [re: Mama Netty]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано13.05.06 17:21



Е ти изтрепа рибата с тоя пост бее, задавих се от смях

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!


Тема Re: Мда...нови [re: Mama Netty]  
Автор DVD ()
Публикувано13.05.06 17:35



и ние бая сме лудували на водни колелета навътре в морето... после като видяхме с какви бинокли разполагат спасителите и ни стана ясно че нищо скрито не е останало



Тема Re: Мда...нови [re: DVD]  
Автор E3DA4KATA (4e6it)
Публикувано14.05.06 17:21



ахахахаха
тва със спасуителите беше яко....
скоро прешихме да се повеселим с гаджето и....тръгнахме ние по периферика със 150....пък и тя една голяма колааа....аз си се кефя....и място къде да си вириш дупето-бол...
и той ми вика-ами сега ако умрем...
викам поне ще умрем щастливи




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.