Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:33 20.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема na nikoi sluchvalo li se eнови  
Автор Pablo (krustnik)
Публикувано08.05.06 19:45



na purva sreshta da mu pusnat krak pod masata v zavedenie i da go masajirat po paketa a ?mene me izkefi super daje se vuzbudih nikoga ne m igo biaha pravili

Jivei taka che kato umresh i grobarite da plachat na groba ti


Тема Re: na nikoi sluchvalo li se eнови [re: Pablo]  
Автор i_scream (weird)
Публикувано08.05.06 20:28



Ц, тва го приложих чак на петата
Затова пък на третата менюто беше къпане в морето в 10 часа вечерта по бельо

Туй жените големи курви станахме



Тема Re: na nikoi sluchvalo li se eнови [re: Pablo]  
Автор i_scream (weird)
Публикувано08.05.06 20:31



ъъъъ т.е. ... жена беше нали



Тема Re: na nikoi sluchvalo li se eнови [re: i_scream]  
Автор Pablo (krustnik)
Публикувано08.05.06 20:40



i to kakva jena...deto ima edna pesen na sofi marinova i ustata- buria,kakto pee ustata-shtom takava kato teb s men izliza shto ne zema da si digna akcizaAm ne nekvo takova super iako i neochakvano,prosto suvetvam jenite da go vkarat v repertoara si ot svalki,mnogo efektivno

Jivei taka che kato umresh i grobarite da plachat na groba ti


Тема Че какво толкова?!нови [re: Pablo]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано08.05.06 20:43



Не виждам нищо особено в това - едва ли има мъж, на който да не му се е случи по някое време...
Аз самата съм го правила няколко пъти - с мъже при които от първия поглед е ставало ясно и за двамата, че сексенето ни в обозримо кратко бъдеще е неизбежно.
И да - всички се възбудиха....въпреки, че единият беше под 30, а другият над 50 години. Това все пак са мъже, а не статуи - нормално е!

Проверката е най-визша форма на доверие...а и както ни повтарят всяка вечер по телевизията - " истината е в пакета"...

Non nova, sed nove.


Тема Re: Че какво толкова?!нови [re: Mama Netty]  
Автор Pablo (krustnik)
Публикувано08.05.06 20:46



epak kak moje az sum izlizal pone 50 puti na sreshti s ralzichni dosega i nikoga nito edna da ne go napravi,ebasi moje bi praviloto che klubarkite sa izkljuchenie za vsichko vaji i v toia sluchai

Jivei taka che kato umresh i grobarite da plachat na groba ti


Тема Re: Че какво толкова?!нови [re: Pablo]  
Автор troy@ (непокорна)
Публикувано08.05.06 20:59



Не, Доне, просто жените, с които обикновено излизаш/си харесваш не биха го направили, защото не биха си поискали секс, точно по този начин.
Ето, сега си срещнал друг тип жена.

Каквото не става с доброта, става с рога.


Тема не,нови [re: Pablo]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (НКМП-2UNlimited)
Публикувано08.05.06 21:00



това не-но ми се е случвало,да се целувамс една мацка,с която Опрделено невиждах секса в обзоримо бъдеще, а гоправехме ей тъй за спорт,но в сщото време докосвах крака на една друга мацка с моя,в смисъл-побутвах я някак,близост търсех,показвай ...знам ли.
сега тя ми е френдката

NATO- Chorjavon....


Тема Е, може пък...нови [re: Pablo]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано08.05.06 21:07



не те знам как изглеждаш, но може нещо във външния ти вид да ги стресира - да им всяваш някакъв респект и да не смеят, горкинките.
Другата причина може да е в особеностите на самата ти таргетна група - ако излизаш с относително млади, неопитни или срамежливи момичета, които чакат да бъдат сваляни, вмето те да свалят като им се ще да се позабавляват...Причини много.

Non nova, sed nove.

Редактирано от Mama Netty на 08.05.06 21:09.



Тема Re: na nikoi sluchvalo li se eнови [re: Pablo]  
Автор Бoляpka_cвeтлo ()
Публикувано08.05.06 21:13



ООООО под масата стават интересни неща Бяхме една компания дето като се съберяхме, гледахме как да седнем така, че да можеш да докосваш с крака този, който желаеш. пък като превали алкохола и ставаха грешки
на въпроса ти, на първа среща не ми се е случвало нищо подобно.

Животът е кратък, а младостта-още по кратка!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.