Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:32 04.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Off: Едно от най-трудните неща...нови  
Автор Hungry eyes (can't disguise)
Публикувано23.04.06 10:45



"Едно от най-трудните неща за един мъж е да покаже слабост пред жена (пък било то и най-близката му)... Някакво патриархално, праисторически насложено поведение на "ловеца"... Още един парадокс на съвремието... Еманципацията... Хем искаме равнопоставеност между половете, хем някак си все не се получава докрай, и неписаните закони на природата вземат превес...."

Това ми каза един познат - мъж... А вие как реагирате, когато сте уязвими и сте в неизгодна ситуация? Как се отнасяте към жените си в такива моменти? Показвате ли слабостта си? Срамувате ли се да покажете, че сте унизени? Страхувате ли се да изразите мъката, болката, обидата (когато не е провокирана от самата жена, а от някакво друго събитие), безрезервно да се покажете слаб и безпомощен пред нея?

...quiero seguir buscandote
quiero seguir pensandote...


Тема Re: Off: Едно от най-трудните неща...нови [re: Hungry eyes]  
Автор chou au chocolat (заинтересована)
Публикувано23.04.06 13:03



Аз не съм мъж, но имам сериозен приятел. Аз сама го предразполагам да споделя с мен, да си "излее" мъката, да покаже и слабостта, която чувстава в момента. Той много цени това у мен, че дори когато го направи, аз се държа много разбиращо с него и го карам да се чувства по-добре, просто го разбирам. За първи път позволява това да се случи пред жена, пред мен. Това е трудно за всеки мъж. Но аз му давам спокойствието и му доказвам, че се чувства по-добре, когато го направи, чувства се сигурен и, че всичко, което се случва между нас, си остава само между нас. За мен всеки е човек, независимо дали е мъж или жена, който изпитва чувства, тревоги, радости... И е хубаво, когато срещнеш разбиране, съпричастие. Стига да попаднеш на подходящ човек, пред когото да го направиш, защото ако не рещнеш разбирането, от което имаш нужда, ще ти е все по-трудно и ще изпитваш страх да го направиш отново. Дано имаш или намериш такъв човек до себе си!



Тема Re: Off: Едно от най-трудните неща...нови [re: Hungry eyes]  
Автор Carrera (fast)
Публикувано23.04.06 13:23



Когато един мъж наистина чувства много близка една жена не се страхува да се покаже слаб пред нея. Това е факт, който всяка жена в сериозна връзка може да ти потвърди.



Тема Re: Off: Едно от най-трудните неща...нови [re: Hungry eyes]  
Автор Pablo (krustnik)
Публикувано23.04.06 13:29



ako sum mnogo pijan moje inache ne

Jivei taka che kato umresh i grobarite da plachat na groba ti


Тема Re:нови [re: chou au chocolat]  
Автор Hungry eyes (can't disguise)
Публикувано23.04.06 13:36



В отговор на:

Той много цени това у мен, че дори когато го направи, аз се държа много разбиращо с него и го карам да се чувства по-добре, просто го разбирам.


И как става тази работа? Защото, ако мъжете усетят нотка на съжаление, е още по-унизително за тях. Като че ли най-доброто е просто изслушване - без въпроси, без емоции, без истерии, без нервни кризи, от страна на жената. Не е ли така?

...quiero seguir buscandote
quiero seguir pensandote...


Тема Re: А ако...нови [re: Carrera]  
Автор Hungry eyes (can't disguise)
Публикувано23.04.06 13:42



В отговор на:

Когато един мъж наистина чувства много близка една жена не се страхува да се покаже слаб пред нея.


Хм, а ако опасението да не я загуби, ако се "отпусне" пред нея, се окаже по-силно?... Ако, да речем, той самият смята нея за достатъчно корав и твърд човек...

...quiero seguir buscandote
quiero seguir pensandote...


Тема Re: Off: Едно от най-трудните неща...нови [re: Hungry eyes]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано23.04.06 15:04



Аз като хвана мъжа на тясно, той започва да ме обвинява, че си имам любовник, независимо че му се карам, че ме е събудил толкова рано.....мъж слаб- няма!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re:нови [re: Hungry eyes]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано23.04.06 15:05



Жена без истерии- стига бе, тя няма да е жена.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: А ако...нови [re: Hungry eyes]  
Автор Carrera (fast)
Публикувано23.04.06 16:02



Няма такива достатъчно корави и твърди хора. Всеки е слаб понякога. Въпросът е пред кой можеш да си свалиш защитните механизми. Аз пак твърдя, че ако един мъж наистина чувства една жена много близка, той не се притеснява да бъде себе си.



Тема Re:нови [re: Hungry eyes]  
Автор chou au chocolat (заинтересована)
Публикувано23.04.06 16:34



"ако мъжете усетят нотка на съжаление, е още по-унизително за тях"

Не съм казала нищо подобно, намекващо за унижение. Като казвам, че го разбирам, не означава, че си давам и някакви нежелани съвети. Правя точно това - изслушвам го без да казвам нищо, само го прегръщам, за да чувства подкрепа. В истерични кризи не изпадам и намирам това за глупаво и незряло. Просто, за да ми се довери, той го чувства. А ти като не си го почувствал явно няма с кого да споделиш и да те разбере. А и това мъжете да се правят на "силни" е смешно, при положение, че се знае, че и те изпитват чувства, а просто ги прикриват, с което не стават изобщо по-силни, а напротив - по-уязвими.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.