Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:53 06.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Off: Едно от най-трудните неща...  
Автор Hungry eyes (can't disguise)
Публикувано23.04.06 10:45



"Едно от най-трудните неща за един мъж е да покаже слабост пред жена (пък било то и най-близката му)... Някакво патриархално, праисторически насложено поведение на "ловеца"... Още един парадокс на съвремието... Еманципацията... Хем искаме равнопоставеност между половете, хем някак си все не се получава докрай, и неписаните закони на природата вземат превес...."

Това ми каза един познат - мъж... А вие как реагирате, когато сте уязвими и сте в неизгодна ситуация? Как се отнасяте към жените си в такива моменти? Показвате ли слабостта си? Срамувате ли се да покажете, че сте унизени? Страхувате ли се да изразите мъката, болката, обидата (когато не е провокирана от самата жена, а от някакво друго събитие), безрезервно да се покажете слаб и безпомощен пред нея?

...quiero seguir buscandote
quiero seguir pensandote...


Тема Re: Off: Едно от най-трудните неща...нови [re: Hungry eyes]  
Автор chou au chocolat (заинтересована)
Публикувано23.04.06 13:03



Аз не съм мъж, но имам сериозен приятел. Аз сама го предразполагам да споделя с мен, да си "излее" мъката, да покаже и слабостта, която чувстава в момента. Той много цени това у мен, че дори когато го направи, аз се държа много разбиращо с него и го карам да се чувства по-добре, просто го разбирам. За първи път позволява това да се случи пред жена, пред мен. Това е трудно за всеки мъж. Но аз му давам спокойствието и му доказвам, че се чувства по-добре, когато го направи, чувства се сигурен и, че всичко, което се случва между нас, си остава само между нас. За мен всеки е човек, независимо дали е мъж или жена, който изпитва чувства, тревоги, радости... И е хубаво, когато срещнеш разбиране, съпричастие. Стига да попаднеш на подходящ човек, пред когото да го направиш, защото ако не рещнеш разбирането, от което имаш нужда, ще ти е все по-трудно и ще изпитваш страх да го направиш отново. Дано имаш или намериш такъв човек до себе си!



Тема Re: Off: Едно от най-трудните неща...нови [re: Hungry eyes]  
Автор Carrera (fast)
Публикувано23.04.06 13:23



Когато един мъж наистина чувства много близка една жена не се страхува да се покаже слаб пред нея. Това е факт, който всяка жена в сериозна връзка може да ти потвърди.



Тема Re: Off: Едно от най-трудните неща...нови [re: Hungry eyes]  
Автор Pablo (krustnik)
Публикувано23.04.06 13:29



ako sum mnogo pijan moje inache ne

Jivei taka che kato umresh i grobarite da plachat na groba ti


Тема Re:нови [re: chou au chocolat]  
Автор Hungry eyes (can't disguise)
Публикувано23.04.06 13:36



В отговор на:

Той много цени това у мен, че дори когато го направи, аз се държа много разбиращо с него и го карам да се чувства по-добре, просто го разбирам.


И как става тази работа? Защото, ако мъжете усетят нотка на съжаление, е още по-унизително за тях. Като че ли най-доброто е просто изслушване - без въпроси, без емоции, без истерии, без нервни кризи, от страна на жената. Не е ли така?

...quiero seguir buscandote
quiero seguir pensandote...


Тема Re: А ако...нови [re: Carrera]  
Автор Hungry eyes (can't disguise)
Публикувано23.04.06 13:42



В отговор на:

Когато един мъж наистина чувства много близка една жена не се страхува да се покаже слаб пред нея.


Хм, а ако опасението да не я загуби, ако се "отпусне" пред нея, се окаже по-силно?... Ако, да речем, той самият смята нея за достатъчно корав и твърд човек...

...quiero seguir buscandote
quiero seguir pensandote...


Тема Re: Off: Едно от най-трудните неща...нови [re: Hungry eyes]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано23.04.06 15:04



Аз като хвана мъжа на тясно, той започва да ме обвинява, че си имам любовник, независимо че му се карам, че ме е събудил толкова рано.....мъж слаб- няма!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re:нови [re: Hungry eyes]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано23.04.06 15:05



Жена без истерии- стига бе, тя няма да е жена.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: А ако...нови [re: Hungry eyes]  
Автор Carrera (fast)
Публикувано23.04.06 16:02



Няма такива достатъчно корави и твърди хора. Всеки е слаб понякога. Въпросът е пред кой можеш да си свалиш защитните механизми. Аз пак твърдя, че ако един мъж наистина чувства една жена много близка, той не се притеснява да бъде себе си.



Тема Re:нови [re: Hungry eyes]  
Автор chou au chocolat (заинтересована)
Публикувано23.04.06 16:34



"ако мъжете усетят нотка на съжаление, е още по-унизително за тях"

Не съм казала нищо подобно, намекващо за унижение. Като казвам, че го разбирам, не означава, че си давам и някакви нежелани съвети. Правя точно това - изслушвам го без да казвам нищо, само го прегръщам, за да чувства подкрепа. В истерични кризи не изпадам и намирам това за глупаво и незряло. Просто, за да ми се довери, той го чувства. А ти като не си го почувствал явно няма с кого да споделиш и да те разбере. А и това мъжете да се правят на "силни" е смешно, при положение, че се знае, че и те изпитват чувства, а просто ги прикриват, с което не стават изобщо по-силни, а напротив - по-уязвими.



Тема Re: Off: Едно от най-трудните неща...нови [re: Hungry eyes]  
Автор Slona_sf (джедай)
Публикувано23.04.06 18:11



не показвам нищо.

Цял живот жени с опит аз обичах и на тях накрая заприличах........


Тема Никога не ни е било нужно...нови [re: Hungry eyes]  
Автор VertecS (000)
Публикувано23.04.06 18:24



да изливаме мъка или така нататък пред някой. Просто си имаме свои собствени начини за преудоляването на емоционални проблеми. Начини, които се различават коренно от женските. Дали ще е каране със 150 по пътя или просто ще поискаме да сме сами. Мен лично ме дразни много когато ме преследват да ме питат "Какво ти има?", вместо да го разчитат като "Остави ме". Работата е, че ако имаме проблем, ние търсим решение за него в самите нас ибх го споделил, само ако касае пряко и другия човек.
А само между дугото, равенството между половете е утопична идея и никога няма да бъде реализирана, но вярвам ще си остане женски блян.



Тема Re: Off: Едно от най-трудните неща...нови [re: Hungry eyes]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано23.04.06 18:32



Незнам защо адресираш това само към мъжете.Защо?Това важи и за двата пола в пълна сила.
Когато се чувствам уязвима лично предпочитам да го изразя,ако въобше го изразя,от разстояние.Т.е. хубаво е да се изразяват емоцийте,за да бъдем разбрани и отсреща поне отчасти.
А един мъж...винаги има начин да бъде показана уязвимост,без много думи.Зависи пред кого.

Мина тук една злодейка,..
надращи бързо и...офейка


Тема Re:нови [re: chou au chocolat]  
Автор korector (НОФ)
Публикувано23.04.06 19:03



''аз се държа много разбиращо с него и го карам да се чувства по-добре, просто го разбирам. '' Начинът,по който гледаш на нещата,издава,че играеш роля.На ''Разбиращ''.Иска ми се да ти обясня разликата м/у това и реално да разбираш,но няма да ме разбереш.Най-много да изиграеш роля...Извинете,че се намесих.



Тема Re: Никога не ни е било нужно...нови [re: VertecS]  
Автор Hungry eyes (can't disguise)
Публикувано23.04.06 21:46



В отговор на:

Дали ще е каране със 150 по пътя или просто ще поискаме да сме сами.


Step on it, baby!! Това с карането е страхотно, и жените го практикуваме, а на карт, ако се качим - още повече... Голям кеф.

...quiero seguir buscandote
quiero seguir pensandote...


Тема Re: От разстояние ли?!нови [re: zlodeika]  
Автор Hungry eyes (can't disguise)
Публикувано23.04.06 21:49



В отговор на:

да го изразя от разстояние.


Това не го владея. Какво означава всъщност?...

...quiero seguir buscandote
quiero seguir pensandote...


Тема Re: Off: Едно от най-трудните неща...нови [re: Slona_sf]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано23.04.06 22:00



И по-добре, аз това им харесвам на мъжете. Не искам лиги и сополи, искам го здрав и корав- във всеки смисъл на думите!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re:нови [re: Ginger.]  
Автор Hungry eyes (can't disguise)
Публикувано23.04.06 22:05



Не е възможно винаги да си на 6, независимо дали си мъж или жена. Ще го разбереш, но след време.

...quiero seguir buscandote
quiero seguir pensandote...


Тема Re: Off: Едно от най-трудните неща...нови [re: Carrera]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано23.04.06 22:10



ааа, не е точно така. зависи от мъжа. има такива, които предпочитат да се "сближават" с жени, които ги гледат с възхищение или които играят ролята на гледащи ги с възхищение.
общо взето мъжете сега са под такъв стрес, че разбиране не им стига, трябва им екстремно обожание.

poor is the man whose pleasure depends on the permission of another.


Тема Re:нови [re: Hungry eyes]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано23.04.06 22:31



Съгласна съм, но не трябва един мъж да преиграва и да драматизира, той трябва да е опора!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re:нови [re: Ginger.]  
Автор Hungry eyes (can't disguise)
Публикувано23.04.06 22:49



Жената да не би да трябва? Лигли на никого не са нужни.

...quiero seguir buscandote
quiero seguir pensandote...


Тема Re: Никога не ни е било нужно...нови [re: Hungry eyes]  
Автор VertecS (000)
Публикувано23.04.06 22:56



Работата е, че го правите много по-рядко в сравнение с това да се обадите на приятелка и да говорите половин час по телефона.



Тема Re:нови [re: Hungry eyes]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано23.04.06 22:59



Аз съм лигла, но пък мнгоо хора имат нужда от мен...много мъже!

Обааче когато изпадна в екстремна ситуация, дори близките ми познати не могат да ме познаят, окопитвам се жестоко и ставам сериозна и категорична, много мъжки действам....само да не ми взимат кръв- от това по-страшно няма.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re:нови [re: VertecS]  
Автор Hungry eyes (can't disguise)
Публикувано23.04.06 23:14



Можеш да говориш за другите жени, не и за мен. И какво като цвиля на някоя кокошка половин час - да не би фактически да може да ми помогне и да промени ситуацията?!?! И да ме разнася после на трети квачки за терзанията ми - не, благодаря.

...quiero seguir buscandote
quiero seguir pensandote...


Тема Re:нови [re: Ginger.]  
Автор Hungry eyes (can't disguise)
Публикувано23.04.06 23:15



Мда, много жени се преструват на лигли - добро оръжие в битката с мъжете.

...quiero seguir buscandote
quiero seguir pensandote...


Тема Re: А ако...нови [re: Carrera]  
Автор FeverHeat ()
Публикувано24.04.06 01:10



Напълно съм съгласна с твоето мнение. Исках да напиша нещо подобно, но видях че друг го е казал преди мен. В такива моменти не губиш уважение към любимия мъж заради това, че си е позволил да бъде слаб пред теб, напротив, действат някак много сближаващо и сплотяващо....



Тема Re:нови [re: Hungry eyes]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано24.04.06 22:12



Така е. Ама ти....ти май би познал такава жена....но сигурна съм, че ще я оставиш да се мисли за лигла и да ти се глези.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Този феномен не съм го забелЕзАла!нови [re: Hungry eyes]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано24.04.06 22:43



Май съм сбъркана нещо, трябва да се замисля. Значи пред другите жени си крият слабостите, а пред мен ги показват. Мамка му!

Стига простотии бе, тате!


Тема Re: Off: Едно от най-трудните неща...нови [re: Hungry eyes]  
Автор cut_that_sh... (познат)
Публикувано25.04.06 01:15



Знаеш ли, почти не е имало случай да се покажа слаб пред една жена и после да не съжалявам за това...
Но ти го каза: да се чувства сигурен с теб!
Повярвай ми, това е по-важно от "разбирането"...

"It was a dream, my love! Nothing more!"
" I don't believe you!"


Тема Re: Off: Едно от най-трудните неща...нови [re: Hungry eyes]  
Автор Bluebell (horned adder)
Публикувано25.04.06 01:56



Da se pravish na mnogo silen, kogato ima problem e naistina proyava na slabost.
Muzhete s men se chuvstvat dobre, taka mi kazaha. Obsuzhdame problemite, reshavame kakvo shte pravim i minavame kum po-priyatnata chast.



Тема Мисията невъзможна ...нови [re: Hungry eyes]  
Автор kotaranko (хулиганко)
Публикувано25.04.06 02:01



Когато се е случвало да се оплача ( Многооо рядко ), жените почват да ме гледат странно и с интереса на зоолог към крастава жаба, излязла от блатото по неясни причини. В смисъл - "Я па тоя, на къв ми се п'рай!" - и аз спирам .. споделил несподелил и клан недоклан защото ме е срам и се сецвам
... Предпочитам да си мълча като пукал, но направо откачам от тъпите въпроси от рода на - "Какво ти има?" - като се умисля ( А мисля яко когато се наложи и си личи Пушек от ушите и тихо щракане в черепната кутия )
Затова и свеждам оплакването до мислен монолог със себе си и най много да споделя някоя констатация, но не и процеса на тревогите или грижите си.

Жените си имат достатъчно проблеми за да ги товарим със своите. Развален маникюр, бившата връзка и мръсника който я е зарязал, неразположението и липсата на тампони в чантата (Не мога да разбера защо винаги не си носят по една кутийка?) и така нат., сериозни и все отговорни грижи

ПС: Щях да забравя. Има голяма съпричастност на жените, но към грижите на гейовете. Направо съм се възхищавал на умението на жена да утешава гей, заради раздялата му с поредния тъпкач-помак. То не бяха сълзи, то не бяха сополи. Цял леген

Сладолед N = 5


Тема Re:нови [re: Ginger.]  
Автор Hungry eyes (can't disguise)
Публикувано26.04.06 22:02



Не, аз съм жена, мила.

...quiero seguir buscandote
quiero seguir pensandote...


Тема Re:нови [re: cut_that_sh...]  
Автор Hungry eyes (can't disguise)
Публикувано26.04.06 22:14



В отговор на:

Знаеш ли, почти не е имало случай да се покажа слаб пред една жена и после да не съжалявам за това...


Защо???

...quiero seguir buscandote
quiero seguir pensandote...


Тема Re: То хубаво да обсъждате, ама понякога...нови [re: Bluebell]  
Автор Hungry eyes (can't disguise)
Публикувано26.04.06 22:23



В отговор на:

Obsuzhdame problemite, reshavame kakvo shte pravim i minavame kum po-priyatnata chast.


Добре, а ако е подложен на особен вид стрес, примерно - майка му или баща му, или и двамата умират, и той нито иска, нито може да премине към "по-приятната част"?

...quiero seguir buscandote
quiero seguir pensandote...


Тема Re: Мисията невъзможна ...нови [re: kotaranko]  
Автор Hungry eyes (can't disguise)
Публикувано26.04.06 22:26



Хм, ОК, ама ако жената не е такава, която занимава мъжа с маникюр, прическа, парцали, и т.н.? С какво се обяснява мълчанието му като пукал?...

...quiero seguir buscandote
quiero seguir pensandote...


Тема Re: Off: Едно от най-трудните неща...нови [re: Hungry eyes]  
Автор DVD (член)
Публикувано26.04.06 23:00



Много добра темичка съм пропуснал докато се състезавах! Сега ще наваксам...

Вярно е че е трудно... така са ни възпитавали - да сме "железни", да сме стабилни, да сме устойчиви на всичко и да правим нещата въпреки всичко. Само че са забравили да ни възпитат на честност преди това. Забравили са да ни кажат че ако не сме железни не трябва да се правим на такива.



Тема Re: То хубаво да обсъждате, ама понякога...нови [re: Hungry eyes]  
Автор Bluebell (horned adder)
Публикувано26.04.06 23:12



He sum popadala v takava situasia. Bih pomognala s kakvoto moga, no v tozi sluchai
bi tryabvalo da stoi blizo do maika si i bashta si, ne da mrunka na men.
Predpochitam da obshuvam s zhizneradostni i pozitivni hora kato men.



Тема Re: Off: Едно от най-трудните неща...нови [re: DVD]  
Автор Hungry eyes (can't disguise)
Публикувано26.04.06 23:56



Не е възможно винаги да сме на 6 - независимо мъже или жени... И когато сме зле и живеем заедно с партньора, какво - трябва единият от двамата да се изнесе, докато на другия му мине лошият период, или какво?...

...quiero seguir buscandote
quiero seguir pensandote...


Тема Re:нови [re: Bluebell]  
Автор Hungry eyes (can't disguise)
Публикувано27.04.06 00:09



Да мрънка на майка си и баща си? - Тоест предпочиташ, когато има проблем, да тича при тях?... Значи когато всичко е наред, да е при теб, а когато е зле положението му - къш, бягай при вашите... Странно...

...quiero seguir buscandote
quiero seguir pensandote...


Тема Re: Off: Едно от най-трудните неща..нови [re: Hungry eyes]  
Автор DVD (член)
Публикувано27.04.06 02:16



Когато живееш заедно с партньора нещата са съвсем други - тогава сте все едно части от един цял организъм - тогава е за доброто и на двамата да се споделя всичко... Но като гледам отговорите на другите май те са имали предвид партньорите с които не живееш заедно и също така нямаш никакво желание да жевееш



Тема Re:нови [re: Hungry eyes]  
Автор Bluebell (horned adder)
Публикувано27.04.06 04:41



Ne bih izhvurlila nikogo, zashto mu e zle polozhenieto,stavam losha samo ako se opitva da me manipulira i zatvori v kletka. Moga da buda i priyatelka, no vsichko si ima granitsi. Az sum maika samo na moeto si dete. Nishto stranno nyama, taka e normalno.



Тема Re:нови [re: Hungry eyes]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано28.04.06 00:13



Ааа така вече става ясно, защо толкова разбираш жените!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.