Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:53 31.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Накратко за флиртанови  
Автор °O!Melissa° (вечно нервна)
Публикувано19.04.06 23:01



Флиртуващата жена представлява една от най-привлекателните гледки за мъжкото око, не забравяйте, че мъжът по природа е ловец и ако вие играете умело флиртът ще бъде не само игра, но и много добро антистресиращо забавление и за двама ви. Също така не забравяйте, че ловците, за разлика от вас, не си играя на лов, в тези случаи можете да отидете твърде далеч, ако сбъркате сигналите. Имайте мярка и здрав разум.

аз искам да ви попитам... обичате ли да флиртувате? колко време ..? колко често ..? струва ли ви се понякога, че нямате нужда от секс, а просто от един флирт ..?

.. какво ви донася един флирт? Самочувствие..? начало на нещо повече? удоволствие? питие? докосване? ..



Тема Re: Накратко за флиртанови [re: °O!Melissa°]  
Автор Lychezara ()
Публикувано19.04.06 23:05



Поне при животните най-добрите ловци са женските.





Тема Re: Накратко за флирта [re: °O!Melissa°]  
Автор -Tишинa- (и спокойствие)
Публикувано19.04.06 23:07



Ми какво да ти кажа, започна ли някой флирт, значи подсъзнателно съм набелязала мъжа и за нещо повече........и рано или късно се стига и до там

А какво ми носи? Самочувствие си имам...така че удоволствие най вече, тръпка...



Тишината вали във прозореца
като бяла надежда до мен


Тема Re: Накратко за флиртанови [re: Lychezara]  
Автор °O!Melissa° (вечно нервна)
Публикувано19.04.06 23:08



аз предпочитам мен да ме изловят ...

какви са предимствата, ако поемаш инициативата?



Тема Re: Накратко за флиртанови [re: -Tишинa-]  
Автор °O!Melissa° (вечно нервна)
Публикувано19.04.06 23:12



а има ли случаи, в които просто започваш флирта.. без да мислиш дали ще се стигне до нещо повече след това.. наслаждаваш ли се на флирта като флирт ми е мисълта или той просто е проводник на следващи по-страстни желания?



Тема Re: Накратко за флиртанови [re: °O!Melissa°]  
Автор ClownTown (лидер)
Публикувано19.04.06 23:16



Някои жени флиртуват,но не се ебат,което за мен
е необяснимо.
Не виждам смисала да флиртувам с някоя,без да имам за цел
да я наеба.
Сега,че мъжете са" ловци" а жените "плячка" е факт,
но не знам дали е природно обусловенно или бита така го е формирал.
Може би след 300,400 години,жените ще се еманципират напълно
и ще търсят секса по начина по който го търсят мъжете
Може би.Кой знае.


All rights reserved


Тема Re: Накратко за флиртанови [re: ClownTown]  
Автор °O!Melissa° (вечно нервна)
Публикувано19.04.06 23:22



ми аз ги виждам като 2 съвсем различни неща .. не мисля, че за да флиртувам, задължително трябва да си легна после със съответния .. за мен флирта си има своето собствено удоволствие..

на теб ако ти е за секс само, защо не й го кажеш направо, ами си губиш времето в приказки .. . Така или иначе навитите мислят също като теб, пък някоя, която така или иначе не ти е навита ,едва ли ще спечелиш чрез флирт?

всъщност ето .. просто интересно и друго мнение.. за теб флиртът е просто правилния път към секса, така ли?



Тема Re: Накратко за флиртанови [re: °O!Melissa°]  
Автор -Tишинa- (и спокойствие)
Публикувано19.04.06 23:23



О да, аз по-скоро казвам, че за да го почна все пак нещо подсъзнателно ме е привлякло в този мъж, явно погрешно обобщих горе, но не мога да кажа от от двата "стадия" да ги наречем ми доставя по-голямо удоволствие, и в двата има много тръпка и емоция, ... но в никакъв случай, ако не последва продължение не го смятам за "изгубено време"



Тишината вали във прозореца
като бяла надежда до мен


Тема Re: Накратко за флиртанови [re: ClownTown]  
Автор -Tишинa- (и спокойствие)
Публикувано20.04.06 07:45



Скъпи ми Лидерееее.....кога най-сетне ще си отворите очите да видите,че е точно обратното
Вие сте ни "плячката" драгииии..Ако ние не си забодем някой мъж.....е да се скъсате от ловуване - няма да стане. Първо аз казвам "Той е" и после го оставям да си мисли, че той ме гони и хваща, за да не му нараня егото, че мъж с наранено его за кревата не става



Тишината вали във прозореца
като бяла надежда до мен


Тема Re: Накратко за флиртанови [re: °O!Melissa°]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (НКМП-2UNlimited)
Публикувано20.04.06 08:45



ДА!
Но знаеш ли кое е лошото и силна моя отрицателна черта?
че искам флиртът да има продължение и се стремя към това...

NATO- Chorjavon....



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.