Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:08 28.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Завоят преди Ботево.нови  
Автор Kupo ()
Публикувано14.04.06 23:11



Заобиколих купчината трошен камък, на вяло спрелия ме катаджия казах, че отивам до Странната бензиностанция на Шел, той махна безнадеждно с ръка и аз продължих.
Точно след Неприятния завой с обратния наклон излязох на равния участък, дето е само метър-два над реката.
Реката е Дунав.
Обичах го тоя участък, но реката го удави окончателно тази година.
Помня детския възторг, когато преминавахме с баща ми по него.Аз бях малък, отивах на село за ваканциите, там бе Истинския живот, сред пясъците и Истинските жеги.
Истински жеги вече няма, бабите са умрели, а в момента умира и Равния нисък участък
Излъгах сънения катаджия, защото исках да се сбогуваме.
Пътят е метър под водата, дори след като се оттегли, европейците ще ни накарат да изградим дига с дълбоки основи и пътят вече няма да е същият-няма да подгизва, моите деца няма да знаят усещането да се движиш 5 см над водата, но по сух път...

Спрях колата. На високото..
Наяве си събух само обувките и чорапите, а въображаемо съблякох и бельото си и приседнах на асфалта, последните сухи сантиметри пред неестествено плискащата се на едно коляно разстояние речна вода.

Въображаемо голите ми топки-тестиси, ако предпочитате, се опираха О водата, като по- закачливите вълнички успяваха да намокрят и препуциума на пениса ми)))
Блажено сгърчен от ледената 6-градусова вода, той нехаеше за полови подвизи, един същи романтик...


Обръщала ли си внимание, как в средата на долемите реки течението се движи очевидно по-бързо отколкото по бреговете?
КАто една безкрайна пенетрация, реката тече надолу, но нещо я е разболяло-климатът, или ние, хората, вс еедно.
Ей, тая тема няма да се получи толкова добре, защото бързам да я напиша и пусна преди полунощния мензис на клубовете, индексацията и така нататък...

Речния пенис е набъбнал и триенето о влагалището на зачервената суша е болезнено, а аз седя и наблюдавам тая перверзия...
Обичах да спирам тук и да звъня по телефона, за да се чуя с някого.
Най-подходящото място, само в Планината има по-подходящи такива, но там е друго, там са духчетата на лятото, есента с малките зъбки из клонаците на мощните букове.
Тук е съвсем различно.
Една рибка- не-златна, е застанала срещу съвсем нееректиралия ми пенис и беззвучно мърда устни.
Свирка?
Е, не, мерси)
Заблудена рибке- ще останеш изненадана- този огромен речен пенис, еякулиращ мощно в морето многото си милиони си литри сперма, оплождащ необятните му морски девствености...Хм, хм...подмокря ли се морето, има ли време да го стори, поемайки в себе си без прекъсване и без фрикции-само напред, направо и навътре чистата от сол и заредена с кална мръсотия речна сперма??
Глупости, това не е зоофилия, а...и аз не знам
Тръскам глава, изправям се и се връщам към Обходния път и разярения КАТаджия.
Пфу, ще ми се да звънна на някого от притихналия, ужасЕн и безлюден път!
Можете ли да си представите това спокойствие и тая вечна еякулация на дебелия два километра болен от воден сифилис пенис?

Редактирано от Kupo на 14.04.06 23:17.



Тема Re: Завоят преди Ботево.нови [re: Kupo]  
Автор unlimitted (на границата)
Публикувано15.04.06 21:36



Това е тъжно, красиво и за трезви глави...
И боли

блазе ти, ако си от тези, за които ми пука


Тема Re: Завоят преди Ботево.нови [re: unlimitted]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано15.04.06 22:33



А има ли нещо красиво и истинско, което да не боли??

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!


Тема Веднага ми хрумва:нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано15.04.06 22:52



Една хубава свинска пържолка.
И хубава, и истинска-гарнирана с две марулки.
И не боли, а е вкусна.

Бе не ме слушай, лигавя се грозно

Редактирано от Kиpo на 15.04.06 22:53.



Тема Re: Веднага ми хрумва: [re: Kиpo]  
Автор unlimitted (на границата)
Публикувано15.04.06 22:55



Фактът, че е пържола ( нарязана, изпържена ) я прави обработено месо.....Нищо особено истинско...Добре че не даде пример с кайма все пак....

блазе ти, ако си от тези, за които ми пука


Тема Re: Не, защонови [re: Kиpo]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано15.04.06 22:56



слушам те....и се опитвам да се усмихна. А това все пак е нещо

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!


Тема Ама какъв си ми ценителнови [re: Kupo]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано16.04.06 01:02



Хората са луднали от наводнения, а Киро мисли какво ще прави на сухо


п.п. Аз бях миналата седмица на сухо
В четвъртък бях на Северно море, въобще не погледнах кога са отливите, исках плаж, това ми беше свободен ден.

Отивам аз и гледам.......плаж.......и черен-тинест-пясък...........с километри навътре в морето......няма вода, няма море........само малко синьо на хоризонта и няколко огромни кораба, като че ли закъсали в плитката вода.
Беше супер яко, духаше вятър, после заваля, поразходихме се по дъното, ядохме сладолед в едно айс-кафе на брега.........

И все пак, водата е хубаво нещо Другият път ще бъде топло и ще погледна кога морето ще е там

by himbeer



Тема Re: Завоят преди Ботево.нови [re: Kupo]  
Автор another_boabab (минаващ)
Публикувано16.04.06 12:45



Като те чета си мисля за детството, за турското кафе на майка ми и мириса на БТ, които пушеше баща ми и имаше една миризма, която никога от тогава и никъде не съм усещала, смесица от прясно окосена трева, пръст, а да миризмата, която носеше баща ми. Мился си и за това, което го няма вече, но не ми е тъжно и не ме боли. Да, синът ми няма да усети това, но неговото детство е друго /дано успея да му дам това, което аз съм получила от моите родители/. Не знам дали съм успяла да усетя твоето настроение, но това си мисля аз като прочетох написаното от теб.
Не ме боли от отминалото безвъзвратно време, което е оставило спомени.
Не мога да пиша добре, съжалявам. Едва ли ще разберете нещо от това, но няма значение.



Тема Re: Завоят преди Ботево.нови [re: Kupo]  
Автор Б.K. (непознат)
Публикувано16.04.06 23:00



кириле, как ги пишеш тези неща?
на път съм да започна да те колекционирам :)



Тема Re: Завоят преди Ботево.нови [re: Kupo]  
Автор O!Sag (exquisitesinner)
Публикувано17.04.06 12:05



Мисля, че трябва да дърпаш препуциума и като не си в ерекция. Отпушваш си една специална чакра и възприемаш света по-добре през иначе прикритата си антена.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.