Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:05 30.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: След изкуството секс - другото?нови [re: leasy]  
Автор unlimitted (на границата)
Публикувано14.03.06 16:40



Комбинацията е наистина изтощителна- признавам!
Но много ентусиазъм изисква......

блазе ти, ако си от тези, за които ми пука


Тема Re: След изкуството секс - другото?нови [re: jiven]  
Автор acid947 (Highlander)
Публикувано14.03.06 16:45



Просто изказах предположение...

Съжалявам, ако е прозвучало като "диагноза"...

И все пак - въргалянето в леглото с партньора, потенето и пъшканията, да не говорим за миризмите и усещанията при така любимия на клубарите анален секс - според мен са нещо доста противно в сравнение с, да речем, да прочетеш хубава книга и да нахраниш Душата си...

Under Construction...


Тема Re: След изкуството секс - другото?нови [re: unlimitted]  
Автор Джypo Caймoн Mизyнo (ДжиЕсЕм)
Публикувано14.03.06 16:52



Изкуството както и секса не се заменят. Не можеш да ги замениш - или правиш/твориш/показваш изкуство или не го правиш/твориш/показваш. Същото и със секса - или правиш секс или не правиш секс.

А не може ли вместо да правим секс, да изпитваме любов? Много по-хубаво е. По-чувствено. По-възвишено. По-трудно. По-невъзможно.

Любовта не е непременно свързана със секс. И на любовта няма заместител, няма и да има.

Аз лично не определям за мен си, дали изкуството-секс има предимство пред изкуството-любов или изкуството-театър. Играта с децата и усмивките им, сърдечният звънлив смях на съпругата ми, искреното "Тати аз много те обичам, и мама също много я обичам", някоя хубава книга или съдържателна компютърна игра, съзиданието в което участваш ежедневно - това превърта малко или много колелото на времето, изпълва със съдържание живота ни и го осмисля. И ето пак гледаме театър (дори и на заем да взема ако нямам 8 лв, или дори и 20 пъти да съм гледал любимата постановка), пак правим секс (дори и секса да е със съпругата ми с която "найсе" години сме заедно, познаваме се отлично, но винаги има какво още да опознаваме заедно)...

Ха така сега!

Тилифонче бе! Дай да дрънна иьдно тилифонче...


Тема Re: След изкуството секс - другото?нови [re: acid947]  
Автор Meдб (Мейви)
Публикувано14.03.06 16:52



я, пак..пак..доста противно??? Хайде, де...не на нас тия.

Кур, тате...баница


Тема Re: След изкуството секс - другото?нови [re: Meдб]  
Автор acid947 (Highlander)
Публикувано14.03.06 17:01



Виж сега - ако правя любов - ДА!
Но да правя само секс - мерси... противно е... често ми се е случвало - клатя някоя девойка и се чудя - бе да се еба в простата тиква - що не си дочетох "Островът на предишния ден", а се занимвам с тая кифла...

Under Construction...


Тема Re: След изкуството секс - другото?нови [re: unlimitted]  
Автор Cлaдka_лимoнka (отровна)
Публикувано14.03.06 17:02



Кикбокс, много много здрави танци!, галопиране, ски!, въртене на акваспининг-а - а бе все едни такива бесни работи, които да ме освободят от натрупаната енергия!



Тема Re: След изкуството секс - другото?нови [re: Cлaдka_лимoнka]  
Автор unlimitted (на границата)
Публикувано14.03.06 17:05



танци танци.....ми като след тях само за секс си мисля :)
виж кикбокса....от кога се каня...

блазе ти, ако си от тези, за които ми пука


Тема Re: След изкуството секс - другото?нови [re: acid947]  
Автор jiven ()
Публикувано14.03.06 17:09



ох, леле, да се чудиш, що ли въобще да се занимава човек с тия миризми и усещания. на мен пък ми се случва и чрез секс с любимия човек да нахраня Душата си. и тези мигове са едни от най-изпълващите ме. хубавата книга е паралелно удоволствие. няма или---или,
а и---и



Тема Рационализация и постигане максималнонови [re: acid947]  
Автор Virgo (Тайпан)
Публикувано14.03.06 17:13



удовлетворение му е майката

Спокойно можеш да ползваш дупето на въпросната кифла като подложка за въпросната книга.
Така хем ти ще си четеш, хем тя ще е доволна (нали ше забравяш да свършваш все пак )



Тема Re: След изкуството секс - другото?нови [re: jiven]  
Автор acid947 (Highlander)
Публикувано14.03.06 17:13



Ще ти отговоря така, както отговорих на Медб:

Виж сега - ако правя любов - ДА!
Но да правя само секс - мерси... противно е... често ми се е случвало - клатя някоя девойка и се чудя - бе да се еба в простата тиква - що не си дочетох "Островът на предишния ден", а се занимвам с тая кифла...



Under Construction...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.