Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:05 28.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема каквото писането-такова и ебането-IIнови  
Автор dalya_night ()
Публикувано13.03.06 11:06



Единствено за удобството на писането ни, което така и не стана докрай ясно дали е адекватно и винаги равно на ебането ни-пускам нова тема, като оставям старата с линк-за който се чуди накъде сме изтрещели , и по какъв повод....)



Какво ще кажете, камасутрийци по това твърдение-вярно ли е, или не?
Пишете като за прости, че да съберем повече мнения по темата...

Ок-ти четеш Малкия Гъбарко, който пише, че френската е нещо гнусно, преждевременната еякулация-нелечима, разсъхналият се ,зловонно течащ инструмент-нещо нормално, двойният стандарт "Моето е мое-чуждото-общо"-кредо на живота му.
Пише, също така, Малкият гъбарко, че женките свещ палят на неговият да кацнат, ама ред се чака, а Фръци му е сериозното гадже, но има място и за други в сърцето и т.н.(((
Гъбарко в началото го мислите за майтапчия, а после всички вкупом разбирате , че той така го разбира тоо секс и така го може.
Ти ще предложиш ли среща на Гъбарко, ще го сваляш ли на клуПна среща, ще ти развихри ли фантазията ?))

Слагам примера тук , за да ме разберете.Примерът е с бъгав мъж, та да не се разсейват женските мачистки, като ме упрекват в антифеминизъм




Тема Re: каквото писането-такова и ебането-IIнови [re: dalya_night]  
Автор acid947 (Highlander)
Публикувано13.03.06 11:21



Аз, таковата... за кафето идвам... нося курабийки - ще ме уважиш ли?


Само не разбрах отношението на Гъбарко към аналния секс...

Under Construction...


Тема Re: каквото писането-такова и ебането-IIнови [re: dalya_night]  
Автор Eтa (водовъртеж)
Публикувано13.03.06 11:24



Чух аз нещо за кафе оттатък и веднага се присламчих....донесох кифлички

Малкия Гъбарко няма да го поканя никъде, освен да излезе внимателно от хубавата сбирка на клуПа, оная, идиличната, с многото забавни неща, дето всички се смеят и си говорят интересни работи, че и се изслушват даже, а като спорят - е приятно да участваш. Оная, дето хората си пасват и лекия, но симпатичен флирт само завихря въздуха, така, за прохлада. Ами не, там той няма място, и сам ще си тръгне



Тема Вчера се чудехнови [re: dalya_night]  
Автор Ckaпaния тъпaнap Джoнcън (нежизнеспособен)
Публикувано13.03.06 11:32



Тука ли е кайвето? и едно коняче може, че е студено...

Та, позачудих се какво ли искаш да кажеш, като пишеш в твойте анализи, че понякога, напр. пийнал съм бил правел секс с гаджето, /пиша го изрично, щото темата е нова, да не помисли някой Ампер или брат му, че става дума за теб/, сякаш не съм влюбен, и така било ставало по-добре .

Чудих се, па се сетих. Ами ситуацията всъщност никак не е необичайна... Понякога нещо прищраква и състоянието на влюбеност и прехласнатост се замества от известна доза ЯД, как това малко същество, с което сме от доста време и би трябвало уж да са се поуталожили нещата, нълтъй, успява въпреки това да ме побърка от мерак по нея.. чак безсилие обзема човека, знаеш .. и решавам значи да си отмъстя и да я накажа, като пък я побъркам от секс, да й го върна, де, за мъките Е, тогава побеснявам и озверявам и бр-р, и май-става по-добре...

Дали това имаше пред вид? Сигурен съм, че е честичко явление..



Тема Re: каквото писането-такова и ебането-IIнови [re: dalya_night]  
Автор dalya_night ()
Публикувано13.03.06 11:38



Няма връзка между двете неща-категорично

Бpeт ,acid947 ,Xenon ,Ghostwriter ,ПOЛУидиoтчeтo ,TeOrEt ,3aдoвoлявaщ ,christen ,Salem ,


Има връзка, но зависи и от други фактори с уговорка
Coнaтa ,Slona_sf ,unlimitted ,!HA-KOЙ-MУ-ПУKA™,jp_fancy ,Фpeди ,majemela4ka , zlodeika ,Meдб ,kotaranko ,Haдя-Haдя ,Evilme ,Cлaдka_лимoнka ,Ckaпaния тъпaнap Джoнcън ,Eтa ,markup13 ,

Категорично има връзка-пряка зависимост
skada ,paзбиpaм ,Taleiran ,Obstinacy ,Sea_man, тpoя , dalya_night



Тема Re: каквото писането-такова и ебането-IIнови [re: dalya_night]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (НКМП-2UNlimited)
Публикувано13.03.06 11:39



Па освен да взема да си пренеса поемата тук, че ша мий мъчано без нея...

То останали някой от клуба оше,дето да не си е казал мнението? А,очакваш някой да го промени,хм а дали?

Bang, bang!?


Тема Re: каквото писането-такова и ебането-IIнови [re: dalya_night]  
Автор Eтa (водовъртеж)
Публикувано13.03.06 11:40



А кои са другите фактори с уговорка?



Тема Re: Вчера се чудехнови [re: Ckaпaния тъпaнap Джo]  
Автор dalya_night ()
Публикувано13.03.06 11:43



хм, хитруш си ти-всичко си разбрал...
баш така е, въпреки , че знам , че си търсил причината да позная-драпаш да ме облечеш в логика, та да съм преглъщаема по-лесно....



Тема Re: каквото писането-такова и ебането-IIнови [re: dalya_night]  
Автор Sarfa (обичащ)
Публикувано13.03.06 11:44



Още по първата тема няколко пъти аха да напиша...и тцЪ.
Ама вече не се трае,щом и Гъбарко се появи до Фръци,съвсем тегаво положението стана.Имам едно предложение,може и повече да станат:
1.Не може ли Гъбарко и Фръци да плеснат с ръце и да се прегърнат,без да става нужда да ги каним на срещи и т.н.,тоест да се намерят завалиите?
2.Не мислиш ли,че съществува нещо като "избирателна пропускливост",която регулира тези неща,Гъбарко си намира своята фея(Фръци в случая).

Такааа,колкото до питането ти и по първа и втора тема ще ти отговоря:
Няма ясна връзка между писането и скиловете в кревата.Мога да излагам мнения и теории до безсъзнание,но май доста хора го направиха и не съм сигурен дали няма да повторя някой.Единствено може да се добие представа за светоусещането на някой,но и това е мътна вода,защото тоя същия може да е в дупка и да не му се жонглира с думи,може да е взел целия клуб на подбив,абе има хиляди и хиляди вариации...
Та нищо не е такова,каквото изглежда и...око да види ръка да пипне.
"Гъбарко в началото го мислите за майтапчия, а после всички вкупом разбирате , че той така го разбира тоо секс и така го може."
Ама как сме го разбрали това,ммм?Ама не се ли гъбарка Гъбарко с нас и със себе си?
Гъбарко(респективно Фръци) може да има перфектно светоусещане/сексоусещане...ама ние да не знаем.
Добре,при положение,че Фръци(Гъбарко) са такива дебили наистина няма да предлагам нищо на тая повлекана Фръци,нищо,че не ходя на клубни срещи и няма как да й предложа принципно.




Тема Re: каквото писането-такова и ебането-IIнови [re: acid947]  
Автор dalya_night ()
Публикувано13.03.06 11:45



наливам кафе на всички, разбира се , че ще те уважа-защо се съмняваш?
Гъбарко гледа на аналният секс като букет от звуци и люспи от домати-как може да питаш изобщо




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.