Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:25 09.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Дочуто от една жена... и молба за коментар.нови  
Автор Фpeди (abyss)
Публикувано14.02.06 12:54



И не забравяй, че ако се случи да се окажеш в ситуация, в която естествения завършек на вечерта да те заведе в леглото с друга жена - направи го без да се притесняваш за мен.

Едва ли цитирам дословно, но един ден чух жена да казва подобни думи на мъж. Не знам колко ми е увиснало ченето, но се постарах да го затворя преди да са ме забелязали.
Клубарки и клубари - чакам вашите коментари.

Come with me


Тема Все еднонови [re: Фpeди]  
Автор ЛУKABИЯT (Сатана)
Публикувано14.02.06 13:08



Все едно какво казват жените, те винаги ревнуват и чувството им за собственост е над всичко, най-вече над думите.

Суетата - любимият ми грях!


Тема Re: Все еднонови [re: ЛУKABИЯT]  
Автор Фpeди (abyss)
Публикувано14.02.06 13:17



Думите... колко мога да кажа за думите и играта с тях, която си правят нежните ни половинки. Мога направо да ги срина и да ги изравня със земята, но не искам - това няма да ми даде нищо на мен самия.
Ничия чужда болка не може да донесе на нанасящия я дори и капчица радост, но за мое учудване разменянето на удари е спорт откак свят светува.

Come with me


Тема Re: Все еднонови [re: ЛУKABИЯT]  
Автор Coнaтa (Arctica)
Публикувано14.02.06 13:21



Думи с подобен смисъл съм казвала и, което е по-интересно - мислила и все още мисля, само за ЕДИН единствен мъж.

Едно време и на мен ми се струваше странно, сега вече - не толкова.

Why don't you take me for a little while? Singing me songs, you know, will make me cry!


Тема Re: Все еднонови [re: Coнaтa]  
Автор Фpeди (abyss)
Публикувано14.02.06 13:23



Обясни ми ги тогава ако можеш, защото аз не ги разбирам. Направи го където искаш - тук, на бележка, по телефона - където щеш.
пп. Пред номера ми вече има осмица.

Come with me


Тема Re: Дочуто от една жена... и молба за коментар.нови [re: Фpeди]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано14.02.06 13:24



Вероятно,защото и тя би го ...направилаИли вече е
Все едно...на мен тези думи ми звучат така:
И не забравяй, че ако се случи да се окажеш в ситуация, в която естествения завършек на вечерта да те заведе в леглото с друга жена - направи го без да се притесняваш за мен. Но,за бога,не ми давай повод дори да се усъмня в това

Мина тук една злодейка,..
надращи бързо и...офейка


Тема Re: Дочуто от една жена... и молба за коментар.нови [re: Фpeди]  
Автор Casper. (dobro duhche)
Публикувано14.02.06 13:28



Жените приказваме едно, а вършим съвсем друго, за тва сме непредвидими Не се мъчи да анализираш - нема смисъл

п.п. В случая: висша форма на непукизъм обвита в женска щедрост и измислено величие, щото му дреме на партньора - отношения ...

Има на света едно единствено истинско съкровище-доброто сърце

Редактирано от Casper. на 14.02.06 13:34.



Тема Да бееенови [re: ЛУKABИЯT]  
Автор Smile (стара, ама нова)
Публикувано14.02.06 13:31



дори изографисваме името си върху члена на любимия за да се знае чия собственост е.
Ревността е присъща на неуверените в собствените си качества и бедните духом.
Но пък ...който иска да си съсипва живота...ревността е чудесен начин.



Тема Re: Дочуто от една жена... и молба за коментар.нови [re: Фpeди]  
Автор paзбиpaм (откачила)
Публикувано14.02.06 13:39



Би могла не само да го каже, но и да е вярно, ако истински го обича. Много е просто, според мен.



Тема Re: Дочуто от една жена... и молба за коментар.нови [re: Casper.]  
Автор Фpeди (abyss)
Публикувано14.02.06 13:40



п.п. В случая: висша форма на непукизъм обвита в женска щедрост и измислено величие, щото му дреме на партньора - отношения ...

Има и още един възможен варионт според мен - да смята партньора си за мухло, който по този начин би бил привързан още повече към нея.
Възможно е, но също така е възможно и да го отблъсне с такива думи. Особено ако той иска или е искал да бъде само с нея.

Come with me



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.