Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:44 13.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Какво харесват Жените в Мъжете?нови  
Автор butaloto (dohc)
Публикувано04.02.06 13:31



Не знам дали тази тема е за тук, но не намерих друго подходящо място където да я пусна. Та въпроса ми е: Какво харесват жените у мъжете? То е ясно, че мъжете харесват и се възбуждат от Жени слабички с по-големи гърди, малки дупета, дълги крачета и т.н. А Жените от какво се възбуждат? Какво харесват в един мъж като го видят? Какъв е перфектния мъж според тях?



Тема Re: Какво харесват Жените в Мъжете?нови [re: butaloto]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано04.02.06 13:41



Напоследък много се заглеждам по широки гърбове. Абе по-точно е да питаш какво не харесваме. Аз не харесвам увиснали шкембета над големи задници, т.е. крушовидна структура, съчетана с излишни килограми. Само крушовидна структура и само излишни килограми, мога спокойно да изтърпя.

Стига простотии бе, тате!


Тема Re: Какво харесват Жените в Мъжете?нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор fancy jp (джаста-праста)
Публикувано04.02.06 13:51



Ама какво става с тези гърбове и аз се чудя... И аз се хващам, че все в гърбове и мощни рамене ми се лепи погледа... Никога преди не са ме привличали, не знам откъде ми дойдоха така изведнъж...
Другото на което държа е мъжка структура - да не е наличен "византийски" задник. Шкембенца много обичам , уютни и мили са, но сега нямам щастието да пипам и щипя такова.

Wakey wakey, eggs and bakey.


Тема Re: Какво харесват Жените в Мъжете?нови [re: butaloto]  
Автор by_the_way ()
Публикувано04.02.06 14:09



Ръце!
Ръце с дълги пръсти които пипат с любов и знание, пък дори и ако става въпрос само за начина по който той си закопчава копчетата на ризата примерно...



Тема Re: Какво харесват Жените в Мъжете?нови [re: butaloto]  
Автор Casper. (dobro duhche)
Публикувано04.02.06 14:25



Очи (погледа), ръцете (пръстите), дупе (трапчинките) и обувките (много съществена част, издаваща характера) и на пръво място тембъра (говора) - едно мяцане ме фърга зад тъча

Има на света едно единствено истинско съкровище-доброто сърце

Тема Re: Какво харесват Жените в Мъжете?нови [re: butaloto]  
Автор Salem (unplugged)
Публикувано04.02.06 15:07



Перфектен в сексуално отношение е този, който ако успее да ме изчука в мозъка, ще може със същата поне добрина да го направи и с тяло.
Иначе към определена струкура на тялото нямам пристрастия, освен в определени моменти. Ако има нещо, на което не мога да устоя - това е хубавото дупе



Тема Re: Какво харесват Жените в Мъжете?нови [re: butaloto]  
Автор leasy (simply_in_love)
Публикувано04.02.06 17:24



Позволи ми да не се съглася с това обобщение, че мъжете харесват
Жени слабички с по-големи гърди, малки дупета, дълги крачета Мъжете харесват женствени жени, които представляват съчетание между излъчване и добри пропорции
Харесвам атлетични мъже с хубави ръце Едни дълги, добре оформени пръсти са адски възбуждащи



Тема Re: Какво харесват Жените в Мъжете?нови [re: butaloto]  
Автор wika ()
Публикувано04.02.06 17:27



гърбът, ах, гърбът... да ми създава усещане за сила и закриляност...
хубави ръце, които да знаят какво да правят с мен
огън в очите, това май трябваше на първо място да го сложа
желание да се подържан за всичко останало

So what would an angel say
the devil wants to know?


Тема Re: Какво харесват Жените в Мъжете?нови [re: fancy jp]  
Автор Edonkey (like donkey)
Публикувано04.02.06 19:07



Ами ако има "византийски" характер?



Тема Re: Какво харесват Жените в Мъжете?нови [re: butaloto]  
Автор svobodna (buni duhovete)
Публикувано05.02.06 02:32



haresvam kozhata ne liceto,usmivkata...ako ima edni takiva bruchki kato na george clooney,umiram ot kef; osven tova haresvam muzhe, koito izglezhdat dobre leko nebrusnati, ne otiva na vsichki
zubite sa mnogo vazhni:ne se celuvam s hora, chiito zubi ne me kefiat (vazhi i za zheni)

osven tova , glasut, umiram po dulbok, muzhestven glas
za rucete se prisuediniavam kum vsichki po gore, ramenete sushto

haresvam muzhestveni, da izglezhdat dobre v cherno kozheno iake

It is not true I had nothing on. I had the radio on.
Marilyn Monroe



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.