Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:46 27.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Против аналния секснови  
Автор Eтa (водовъртеж)
Публикувано28.01.06 16:00



Преди малко една клубарка напомни откога не сме нищили аналния секс. И тъй като не мога да пусна тема "за" него...

Аз виждам нещата така: Това е място, откъдето излизат преработените там разни неща, влезли през устата. Ако някой толкова настоява да се почувства приобщен към храносмилателната ми система, да пробва входа, моля.

Освен това, доколкото знам, в началото много боли, а после...там вече нямам представа. Предполагам, че се свиква. И добре, защо някой, с когото правя секс, ще иска да ме боли зверски? Предпочитам по-леки форми на BDSM.

Трети пункт: ами там хич не се овлажнява (освен при диария, предполагам). Значи разни кремчета и гелове -> абе хич не ми звучи еротично аз да съм се нагъзила, а той да си го маже с някви дивотии и айде-сега-дай-пак-да-пробваме.

Аналният секс не може да е спонатанен.Не можеш да направиш така, че като сте се целували задъхани в асансьора и влизате бурно в стаята, да си възбудена толкова, че да искаш да ти го отпере отзад, ама веднага, много съм мокра там, ооо, даааа. Нтц. не става.

Но може би отрицателното ми отношение се дължи на липсата на достатъчно информация. Задавам съвсем сериозно няколко въпроса:
Защо аналния секс носи удоволствие на жените? При мъжете добре, там се притискала простата, ама при жените? Кое точно действа възбуждащо? Може ли жена да изпита оргазъм само от анален секс?



Тема Re: Против аналния секснови [re: Eтa]  
Автор unlimitted (нетитулована)
Публикувано28.01.06 16:03



Аз съм с теб! Анален се прави рядко, само като голям жест към любимия! Това обаче защото ме боли и не ми е кеф. Ако на някой му е кеф - с две ръце стоя зад него, стига да не е на моя гъз!

блазе ти, ако си от тези, за които ми пука


Тема Аз съм №1.нови [re: Eтa]  
Автор Чapko (прекраствен)
Публикувано28.01.06 16:12



Да,наистина!Аз съм сигурно първия в този клуб,който казва че не обичам аналния секс!Никога не ми е бил фикс-идея и не ми е кеф да го правя...Предпочитам топлата и влажна вулва....Там му е мястото!



Тема Re: Против аналния секснови [re: Eтa]  
Автор Aitlebiss (непознат )
Публикувано28.01.06 16:16



при желание да се опита и с известна доза опит е приятно... и за двамата...
всичко започва с пръст и не се бърза, един вид изследователски масаж (тук е мястото да подчертая, че хигиената в случая е над всичко, просто да забравим за всякакви опити при липсата на такава.
По нататък, когато се появят първите признаци на удоволствие, езикът поставя началото на тръпнещо очакване.
Опитит с проникването нека бъде лек, плавен...може да се наложи няколко пъти са се тества. Сравнимо е с "първият път" ...
И.. приятно изкарване после



Тема Re: Против аналния секснови [re: Aitlebiss]  
Автор unlimitted (нетитулована)
Публикувано28.01.06 16:18



Как да го кажа по-културно - явно съм ГЪЗОФРИГИДНА!

блазе ти, ако си от тези, за които ми пука


Тема Re: Аз съм №1.нови [re: Чapko]  
Автор Aitlebiss (непознат )
Публикувано28.01.06 16:19



ахахах забравих да кажа че съм за



Тема Re: Аз съм №1.нови [re: Aitlebiss]  
Автор Eтa (водовъртеж)
Публикувано28.01.06 16:21



бе не те питам дали си за
Питам откъде точно идва удоволствието при този вид секс?



Тема Re: Аз съм №1.нови [re: Aitlebiss]  
Автор Чapko (прекраствен)
Публикувано28.01.06 16:21



Аз казах ли че съм против?



Тема ?нови [re: unlimitted]  
Автор Чapko (прекраствен)
Публикувано28.01.06 16:24



А какво ще кажеш за федерос?



Тема Айде бе :)нови [re: Eтa]  
Автор Ocoroвeц (медик)
Публикувано28.01.06 16:24



1. Те излизат оттам, но не стоят там. Не разбирам какъв е проблема.
2. За болката - зависи.
3. Овлажнява се, макар и не така, както на други места.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.