Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:19 30.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Лошо няманови [re: indra]  
Автор Ocoroвeц (медик)
Публикувано29.01.06 01:43



- приемаме чуждата позиция.
Само дето нейната позиция е против, а можеше да е "дреме ми за тоя пусти анален секс, аз не правя анален секс!". Спорът идва оттам.


P.S. Все пак все още не мога да разбера как някой "просто не яде сини домати".

Редактирано от Ocoroвeц на 29.01.06 01:43.



Тема Re: Против аналния секснови [re: Eтa]  
Автор MopфиycМодератор (матричар)
Публикувано29.01.06 10:41



Малко като кучето ще кажа, че всеки си има вкус... тая тема заприлича на подготовка на конспект по секс, а истината е - който го кефи да си практикува който не, не. Що се впрегате толкоз


Welcome to the real world

Тема Re: ?нови [re: Eтa]  
Автор Aitlebiss (непознат)
Публикувано29.01.06 10:43



сините домати са подобни на марулите, колкото са по-големи, толкова повече горчат и не са вкусни



Тема Като се замислянови [re: Eтa]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано29.01.06 10:54



- май НИКОГА не съм писала и ред в тема за аналния секс, дали не е е време...?!

Ей тия на работи: хич не ми звучи еротично аз да съм се нагъзила, а той да си го маже с някви дивотии и айде-сега-дай-пак-да-пробваме... Не можеш да направиш така, че като сте се целували задъхани в асансьора и влизате бурно в стаята, да си възбудена толкова, че да искаш да ти го отпере отзад, ама веднага винаги са създавали и моите резерви към въпросното упражнение и нежеланието ми да го изпълнявам по-често от веднъж на високосна. Абе - СКУЧНО Е.



Тема Re: Като се замислянови [re: Бpeт]  
Автор Aitlebiss (непознат)
Публикувано29.01.06 13:47



като на мъж ми е харесвало, един два пъти, от малкото които съм го правил, но както ти страстоубийствено го описа, май ще го зачеркна от менюто ахахахахаха



Тема Re: нихилистинови [re: Eтa]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано29.01.06 14:05



Пробвала съм бееееееееее Затова ми е толкова гадно


Ета, попаднала си на аматьор...



Тема Re: ?нови [re: Ocoroвeц]  
Автор Niamh (Ninhursag)
Публикувано29.01.06 15:29



Мда, че и червени домати не е била яла в началото...

Пък и не е речено, че единствената странност, която някой в двойката ще пожелае да опита, ще е само аналния секс. И какво се получава тогава: в лошия случай един партнъор, който не е отворен на тема нови неща/разнообразие в секса. По-лошия вариант: всеки има някакви желания, които другия не може и не иска да изпълни. В идеалния за ситуацията случай: имаме си две доволни консерви.


Perception is a function of expectation and content is a function of context. Howard


Тема Re: ?нови [re: indra]  
Автор Niamh (Ninhursag)
Публикувано29.01.06 15:37



Бе колко нежни същества от раз заобичват червените домати бре?!

Просто е хубаво да погледнем и от тази гледна точка.

Разбира се, аз си признавам, че хранителния ми вкус в пряк смисъл е капризен, но вкусовите рецептори са далеч по-просто устроени от сексуалната машинария на една жена(че и мъж). Хапваш и веднага усещаш вкуса. Но и тук има донякъде пойнт на свикване. Примерно преди 5г. опитах синьо сирене и бях отвратена. Опитах и английско сладко от портокалови кори - гадост пълна, горчилка! Но сега как ги обожавам...


Perception is a function of expectation and content is a function of context. Howard


Тема Re: ?нови [re: Niamh]  
Автор Eтa (водовъртеж)
Публикувано29.01.06 17:45



в лошия случай един партнъор, който не е отворен на тема нови неща/разнообразие в секса.

Хахах, това ли са новите неща/разнообразие в секса?
Дотам ли им стига въображението на хората?

Опитвала съм десетки неща, които са много по-странни (в смисъл на необщоприети) от аналния секс, и пази боже някой да ми обяснява, че това е ебаси оригиналното преживяване



Тема Тез червени доматинови [re: Eтa]  
Автор TPECKATA (пламтящ)
Публикувано29.01.06 19:32



кой ги мама разклати...

Чета аз и гледам, че сте се отворили на консервната тема... То вярно, че има туршии, които още не са свършили от зимата, ама необходимо ли е?

Много странен обрат взе дискусията, поне за мен.

Моето виждане за нещата е, че всеки си има право на избор. Не мисля, че е редно да обвиняваме в консервативност някого, само на база на това, че съответния човек има по-различен вкус от нашия.

Аз пък например не си падам по златновалежести изпълнения в леглото (или пък извън него)... Пък нека съм консерва... Хайде сега недейте ми обяснява, колко е готино. Като реша да пробвам, ще го пробвам.
Мисля, че и по отношение на жените и аналния секс положението е същото.

Wheels of fire, in my soul
Wheels of fire, wheels of fire - let 'em roll



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.