Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:25 28.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Сексуалността на жената след 30-тенови  
Автор ModernMadonna (Грешна)
Публикувано13.12.05 19:31



Мъже,какво мислите за разгонването на жената след 30 годишната й възраст-секси ли го намирате или гледате на него леко иронично и с присмех?(всички сме чували фрази от рода :( "На тази кучка няма ли кой да й го....)
Жени-този процес помага ли ви или ви пречи в сексуалния живот?На пръв поглед отговорът естествено е че ви помага,но често се случва мъжът да не може да отговори на повишените ви потребности .



Тема Re: Сексуалността на жената след 30-тенови [re: ModernMadonna]  
Автор Lychezara ()
Публикувано13.12.05 19:51



Определено потребностите през 20те ми години бяха много по-завишени. така че аз не разбирам въпроса. А дори и да не е така /дай Боже да сега да се окажат завишени, макар че тогава ми пречеха на мисленето и на всичко/, ако мъжете не могат да се справят и не харесват жени в разцвета им, за какво изобщо говорим. Но не вярвам да има разминаване в природата на нещата. ...
Е, ако има, ще си търсим по-млади, те поне са неудържими . В живота винаги има изход.




свободна птица


Тема Re: Сексуалността на жената след 30-те [re: ModernMadonna]  
Автор kotaranko ((хулиганко))
Публикувано13.12.05 20:01



На мен ми харесва ! След 30г. някой жени откриват удоволствието от секса (не инцидентно) и му се отдават без задръжките често присъщи на много млади момичета. Знаят как да се харесват и с какво на един мъж, както и как да си изтръгнат удоволствието. Доста от моралните скрупули отпадат, както и често употребяваното изречение " Аз не правя така ( това ) ! " Някой с годините са набрали опит или са помъдрели ! От една хубава и уравновесена жена в подобна възраст, лъха спокойствие което е балсам за душата на всеки мъж .

Дотук кое ме кефи..

Тук долу кое не:

Не ме кефят изменения в съзнанието на много от жените (ИЗРИЧНО ПОДЧЕРТАВАМ НЕ ВСИЧКИ!!! - това за глухите в клуба ) , промяната в начина им на поведение, придобитата им подозрителност и желанието им да слагат всички мъже в един кюп и начина по който често гледат назад към миналото си!

Дзверски ми се ...


Тема Re: Сексуалността на жената след 30-тенови [re: ModernMadonna]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано13.12.05 20:03



еми то само един мъж ли има на този свят беее

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ – ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ


Тема не да се меся,нови [re: ModernMadonna]  
Автор svobodna (buni duhovete)
Публикувано13.12.05 20:09



където не ми е работа, ама и без да съм над 30 съм доста разгонена. Но някакси никой не говори за разгонените 20-годишни, щото някакси се очаква да сме такива.

Според мен проблемът е, че хората имат идиотски предразсъдъци, например една моя позната казва "Тази пък какво се е разгонила, разбирам да беше на 20" . А примерно въпросната жена е на 40. Е и? Защо от една по-зряла жена трябва да се очаква да е по-малко разгонена?

It is not true I had nothing on. I had the radio on.
Marilyn Monroe


Тема И аз не се кефянови [re: kotaranko]  
Автор Tpoя (завърнала се)
Публикувано13.12.05 20:21



на придобитата им подозрителност и желанието им да слагат всички мъже в един кюп и начина по който често гледат назад към миналото си, които забелязвам у себе си, макар да съм все още на 29.
И все пак, не мога да не отбележа, че точно поради това, което ти пишеш в първата част - с годините са набрали опит или са помъдрели - е относително вярно за същите тези, които харесваш в друг аспект.
За мое огромно съжаление, колкото повече времето минава, и колкото повече се опитвам да разграничавам миналото от настоящето, то точно толкова често се натъквам на сходни маниери и "рамки" на поведение у мъжете, и то точно у мъже, за които преди да ги опозная съм смятала, че са нещо по-различно.
Сигурно е въпрос на лош късмет, а може би подсъзнателно или пък съзнателно търсим тези "общи" черти за да избягаме от тях?

Може да съм кучка, ама вярна.


Тема Re: Сексуалността на жената след 30-тенови [re: ModernMadonna]  
Автор Tpoя (завърнала се)
Публикувано13.12.05 20:27



Ако ще си хващам обвързан (с друга) любовник - помага.
За друго, не съвсем - понякога плаши мъжете, и по-скоро такива с по-малко опит, и с повечко мъжка гордост.

Може да съм кучка, ама вярна.


Тема Re: И аз не се кефянови [re: Tpoя]  
Автор kotaranko ((хулиганко))
Публикувано13.12.05 20:42



Повечето мъже или жени търсят определен тип поведение в другия .. Това им действа секси , привличащо , смятат такива мъже ( жени ) за умни и забавни често забравяйки, че точно с подобни мъже или жени преди са "изгорели" .
....... и тогава всичко се слага под общ знаменател !
Всичко гледат толкова влюбено в определени типажи, че не забелязват населението на света което е над 6 - милиарда!
......... Преди няколко години един съдия каза на Миглена Ангелова, изслушвайки поредната и анатема срещу всички мъже . Ще се опитам да предам думите му по памет - " Госпожо Ангелова ! Никой не ви е крив, че сте се омъжвали 4-5 пъти безуспешно и след всеки брак никога не сте вадили изводи сама за себе си ! Никой не ви е виновен, че не можете да си намерите нормален мъж, след като най вероятно вие и не харесвате нормални мъже ! Никой не ви е крив , че се влюбвате само в пияници, отрепки и напълно безпринципни мъже и говори лошо за вас това, че имате няколко неуспешни брака зад гърба си, защото проблема не е в мъжете, а във вас и неспособноста ви да направите правилен избор !"
.. На човека явно му писна да го обиждат в студиото и да го слагат под общ знаменател със завеяните и съпрузи ...

Имам приятел доста по голям от мен .. Богат .. Но се жени стана 5-6 пъти ( поне )... Скоро ми се оплака след поредния си развод ... Не е ли същото ?

Дзверски ми се ...


Тема Re: Сексуалността на жената след 30-тенови [re: ModernMadonna]  
Автор Lana_6 (...)
Публикувано13.12.05 23:03



На мен направо ми пречи. Постоянно водя някакави мои си морални вътрешни борби, по едно време се чудех нормална ли съм, добре че открих този клуб, където се оказа , че все още се вписвам между нормалните .
Мисля си, че къде-къде е по-лесно да се живее, когато човек нямазавишени сексуални потребности, които да го разсейват постоянно.



Тема Re: не да се меся,нови [re: svobodna]  
Автор Бoляpka_cвeтлo ()
Публикувано13.12.05 23:11



И аз, без да съм на 30, се чувствам разгонена, особено като имам опасен дразнител ...../той го усеща, но дано аз не закъснея

Животът е кратък, а младостта-още по кратка!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.